ثبت نام کنکور سراسریکنکور سراسری

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۲

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۲ چند روز پیش از زمان برگزاری کنکور می باشد. تمامی داوطلبانی که در تمامی زیرگروه ها در کنکور سراسری شرکت می‌کنند، بایستی پیش از حاضر شدن در جلسه آزمون، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ایتترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کرده و نسبت به دریافت کارت، در زیرگروه مربوطه خود اقدام کنند. در ادامه این مطلب به منظور ارائه اطلاعات بیشتر، مطالبی پیرامون زمان دریافت و انتشار کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 1402 ارائه کرده ایم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۲

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۲ معمولا هرسال چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون سراسری در سایت سازمان سنجش فعال می‌شود و داوطلبان می‌توانند که کارت خود را دریافت کنند. با توجه به برگزاری آزمون در دو نوبت این کارت برای هر نوبت به صورت جداگانه چهار روز پیش از برگزاری منتشر و در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.

نوبت کنکور زمان برگزاری آزمون انتشار کارت
کنکور بهمن ماه ۱۴۰۱ 29 و 30 دی 1401 25 دی 1401
کنکور تیر ماه ۱۴۰۲ 14 و 15 تیر 1402 10 تیر 1402

کارت ورود به آزمون از آن جهت دارای اهمیت است که شامل اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی فرد، سهمیه، نوع معلولیت، شماره داوطلبی، زمان و مکان برگزاری آزمون و… می‌باشد و داوطلبان حتما بایستی که نسبت به دریافت آن اقدام کنند. داوطلبان از چند روز قبل از برگزاری آزمون می توانند این کارت را از سایت سازمان سنجش دریافت کنند. برای اطلاع از باجه رفع نقص کنکور کلیک کنید.

به همراه نداشتن کارت ورود‌ به‌ جلسه کنکور به معنای این است که داوطلب حق شرکت در آزمون سراسری را نخواهد داشت و ناظرین جلسه از ورود داوطلب به جلسه آزمون جلوگیری خواهد کرد. پس حتما در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ نسبت به گرفتن این کارت اقدام کنید.

نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور 1402

تمامی داوطلبانی که موفق به ثبت نام در آزمون سراسری شده و کد پیگیری ثبت نام دریافت کرده اند، بایستی که در تاریخ‌های اعلام شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند و پس از وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود شامل شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام، کارت آزمون خود را دریافت کنند. برای مشاهده نحوه دریافت کارت جلسه کنکور کلیک کنید.

1️⃣ داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۲ باید به سایت سازمان سنجش به نشانی ” sanjesh.org ” مراجعه کنند.

2️⃣ پس از ورود از قسمت سمت راست سایت ” سراسری ” را انتخاب کنند.

سراسری

3️⃣ بر روی لینک فعال ” کارت شرکت در آزمون سراسري سال 1402 ” کلیک کنند.

کارت ورود به جلسه کنکور سراسر

4️⃣ دراین مرحله داوطلبان می‌توانند به چهار روش کارت ورود به جلسه کنکور خود را دریافت کنند.

        ✅ روش اول: شماره پرونده + کدرهگیری رسید ثبت نامی

        ✅ روش دوم: شماره پرونده + کد ملی

        ✅ روش سوم: شماره پرونده و شماره داوطلبی

        ✅ روش چهارم: شماره سریال شناسنامه و شماره شناسنامه

روش های دریافت

5️⃣ در این مرحله داوطلبان باید تمامی موارد و مطالب را مطالعه کنند و گزینه ” متن بالا را مطالعه و از مفاد آن آگاه شدم ” را فعال کنند و سپس بر روی تایید کلیک کنید.

آگاهی از مفاد آزمون

7️⃣ اگر داوطلبان یکی از روش‌های فوق را انتخاب و اطلاعات خواسته شده را وارد کنند، در نهایت کارت ورود جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۲ برای داوطلب نمایش داده می‌شود؛ که یک برگه پرینت از آن تهیه کرده و همراه خود سرجلسه آزمون داشته باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا همراه داشتن کارت وروود به جلسه کنکور سراسری در زمان برگزاری آزمون ضروری است؟

بله، در صورت همراه نداشتن کارت ورود به جلسه کنکور از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممناعت به عمل خواهد آمد.

داوطلبان کنکور سراسری در چه تاریخی می توواند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند؟

داوطلبان از چند روز پیش از آزمون (7 تیر) می توانند کارت خود را دریافت کنند.

داوطلبان از طریق چه سایتی می توانند این کارد دریافت نمایند؟

کارت آزمون سراسری از طریق سایت سازمان سنجش انتشار و قابل دریافت می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره