انتخاب رشته دانشگاه آزادکنکور سراسری

رشته های کنکور ریاضی دانشگاه آزاد 99 | لیست رشته های دانشگاهی ریاضی

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 بصورت مستقل از انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و از طریق سایت azmoon.org صورت می پذیرد. دانشگاه آزاد به دو شیوه با کنکور و براساس سوابق تجصیلی اقدام به جذب دانشجو می کند. در این مقاله قصد داریم به لیست رشته های کنکور ریاضی دانشگاه آزاد 99 بپردازیم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته های کنکور ریاضی آزاد 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

لیست رشته های کنکور ریاضی دانشگاه آزاد 99 

دانشگاه آزاد در بسیاری از رشته ها اقدام به جذب دانشجو بدون کنکور یا صرفا براساس سوابق تحصیلی می‌نماید، اما این به معنی پذیرش در همه رشته ها نیست. رشته های اصلی و پرطرفدار بصورت بدون کنکور ارائه نمی شوند.

دانشگاه آزاد، با ارائه کیفیت بالای آموزشی و حضور اساتید برجسته در کادر خود فضای آکادمیک قدرتمندی را فراهم کرده است. می‌توان گفت امروز تنها فرق بسیاری از شعبه های دانشگاه آزاد با دانشگاه های مطرح سراسری تنها در پرداخت شهریه است.

رشته های با آزمون کنکور ریاضی | دانشگاه آزاد 99 

رشته ریاضی در مجموع دارای سه زیرگروه است که ضرایب دروس ریاضی، شیمی و فیزیک در هر زیرگروه با دیگری متفاوت می‌باشد. در کارنامه اولیه داوطلبان کنکور ریاضی سه رتبه در سه زیرگروه آورده می‌شود و هر رتبه در قبولی رشته‌های همان زیرگروه تاثیر مستقیم دارد. در ادامه این مطلب لیست رشته های کنکور ریاضی دانشگاه آزاد به تفکیک زیر گروه آورده شده است.

لیست رشته های کنکور ریاضی | زیرگروه یک

ضرایب دروس زیرگروه یک: ریاضی، 4/ فیزیک، 3/ شیمی، 2/

بیشترین رشته‌های دانشگاهی گروه ریاضی و فیزیک دانشگاه آزاد در زیرگروه یک قرار دارند.

لیست رشته‌های مقطع کارشناسی زیرگروه یک کنکور ریاضی | دانشگاه آزاد

مهندسی برقمهندسی عمرانمهندسی صنایعمهندسی کامپیوترمهندسی معماریمهندسی مکانیکعلوم کامپیوتر
مهندسی پزشکیمهندسی انرژیمهندسی مواد و متالوژیمهندسی ساخت و تولیدمهندسی نقشه برداریمهندسی نساجیمهندسی شهرسازی
مهندسی ماشین های صنایع غذاییریاضیات و کاربردهامهندسی ورزشعلوم و مهندسی آبمهندسی هسته ایمهندسی صنایع غذاییعلوم و مهندسی آب

لیست رشته های کنکور ریاضی | زیرگروه دو

ضرایب دروس زیرگروه یک: ریاضی، 4/ فیزیک، 3/ شیمی، 3/

لیست رشته های مقطع کارشناسی کنکور ریاضی زیر گروه دو

مقطعرشته تحصیلی در دانشگاه
کارشناسی
  •  مهندسی پلیمر
  • مهندسی شیمی
  • مهندسی نفت

لیست رشته های کنکور ریاضی | زیرگروه سه

دانشگاه آزاد از رشته های زیر گروه سه، پذیرش با آزمون ندارد. داوطلبان برای اطلاع از لیست رشته های کنکور ریاضی در دانشگاه های سراسری می‌توانند به مقاله “رشته های کنکور ریاضی 99 ”  که پیشتر از سایت دانتل منتشر شده است مراجعه کنند. برای مشاهده و دریافت دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 99 کلیک کنید

رشته های بدون آزمون کنکور ریاضی آزاد 99 

همانطور که گفته شد دانشگاه آزاد دوبار در سال دفترچه انتخاب رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی در دوره های مختلف را منتشر می‌کند که داوطلبان می‌توانند به کمک آن نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند و لازم به ذکر است که در گروه آزمایشی ریاضی، بیش از 98 درصد رشته محل های دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می‌شود. برای مطالعه و مشاهده رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 99  و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 کلیک کنید

انتخاب رشته بدون کنکور 99

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

برای دریافت مشاوره در زمینه رشته های کنکور ریاضی آزاد 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره