مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

کانال تلگرام تحصیلی     

مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ کدام اند؟ مدارس نمونه دولتی از مدارس خوب و برجسته کشور می‌باشد که داوطلبان بسیاری علاقه مند به ادامه تحصیل در این مدارس هستند، مدارس نمونه دولتی در پایه های هفتم و دهم اقدام به جذب دانش آموز می‌کند. آن دسته از داوطلبانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را در مقطع دهم دارند، بایستی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم شرکت کردند. برای این امر داوطلبان به برخی مدارک نیاز دارند که در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 می‌پردازیم.

 

مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ورودی، باید مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ جهت ثبت‌نام اینترنتی خود از پیش آماده کنند. داوطلبان برای ثبت نام نیاز به اطلاعات شناسنامه ای، اطلاعات تحصیلی و یک قطعه عکس خود خواهند داشت.

✅اطلاعات شناسنامه داوطلب

✅اطلاعات شناسنامه ای پدر داوطلب همچون نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه و …

✅معدل نهایی پایه هشتم

✅معدل نهایی نیمسال اول پایه نهم

✅نام و کد مدرسه تحصیل کنونی

✅نام و کد استان تحصیل کنونی

 

مشخصات عکس داووطلب

🔴اسکن یک قطعه عکس 4*3

🔴دارای پس زمینه سفید و در سال جاری گرفته شده

🔴فرمت عکس jpg و حجم  72 کیلوبایت

🔴اندازه  200 * 300 پیکسل

 

مراحل ثبت نام در سایت

داوطلبان پس از تهیه مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم 1403 – 1404 کافیست برای تکمیل مراحل نام نویسی طبق مراحل زیر پیش بروند.

1️⃣ داوطلبان بایستی جهت ثبت نام آزمون خود به سامانه ثبت نام نمونه دولتی استانی که در آن سکونت دارند مراجعه کنند. برای مشاهده سایت استانی خود مقاله زیر را مطالعه کنید.

2️⃣ داوطلبان بایستی در این مرحله اطلاعات خواسته را جهت ورود به پرتال شخصی‌شان وارد کنند.

3️⃣ پس از وارد شدن هر داوطلب به پرتال شخصی، می‌تواند فرم را تکیمل و مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ را نظیر عکس را آپلود کند.

4️⃣ برای قطعی کردن ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، داوطلبان بایستی نسبت به واریز هزینه ثبت نام پس از تکمیل فرم اقدام کنند که به وسیله یک کارت عضو شبکه شتاب دارای رمز دوم میسر می‌باشد، اقدام کنند.

5️⃣ چنانچه داوطلبان تمامی مراحل ثبت نام را بدرستی انجام داده باشند، سامانه کدی را با عنوان کد پیگیری ثبت نام پس از اتمام مراحل ثبت نام در اختیار آنها قرار می‌دهد که بهتر است تا پایان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم آن را نزد خود نگه دارند.

جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در قسمت سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

مدارک لازم ثبت نام حضوری در مدرسه

داوطلبانی که طبق نتایج نهایی آزمون نمونه دولتی جزو پذیرفته شدگان نهایی هستند، بایستی جهت تکمیل مراحل ثبت‌نام به همراه یکی از اولیا خود به مدرسه موردنظر مراجعه کرده و مدارک خود را جهت قطعی شدن ثبت‌نام به مدرسه ارائه دهند. مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ به شرح موارد زیر است.

❌پرینت برگه قبولی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

❌6 قطعه عکس داوطلب با سایز 4*3 با مشخصات گفته شده که بایستی دارای زمینه سفید و جدید باشد.

❌تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام حضوری مدارس نمونه دولتی که بایستی از مدرسه دریافت کنند.

❌کارنامه قبولی سال نهم به عنوان اطلاعات سوابق تحصیلی الزامی است.

❌مدرکی که نشان دهد دانش آموز ساکن آن منطقه می‌باشد چراکه هر دانش آموز مجاز به ثبت نام در محدوده محل زندگی خود می‌باشد. 

 

مشاوره ثبت نام مدارس

هرسال دانش آموزان مستعد و با انگیزه بسیاری در مقاطع تحصیلی متفاوت، قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را دارند که بایستی برای ورود به این مدارس طبق قوانین جذب دانش آموز اقدام کنند.

داوطلبانی که درحال تحصیل در مقطع نهم هستند می‌توانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم که هرسال از سوی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌گردد شرکت کنند. برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی می‌باشد، به طوری که اگر داوطلبی علاقه مند به شرکت در این آزمون باشد بایستی به سایت استان محل سکونت خود مراجعه و مراحل نام نویسی را تکمیل و مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ را بارگزاری کنید.

زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم هر ساله از سوی وزارت آموزش و پرورش هر منطقه اعلام می شود و دفترچه راهنما نیز از طریق سایت هر استان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. چنانچه در زمینه نام نویسی و نحوه برنامه ریزی برای قبولی در این آزمون نیازمند مشاوره و راهنمایی می باشید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی تماس حاصل فرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ چه مدارکی می باشد؟

    در متن مقاله به بررسی مدارک شرکت در نمونه دولتی نهم به دهم پرداخته ایم.

  2. زمان ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی چه تاریخی می باشد؟

    معمولا ثبت نام در فروردین ماه آغاز می شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره