ثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ چند روز پیش از زمان برگزاری کنکور می باشد. تمامی داوطلبانی که در تمامی زیرگروه ها در کنکور سراسری ۱۴۰۱ شرکت می‌کنند، بایستی پیش از حاضر شدن در جلسه آزمون، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ایتترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کرده و نسبت به دریافت کارت جلسه آزمون، در زیرگروه مربوطه خود اقدام کنند. در ادامه این مطلب به منظور ارائه اطلاعات بیشتر، مطالبی پیرامون زمان دریافت و انتشار کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1401 ارائه کرده ایم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱

لینک و  زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۱ معمولا هرسال چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون سراسری ۱۴۰۱ در سایت سازمان سنجش فعال می‌شود و داوطلبان می‌توانند که کارت خود را دریافت کنند.

کارت کنکور سراسری در تاریخ 4 تیرماه منتشر شد. داوطلبان از طریق لینکی که در ادامه مطلب قرار داده ایم می توانید آن را دریافت کنید.

کارت ورود به آزمون از آن جهت دارای اهمیت است که شامل اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی فرد، سهمیه، نوع معلولیت، شماره داوطلبی، زمان و مکان برگزاری آزمون و… می‌باشد و داوطلبان حتما بایستی که نسبت به دریافت آن اقدام کنند. آزمون سراسری سال 1401 در تاریخ های 8 الی 11 تیر ماه برگزار خواهد شد. داوطلبان از چند روز قبل از برگزاری آزمون می توانند این کارت را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند. برای اطلاع از باجه رفع نقص کنکور کلیک کنید.

به همراه نداشتن کارت ورود‌به‌جلسه به معنای این است که داوطلب حق شرکت در آزمون سراسری را نخواهد داشت و ناظرین جلسه از ورود داوطلب به جلسه آزمون جلوگیری خواهد کرد. پس حتما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱ نسبت به گرفتن این کارت اقدام کنید.

نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۱

تمامی داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون سراسری شده و کد پیگیری ثبت نام دریافت کرده اند، بایستی که در تاریخ‌های اعلام شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند و پس از وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود شامل شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام، کارت آزمون خود را دریافت کنند. برای مشاهده نحوه دریافت کارت جلسه کنکور کلیک کنید.

1️⃣ داوطلبان باید به سایت سازمان سنجش به نشانی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند.

2️⃣ پس از ورود از قسمت سمت راست سایت ” سراسری ” را انتخاب کنند.

سراسری

3️⃣ بر روی لینک فعال ” کارت شرکت در آزمون سراسري سال 1401 ” کلیک کنند.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسر

4️⃣ دراین مرحله داوطلبان می‌توانند به چهار روش کارت وروبه جلسه کنکور خود را دریافت کنند.

        ✅ روش اول: شماره پرونده + کدرهگیری رسید ثبت نامی

        ✅ روش دوم: شماره پرونده + کد ملی

        ✅ روش سوم: شماره پرونده و شماره داوطلبی

        ✅ روش چهارم: شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه

روش های دریافت

5️⃣ در این مرحله داوطلبان باید تمامی موارد و مطالب را مطالعه کنند و گزینه ” متن بالا را مطالعه و از مفاد آن آگاه شدم ” را فعال کنند و سپس بر روی تایید کلیک کنید.

آگاهی از مفاد آزمون

7️⃣ اگر داوطلبان یکی از روش‌های فوق را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را وارد کنند، در نهایت کارت ورود جلسه آزمون سراسری 1401 برای داوطلب نمایش داده می‌شود؛ که یک برگه پرینت از آن تهیه کرده و همراه خود سرجلسه آزمون داشته باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا همراه داشتن کارت وروود به جلسه کنکور سراسری در زمان برگزاری آزمون ضروری است؟

بله، در صورت همراه نداشتن این کارت از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممناعت به عمل خواهد آمد.

داوطلبان کنکور سراسری در چه تاریخی می توواند نسبت به دریافت این کارت اقدام کنند؟

زمان برگزاری آزمون سراسری در تاریخ 8 الی 11 تیر ماه می باشد و داوطلبان از چند روز پیش از آزمون (7 تیر) می توانند کارت خود را دریافت کنند.

داوطلبان از طریق چه سایتی می توانند این کارد دریافت نمایند؟

کارت آزمون سراسری از طریق سایت سازمان سنجش انتشار و قابل دریافت می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره