سایر موضوعاتآزمون های زبان

هزینه ثبت نام آزمون EPT ۱۴۰۰

هزینه ثبت نام آزمون EPT سال ۱۴۰۰ باید توسط متقاضیان در زمان ثبت نام در سایت نام نویسی پرداخت شود. دانشگاه آزاد اسلامی به منظور رفاه حال دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد هر ساله آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی را با عنوان آزمون زبان EPT برگزار می کند. داوطلبانی که قصد دارند در این آزمون نام نویسی کرده و شرکت کنند، بایستی که نسبت به پرداخت هزینه‌ی ثبت نام نیز اقدام کنند. هزینه در نظر گرفته شده جهت ثبت نام در آزمون EPT دانشگاه آزاد مبلغ 92 هزار تومان می باشد. در ادامه اطلاعاتی پیرامون هزینه ثبت نام آزمون EPT 1400 و نحوه پرداخت آن ارائه کرده ایم.

 

هزینه ثبت نام آزمون EPT ۱۴۰۰

هزینه ثبت نام در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی EPT سال 1400 توسط مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص و اعلام می گردد و از طریق سایت  english.iau.ac.ir/ept اطلاع رسانی می گردد.

هزینه ثبت نام آزمون EPT در سال ۱۴۰۰ مبلغ ۹۲ هزار تومان می باشد.

طبق آخرین اطلاعیه های منتشر شده از طرق سایت ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT، متقاضیان بایستی که مبلغ 92000 تومان را بابت نام نویسی در این آزمون پرداخت کنند. تا به امروز هزینه‌ی نام نویسی در این آزمون تغییر نکرده است، اما چنانچه مبلغ در نظر گرفته شده برای ثبت نام در آزمون های بعدی افزایش یابد، در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه-پرداخت-هزینه-ثبت-نام

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون EPT ۱۴۰۰  

در این قسمت از مقاله به نحوه ثبت نام آزمون EPT ۱۴۰۰ و پرداخت هزینه‌ی آزمون اشاره کرده ایم:

1️⃣ به سایت ثبت نام آزمون EPT به نشانی اینترنتی english.iau.ac.ir/ept مراجعه کنید.

2️⃣ در صورتی که در مهلت نام نویسی در یک دوره از آزمون به سایت نامبرده مراجعه کرده باشید، می توانید بر روی لینک فعال ” ثبت نام در آزمون ” کلیک نمایید.

3️⃣ در این مرحله باید ” شماره دانشجویی دکتری دانشگاه آزاد ” را به همراه کد امنیتی وارد نمایید و سپس بر روی گزینه ” ورود به مرحله ثبت نام ” کلیک کنید.

4️⃣ در این مرحله ابتدا باید یک عکس خود را بارگذاری کرده و سپس نوع آزمون خود را EPT انتخاب نمایید. 

5️⃣ اطلاعات کاربری خود را شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، تاریخ تولد، جنسیت، آدرس ایمیل، شماره تلفن همراا، تلفن ثابت، شماره شناسنامه و و کد ملی خود را وارد کنید.

6️⃣ در این مرحله نوع سهمیه را از میان سهمیه های عادی، رزمنده، جهادگر، آزاده یا همسر یا فرزند، جانباز، همسر و یا فرزند جانباز 25 درصد به بالا و شاهد  وارد کنید.

7️⃣ در نهایت کد امنیتی را وارد کرده و گزینه ” ثبت نام ” را انتخاب کنید.

8️⃣ حوزه امتحانی خود را انتخاب  کنید و به کمک کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم و رمز پویا است، نسبت به پرداخت هزینه نهایی اقدام کنید.

9️⃣ در صورتی که تمامی مراحل فوق را به درستی تکمیل کنید، اطلاعات پرداخت هزینه‌ی ثبت نام آزمون EPT برایتان نمایش داده می شود و یک ایمیل برای شما ارسال می شود که شامل اطلاعات ثبت نام شما می باشد.

در صورت فعال شدن لینک ثبت نام آزمون EPT راهنمای تصویری را اضافه خواهیم کرد.

 

مشاوره ثبت نام آزمون EPT ۱۴۰۰

پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی EPT و تکمیل مراحل نام نویسی آن در سامانه english.iau.ac.ir/ept بایستی در نظر داشته باشید که در مهلت های اعلام شده بایستی که نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کرده و در مهلت مقرر در جلسه آزمون حضور داشته باشند.

مرکز مشاوره تحصیلی دانتل دارای خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی می باشد. می توانید در صورتی که پیرامون ثبت نام آزمون زبان EPT سوالی دارید، برای دریافت پاسخ سوالات خود و راهنمایی های لازم با این مرکز تماس حاصل بفرمایید.

راهنما کامل ثبت نام EPT 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون EPT 1400 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

هزینه‌ی ثبت نام آزمون EPT در سال 1400 چقدر است؟

هزینه‌ی ثبت نام آزمون EPT در سال 1400 مبلغ 92000 تومان می باشد،

داوطلبان آزمون EPT برای پرداخت هزینه‌ی ثبت نام بایستی به کدام سامانه مراجعه کنند؟

داوطلبان آزمون EPT برای پرداخت هزینه‌ی ثبت نام بایستی به سایت ثبت نام آزمون EPT به نشانی اینترنتی english.iau.ac.ir/ept مراجعه کنند.

نحوه پرداخت هزینه‌ی ثبت نام آزمون EPT به چه صورت است؟

در مقاله بالا به نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون EPT اشاره کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره