ثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

تمامی داوطلبانی که در تمامی زیرگروه ها در کنکور سراسری ۱۴۰۰ شرکت می‌کنند، بایستی پیش از حاضر شدن در جلسه آزمون، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ایتترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کرده و نسبت به دریافت کارت جلسه آزمون، در زیرگروه مربوطه خود اقدام کنند. در ادامه این مطلب به منظور ارائه اطلاعات بیشتر، مطالبی پیرامون زمان دریافت و انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 ارائه کرده ایم.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

لینک انتشار و دریافت کارت ورود به آزمون معمولا هرسال چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش فعال می‌شود و داوطلبان می‌توانند که کارت خود را دریافت کنند. کارت ورود به آزمون از آن جهت دارای اهمیت است که شامل اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی فرد، سهمیه، نوع معلولیت، شماره داوطلبی، زمان و مکان برگزاری آزمون و… می‌باشد و داوطلبان حتما بایستی که نسبت به دریافت آن اقدام کنند. کنکور سراسری سال 1400 در تاریخ های 9 الی 12 تیر ماه سال ۱۴۰۰ برگزاری خواهد شد. داوطلبان از چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری سال 1400 می توانند این کارت را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند.

داوطلبان از تاریخ 6 تیر ماه تا 8 تیر ماه 1400 می توانند کارت ورود به جلسه خود را از سایت سازمان سنجش دریافت کند.

داوطلبان از چند روز قبل برگزاری آزمون سراسری (طبق روال سال های گذشته احتمالا 6 تیر ماه 1400) می توانند کازت ورود به جلسه آزمون سراسری 1400 خود از طریق سایت سازمان سنجش دریافت کنند  برای اطلاع از باجه رفع نقص سازمان سنجش کنکور سراسری 1400 کلیک کنید.

 

نحوه دریافت کارت آزمون 1400

تمامی داوطلبانی که موفق به ثبت نام در کنکور سراسری شده و کد پیگیری ثبت نام دریافت کرده اند، بایستی که در تاریخ‌های اعلام شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند و پس از وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود شامل شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام، کارت آزمون خود را دریافت کنند. برای مشاهده نحوه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ۱۴۰۰ کلیک کنید.

به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه ۱۴۰۰ به معنای این است که داوطلب حق شرکت در کنکور سراسری را نخواهد داشت و ناظرین جلسه از ورود داوطلب به جلسه آزمون جلوگیری خواهد کرد.

چنانچه لینک مربوط به گرفتن کارت ورود به آزمون در سایت سازمان سنجش فعال شود، راهنمای تصویری و نحوه گرفتن را به صورت گام به گام در این مطلب قرار خواهیم داد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان انتشار کارت ورود به جلسه ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا همراه داشتن کارت وروود به جلسه کنکور سراسری در زمان برگزاری آزمون ضروری است؟

بله، در صورت همراه نداشتن این کارت از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممناعت به عمل خواهد آمد.

داوطلبان کنکور سراسری 1400 در چه تاریخی می توواند نسبت به دریافت این کارت اقدام کنند؟

زمان برگزاری آزمون سراسری 1400، در تاریخ 9 الی 12 تیر ماه می باشد و داوطلبان از چند روز پیش از آزمون (7 تیر) می توانند کارت خود را دریافت کنند.

داوطلبان از طریق چه سایتی می توانند این کارد دریافت نمایند؟

کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1400 از طریق سایت سازمان سنجش انتشار و قابل دریافت می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره