مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

ویرایش ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ یک فرصتی است که سازمان ملی پرورش استعداد درخشان و دانش پژوهان جوان در اختیار داوطلبان قرار می دهد تا نسبت به اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند. اگر داوطلبان پس از درج اطلاعات خود در سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم متوجه شوند که برخی اطلاعات خود را به غلط در سایت وارد کرده اند، می توانند به کمک تصحیح اطلاعات، اشتباهات موجود در اطلاعات ثبت نامی خود را اصلاح کنند. در ادامه به زمان و نحوه ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 اشاره کرده ایم.

ویرایش ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

هرساله سازمان ملی پرورش استعداد درخشان و دانش پژوهان جوان، آزمون تیزهوشان را در مقاطع تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می کند. تمامی دانش آموزان می توانند با دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاع از شرایط شرکت در این آزمون در صورتی که واجد الشرایط باشند، نسبت به نام نویسی اقدامات لازم را انجام دهند و در صورت نیاز ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 را انجام دهد.

اگر داوطلبی به دلایل مختلف اطلاعات خود را به غلط در سامانه وارد کند، می تواند تا قبل از اتمام مهلت نام نویسی و در مهلت اعلام شده جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 اطلاعات خود را تغییر دهد.

داوطلبانی که اطلاعات خود را درست وارد نکرده باشند و نسبت به اصلاح آن نیز اقدام نکنند، نمی توانند در جلسه آزمون تیزهوشان شرکت کنند. دلیل ممانعت از حضور داوطلبان در جلسه آزمون نیز این است که برای این دسته از متقاضیان کارت ورود به جلسه آزمون با اطلاعات غلط صادر نمی شود. در همین راستا توصیه می شوند تمامی داوطلبان در زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 اطلاعات خود را با دقت و به درستی وارد نمایند.

زمان ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

داوطلبانی که در حین وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود دچار اشتباه شده اند، می توانند در مهلت های اعلام شده از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان و دانش پژوهان جوان اطلاعات خود را ویرایش کنند. امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 در سه بازه زمانی به شرح موارد زیر امکان پذیر است :

بازه زمانی ویرایش تاریخ
در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم اعلام نشده است
در زمان تمدید مهلت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم اعلام نشده است
در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم  اعلام نشده است

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

برای اصلاح اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 می توانید مطابق مراحل زیر اقدام نمایید.

1️⃣ داوطلبان آزمون تیزهوشان ورود به مدارس تیزهوشان دوره متوسطه دوم، بایستی جهت ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 به سایت ورود به درگاه آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ”  azmoon.medu.ir “مراجعه کنند و بر روی سمپاد پایه دهم کلیک کنید.

ویرایش ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

2️⃣ در کادرهای مربوطه ” کد ملی ” و ” رمز عبورهمگام ” خود را وارد کنند.

نتایج تیزهوشان نهم به دهم

3️⃣ در این مرحله صفحه ای برای داوطلب به نمایش درمی‌آید که بایستی نقش خود ( دانش آموز) و نام سازمان ( نام مدرسه) را در قسمت‌های مربوطه مشخص و وارد کند و سپس بر روی گزینه ” تایید ” کلیک نماید.

ثبت نام تیزهوشان

4️⃣ در این مرحله بایستی بر روی گزینه ” مدیریت ” از سمت راست و بالای سایت  کلیک کرده و نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

5️⃣ در آخر سعی کنید اطلاعاتی که اصلاح کرده اید را مجدد بررسی کرده و سپس  بر روی گزینه ” تایید ” کلیک کنید.

تاکنون لینک ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 فعال نشده است، به محض شروع راهنمای تصویری را بروزرسانی خواهیم کرد.

مشاوره آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دسته ای از داوطلبان که مراحل ثبت نام خود را در سایت تکمیل کرده اند و هزینه ثبت نام در این آزمون را نیز پرداخت نموده اند، می توانند نسبت به اصلاح اطلاعات خود شامل استان، شهر مقصد و اولويت‌ های انتخابی خود اقدام کنند.

توصیه مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل به دانش آموزان این است که در زمان ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم، حتما شناسنامه و مداک تحصیلیشان را نزد خود داشته باشند و مطابق آن ها اطلاعات خود را وارد کنند. با اینکار می توانند درصد بروز خطا و اشتباه را کاهش دهند تا نیازی به ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402  نداشته باشند

در صورتی که در مورد ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 – 1402 سوالی دارید و یا می خواهید ثبت نام خود را به افراد مجربی بسپارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس حاصل بفرمایید. 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام تیزهوشان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

ویرایش ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از طریق کدام سایت انجام می شود؟

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون از طریق سایت ورود به درگاه آزمون های وزارت آموزش و پرورش ” azmoon.medu.ir ” انجام می گردد.

در ویرایش ثبت نام تیز هوشان داوطلبان مجاز به اصلاح چه مواردی هستند؟

داوطلبان مجاز به ویرایش اطلاعات خود شامل استان، شهر مقصد و اولويت‌ های انتخابی خود می باشند.

تغییر ثبت نام آزمون تیز هوشان 1401 – 1402 در چه تاریخی انجام می شود؟

تاکنون مهلت ویرایش ثبت نام تیز هوشان اعلام نشده است، اما به محض اعلام شدن در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد. 

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره