کنکور سراسریمشاوره کنکور سراسری

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401 را به صورت تصوصیری شرح داده ایم. داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری 1401 را دارند، بایستی در زمان‌های اعلام شده از سوی سازمان سنجش فرآیند ثبت نام خود را تکمیل کنند. از مدارک لازم برای شرکت در جلسه کنکور سراسری، کارت ورود به جلسه می‌باشد که داوطلبان باید پیش از شرکت در آزمون نسبت به گرفتن آن اقدام کنند. در ادامه مطالبی را پیرامون ورود به زمان گرفتن و نحوه دریافت کارت جلسه کنکور سراسری 1401 ارائه کرده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

کارت کنکور سراسری در تاریخ 4 تیرماه منتشر شد. داوطلبان از طریق لینکی که در ادامه مطلب قرار داده ایم می توانید آن را دریافت کنید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401

همانطورکه اشاره کردیم برای تمامی داوطلبان آزمون سراسری 1401، کارت صادر و داوطلبان بایستی برای گرفتن آن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات خود نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند. داوطلبی که قصد حضور در جلسه آزمون سراسری 1401 را دارد می‎تواند در موعد مقرر، طبق مراحل زیر پیش رفته و کارت خود را دریافت کنند. برای اطلاع از باجه رفع نقص کنکور کلیک کنید.

1️⃣ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ”  sanjesh.org ” مراجعه کنید.

2️⃣ از منوی رنگی سمت راست سایت، گزینه ” سراسری ” را انتخاب نمایند.

سراسری

3️⃣ در صفحه ایجاد شده، بر روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سال 1401 ” کلیک نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

4️⃣ دراین مرحله داوطلبان می‌توانند به چهار روش کارت وروبه جلسه کنکور خود را دریافت کنند.

روش اول: شماره پرونده + کدرهگیری رسید ثبت نامی

روش دوم: شماره پرونده + کد ملی

روش سوم: شماره پرونده و شماره داوطلبی

روش چهارم: شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

5️⃣ 5️⃣ در این مرحله داوطلبان باید تمامی موارد و مطالب را مطالعه کنند و گزینه ” متن بالا را مطالعه و از مفاد آن آگاه شدم ” را فعال کنند و سپس بر روی تایید کلیک کنید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

6️⃣ حال می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1401

همانطورکه گفته شد، سازمان سنجش کارت ورود به جلسه تمامی شرکت کنندگان را چند روز پیش از برگزاری کنکور منتشر می‌کند. با توجه به انتشار اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش مبنی بر زمان برگزاری کنکور 1401 در روزهای نهم تا دوازدهم تیرماه، پیش بینی می‌شود کارت ورود به جلسه نیز در دهه اول تیرماه سال آینده منتشر شود. برای مشاهده نحوه ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور کلیک کنید.

از 7 تیر ماه 1401 داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون سراسری خود از طریق ساین سازمان سنجش اخذ کنند.

برای مشاوره در زمینه برگزاری کنکور سراسری 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره