کنکور سراسریمشاوره کنکور سراسری

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 1400 را دارند، بایستی در زمان‌های اعلام شده از سوی سازمان سنجش فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند. از مدارک لازم برای شرکت در جلسه کنکور سراسری، کارت ورود به جلسه می‌باشد که داوطلبان باید پیش از شرکت در آزمون نسبت به گرفتن آن اقدام کنند. در ادامه مطالبی را پیرامون ورود به زمان گرفتن و نحوه دریافت کارت جلسه کنکور سراسری 1400 ارائه کرده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

همانطورکه گفته شد، سازمان سنجش کارت ورود به جلسه تمامی شرکت کنندگان را چند روز پیش از برگزاری کنکور منتشر می‌کند. با توجه به انتشار اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش مبنی بر زمان برگزاری کنکور سراسری 1400 در روزهای نهم تا دوازدهم تیرماه، پیش بینی می‌شود کارت ورود به جلسه نیز در دهه اول تیرماه سال آینده منتشر شود. برای مشاهده نحوه ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 کلیک کنید.

از 7 تیر ماه 1400 داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1400 خود از طریق ساین سازمان سنجش اخذ کنند.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1400

همانطورکه اشاره کردیم برای تمامی داوطلبان آزمون سراسری 1400، کارت صادر و داوطلبان بایستی برای گرفتن آن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات خود نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند. داوطلبی که قصد حضور در جلسه آزمون سراسری 1400 را دارد می‎تواند در موعد مقرر، طبق مراحل زیر پیش رفته و کارت خود را دریافت کنند. برای اطلاع از باجه رفع نقص سازمان سنجش کنکور سراسری 1400 کلیک کنید.

1️⃣ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ”  sanjesh.org ” مراجعه کنید

2️⃣ از منوی رنگی سمت راست سایت، گزینه ” سراسری ” را انتخاب نمایند.

سراسری

3️⃣ در صفحه ایجاد شده، بر روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 1400  ” کلیک نمایند.

4️⃣ در این مرحله چهار کادر پیش روی داوطلبان می‎ باشد که در کادر اول نیاز به شماره پرونده و کدرهگیری ثبت نام، در کادر دوم نیاز به شماره پرونده و کد ملی، در کادر سوم نیاز به شماره پرونده و شماره داوطلبی و در کادر چهارم نیاز به شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه داوطلب می‌باشد. یکی ازکادرها را انتخاب و تکمیل و پس از وارد کردن کد امنیتی، می‌توانید کارت ورود به جلسه خود را بگیرید.

به محض فعال شدن لینک کارت ورود به جلسه کنکور سراسری این مقاله بروز رسانی خواهد شد.

 

برای مشاوره در زمینه برگزاری کنکور سراسری 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره