مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ چیست؟ مدارس نمونه‌دولتی در مقاطع هفتم و دهم از میان علاقه مندان و دانش آموزان مستعد و با انگیزه اقدام به جذب دانش آموز می‌کند. در سالهای اخیر برای ورود دانش آموزان به مقطع هفتم آزمونی برگزار نمی‌شود. مدیریت این مدارس در دوره اول متوسطه به صورت هیئت امنایی است. داوطلبانی که قصد ثبت نام نمونه دولتی را در مقطع هفتم دارند بایستی برخی مدارک را به مدرسه ارائه دهند، که در همین راستا در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون مدارک لازم برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 1402 – 1403  می‌پردازیم.

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

همانطور که گفتیم در چندین سال اخیر آزمون ورود به مدارس نمونه‌دولتی ششم به هفتم برگزار نمی‌شود. در واقع این آزمون حذف گردیده است. اما داوطلبانی که دارای سابقه تحصیلی درخشانی هستند می‌توانند به صورت حضوری به مدرسه مدنظرشان مراجعه کنند و نسبت به ثبت‌نام در این مدارس اقدام کنند.

لازم است مجددا تاکید کنیم که با حذف آزمون ششم به هفتم، معیار پذیرش دانش آموز در این مدارس سوابق تحصیلی آنها می‌باشد. هر مدرسه طبق ظرفیت خود در مقطع هفتم از میان داوطلبانی که دارای معدل بالاتر و سوابق تحصیلی بهتر می‌باشند، اقدام به جذب دانش آموز می‌نماید.

بنابراین طبق توضیحات از آنجایی که ثبت‌نام مدارس نمونه‌دولتی به صورت حضوری انجام می‌شود. دفترچه راهنما منتشر نمی‌گردد. متقاضیان بایستی جهت اطلاع از مدارک ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم و همینطور زمان ثبت‌نام به مدرسه مورد نظر مراجعه و مراتب کار را پیگیری نمایند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره قبولی در مدارس

سالهای گذشته وزارت آموزش و پرورش برای ورود به مدارس نمونه‌دولتی در دو مقطع هفتم و دهم آزمونی را تحت عنوان آزمون نمونه‌دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌کرد. در چندین سال اخیر با توجه به تغییراتی که در روند برگزاری آزمون ایجاد شده است. در نهایت نحوه پذیرش دانش آموز در این مدارس تغییر کرده است. به طوری که برای ورود به مدارس نمونه‌دولتی در مقطع هفتم، آزمونی برگزار نمی‌شود.

بنابراین طبق توضیحات داده شده، داوطلبان برای ورود به مقطع هفتم در مدارس نمونه دولتی، نیازی به شرکت در هیچ آزمونی نخواهند داشت، چرا که مدیریت این مدارس به صورت هیئت امنایی شده و پذیرش داوطلبان براساس سوابق تحصیلی و ارائه مدرک ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم صورت می‌گیرد.

بنابراین داوطلبانی که قصد دارند در مقطع هفتم در مدارس تیزهوشان منطقه سکونت خود ثبت‌نام کنند. بایستی با در دست داشتن مدارک ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم به مدرسه موردنظرشان مراجعه کنند و نسبت به ثبت‌نام خود در این مدارس به صورت حضوری اقدام کنند.

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارک لازم برای مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

‫3 دیدگاه ها

  1. با سلام.
    مدارک مورد نیاز جهت ورود به نمونه دولتی ۱۴۰۰ پایه ششم چه مدارکب هستند ؟

    1. سلام امسال کاملاتغییر کرده و نمون برگ امتیازات و مصاحبه مشخص می کند ضمنا 270 باب مدرسه نمونه دولتی با کد نمونه دولتی نه هیات امنایی در کشور در حال خدمت رسانی است وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره