سایر آزمون هاسایر موضوعات

مدارک ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

مدارک ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱ برای تکمیل مراحل ثبت نام اینترنتی و انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نیاز است. امکان ثبت نام و انتخاب رشته به صورت اینترنتی برای رشته های با آزمون و بدون آزمون کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 مسیر می باشد. علاقه مندان به ثبت نام در رشته های با آزمون و رشته های بدون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی فنی حرفه ای باید در مهلت مقرر، فرم تقاضانامه اینترنتی را مطابق با مدارک لازم که در دفترچه راهنما درج گردیده است، در سایت سازمان سنجش وارد کنند. در ادامه قصد داریم به مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 بپردازیم.

 

مدارک ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

تمامی داوطلبانی که قصد نام نویسی و انتخاب رشته در کد رشته محل های با آزمون و بدون آزمون را دارند،  می توانند ابتدا دفترچه ای را که به عنوان دستورالعمل نام نویسی در آزمون و در بردارنده لیست کد رشته محل های ارائه شده است و از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد را دریافت و مطالعه کنند.

ثبت نام با آزمون و بدون آزمون رشته های بدون کنکور و با کنکور کاردانی فنی حرفه ای به صورت یکپارچه و همزمان با هم انجام می شود. یکپارچه بودن مراحل نام نویسی رشته های با آزمون و بدون آزمون کنکور کاردانی فنی حرفه ای به این معنی است که مدارک ثبت نام کنکور کاردانی در هر دو روش با کنکور و بدون کنکور یکسان است. در ادامه به مدارک انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای اشاره کرده ایم:

اطلاعات فردی 

✅ دین

✅ سهمیه 

✅ کد ملی

✅ تلفن همراه

✅ آدرس پست الكترونيكی و ایمیل

✅ عکس 3*4

اطلاعات شناسنامه ای

✅ نام

✅ نام خانوادگی

✅ شماره شناسنامه

✅ سری و سریال شناسنامه

✅ تاریخ تولد

اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی

✅ اصل آخرین مدرک دیپلم

✅ كد 4 رقمی رايانه ای ديپلم

✅ كد و عنوان رشته تحصيلی

✅ شاخه تحصیلی

✅ معدل كل ديپلم

✅ تاريخ اخذ مدرک ديپلم

مشخصات عکس

یکی از مهم ترین مدارک ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱ که باید آن را در سایت سازمان سنجش بارگذاری کنند، یک عکس با مشخصاتی می باشد که در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده است. در ادامه به مشخصاتی که عکس داوطلب باید داشته باشد، اشاره کرده ایم :

👈 یک عكس با ابعاد 4×3 و يا 4×6 از داوطلب، باید در سامانه بارگذاری شود. عکس انتخابی برای داوطلبان خانم باید با حجاب باشد، به گونه ای که صورت آن ها کاملا مشخص باشد.

👈 عکس داوطلب باید رنگی و با زمينه سفيد، کاملا واضح، تمام رخ و گرفته شده در سال جاری باشد.

👈 عکس انتخابی نباید دارای حاشيه های اضافی و یا هرگونه لک یا اثر مهر و منگنه باشد. 

👈 داوطلبان باید برای بارگذاری عکس در سامانه عکس را با حداکثر حجم 400×300 و حداقل 300×200 پيكسل و حداكثر 70 كيلوبايت در قالب JPG بارگذاری نمایند.

اطلاعات مربوط به محل سکونت

🔵 كد و عنوان استان

🔵 شهر و آدرس محل اقامت

🔵 کد پستی

🔵 تلفن ثابت

 

مدارک لازم برای ثبت نام حضوری کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 پذیرفته شدگان بایستی که اقدام به ثبت نام حضوری در دانشگاه محل قبولی کنند. هر داوطلب باید مطابق با اطلاعیه های منتشر شده از دانشگاه محل قبولی اش، مدارک ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 جهت ثبت نام حضوری را آماده کرده و به دانشگاه ارائه دهد. در ادامه به مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری کاردانی فنی حرفه ای 1401 در دانشگاه اشاره کرده ایم : 

🔴 شش قطعه‌ عکس‌ 4×3 که به صورت تمام‌ رخ‌ و در سال‌ جاری تهیه شده باشد.

🔴 اصل‌ و دو برگه کپی از تمام صفحات شناسنامه‌

🔴 اصل و دو برگ فتوکپی از پشت و روی کارت ملی 

🔴 مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان آقا شامل یکی از مدارک معافیت دائم یا تحصیلی، پایان خدمت و …

🔴 اصل مدرک دیپلم نظام جدید در یکی از شاخه های کاردانش، فنی، نظری 

🔴 اصل مدرک دیپلم نظام سالی واحدی _ ترمی واحدی یا نظام قدیم در یکی از شاخه های کاردانش، فنی

🔴 اصل مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان با مدرک دیپلم رشته های نظری

🔴 تاییدیه تحصیلی

 

فرم ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

توصیه مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل این است که برای اینکه بدانید فرم در سایت سازمان سنجش به چه صورت است و برای تکمیل آن، به چه اطلاعاتی و مدارک ثبت نام کنکور کاردانی نیاز دارید. ابتدا فرم پیش نویس نام نویسی که در انتهای دفترچه راهنمای ثبت نام درج گردیده است را تکمیل کنید. تکمیل این فرم به شما کمک می کند تا در زمان ثبت نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش نیز، نام نویسی خود را بدون خطا و با سرعت بیشتری انجام دهید.

 

مشاوره مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۱

مدارکی که در مقاله فوق به آن ها اشاره کردیم جهت ثبت نام برای رشته های با آزمون و بدون آزمون کاردانی 1401 نیاز می باشد. اما در میان مدارک ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 متقاضیان فقط باید عکس خود را در سایت سازمان سنجش بارگذاری کنند. در واقع به جز عکس نیازی به بارگذاری دیگر مدارک در سایت سازمان سنجش نمی باشد و داوطلبان تنها باید اطلاعات خواسته شده را مطابق با مدارک خود در سامانه بارگذاری کنند.

چنانچه پس از اتمام مراحل ثبت نام و انتخاب رشته، نتایج نهایی اعلام گردد و داوطلب جزو اسامی پذیرفته شدگان باشد؛ بایستی که اصل مدرک را دانشگاه محل قبولی خود ارائه دهد. در این مرحله مطابقت اطلاعات ثبت نامی با اصل مدرک بررسی می گردد و در صورت وجود هر گونه مغایرت قبولی داوطلب حذف می شود. بنابراین بیسیار دقت داشته باشید که در زمان نام نام نویسی اطلاعات خود را درست و مطابق با مدرک فردی و تحصیلی تان وارد نمایید.

از دیگر مدارک ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای، سریال کارت اعتباری ثبت نام است که متقاضیان می توانند با پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 این سریال ثبت نام را تهیه کنند. 

چنانچه پیرامون انتخاب رشته و مدارک ثبت نام کنکور کاردانی 1401 سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل استفاده کنید و سوالات خود را از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی دانتل بپرسید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارک ثبت نام کنکور کاردانی 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

مدارک ثبت نام شامل چه مدارکی می باشد؟

شامل برخی اطلاعات فردی، اطلاعات شناسنامه ای، اطلاعات سوابق تحصیلی و اطلاعات مربوط به محل سکونت داوطلب می باشد که جزئیات آن ها در متن مقاله فوق آورده شده است.

آیا مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی 1401 باید در سامانه بارگذاری شود؟

خیر، در میان مدارک لازم فقط نیاز به بارگذاری عکس داوطلب می باشد.

آیا اصل مدارک لازم باید به دانشگاه محل قبولی تحویل داده شود؟

بله، داوطلبان پس از کسب موفقیت و قبولی در دانشگاه، باید اصل مدارک را به دانشگاه محل قبولی خود تحویل دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره