آزمون های زبانسایر موضوعات

هزینه ثبت نام آزمون EPT 99 | آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1386 اقدام به برگزاری آزمون EPT نموده است. ثبت نام این آزمون از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد.  شرکت در این آزمون منوط به پرداخت هزینه آن است. مبلغ پرداختی برای ثبت نام در این آزمون در سال‌های مختلف دستخوش تغییر می‌شود. برای کسب اطلاع کامل از هزینه و نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون EPT 99 مقاله را دنبال نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام آزمون EPT 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

هزینه ثبت نام آزمون EPT 99

مرحله نهایی و تکمیل کننده در فرآیند ثبت نام آزمون EPT، پرداخت هزینه است. بدون انجام پرداخت و دریافت شناسه پیگیری از طرف بانک عامل، ثبت نام داوطلب کان لم یکن تلقی خواهد شد. لذا داوطلبان باید پس از تکمیل فرم ثبت نام در سایت english.iau.ac.ir/ept حتما در زمانی کمتر از 30 دقیقه مبلغ درخواستی را واریز نمایند.

میزان هزینه آزمون EPT از جانب مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود. این مبلغ هر سال به نسبت سال قبل با اندکی افزایش مشخص می‌شود. داوطلبان در سال 99 برای ثبت نام و شرکت در آزمون موظف به پرداخت مبلغ 92 هزار تومان می‌باشند. در صورت ایجاد تغییر در میزان این وجه، مقاله به روز رسانی خواهد شد.

بخوانید: نحوه ثبت نام آزمون EPT 99

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون EPT 99

پرداخت هزینه ثبت نام صرفا از طریق سامانه آزمون EPT امکان پذیر است. داوطلبان پس از ورود به سایت english.iau.ac.ir/ept و تکمیل فرم ثبت نام به درگاه پرداخت بانک متصل می‌شوند. در این مرحله باید مبلغ اعلامی از طریق یک کارت عضو شتاب پرداخت شود. نکته قابل توجه این است که داوطلبان پس از تکمیل فرم ثبت نام، تنها 30 دقیقه برای پرداخت وجه زمان دارند. چنانچه داوطلبی در این بازه زمانی موفق به انجام پرداخت موفق نشود، باید فرآیند ثبت نام را مجددا از اول آغاز نماید.

داوطلبان برای پرداخت وجه آزمون باید گام‌های زیر را طی نمایند:

نحوه-پرداخت-هزینه-ثبت-نام

در صورت انجام پرداخت موفق، فرآیند ثبت نام تکمیل شده و رسید اطلاعات پرداخت به ایمیل داوطلب ارسال می‌شود.

بخوانید: زمان ثبت نام آزمون EPT 99

نکات مهم

لازم است داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون EPT به نکات زیر توجه نمایند:

  • ثبت نام آزمون زماني قطعي خواهد شد كه، پرداخت موفق صورت گرفته و تائيد نهايي پرداخت برای داوطلب ارسال شده باشد.
  • وارد كردن اطلاعات صحیح در فرم ثبت نام ضرورت دارد. مركز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات نادرست درج شده توسط داوطلبان نخواهد داشت.
  • مغايرت در اطلاعات درج شده در فرم ثبت نام با مشخصات فردي داوطلب، منجر به ممانعت از حضور وی در جلسه آزمون خواهد شد.
  • ارائه کارت شناسی معتبر برای حضور در جلسه آزمون الزامي است.
  • سوالات آزمون به صورت تستي طراحی شده است و نمره منفي برای آن لحاظ نمی‌شود. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام آزمون EPT می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا