مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

ویرایش ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

کانال تلگرام تحصیلی     

تمامی دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را دارند بایستی توجه داشته باشند که در تاریخ های اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش بایستی از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی استان محل سکونت خود، نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند و همینطور توجه داشته باشند که در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی بسیار دقت کنند و اطلاعات خود را بدرستی وارد نمایند تا با مشکلی مواجه نشوند، چراکه در صورت وجود هرگونه اشتباه داوطلبان بایستی در بازه زمانی مشخص که از طریق آموزش و پرورش هر استان اعلام می‌شود، مجدد به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان خود مراجعه کنند و اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401​ خود را ویرایش نمایند. در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون زمان ویرایش ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 می‌پردازیم.

 

زمان ویرایش ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401

زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم در تاریخ 8 اردیبهشت شروع و تا 20 اردیبهشت ادامه داشت. سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم هر استان وجود اشتباه در وارد کردن اطلاعات توسط برخی داوطلبان را پیش بینی می کند به همین منظور یک بازه زمانی را برای ویرایش اطلاعات شرکت کنندگان در نظر می گیرد. طبق تقویم آموزشی آموزش و پرورش داوطلبان در تاریخ 29 خرداد ماه تا 2 تیر ماه 1400 فرصت خواهند داشت در صورت وجود اشتباه در اطلاعات ثبت نامی خود نسبت به رفع آن اقدام کنند.

داوطلبان توجه داشته باشند که تمامی اطلاعات وارده را نمی‌توانند ویرایش کنند و بهتر است در زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 اطلاعات خود را به درستی وارد نمایند.

مرحله آزمون نمونه دولتی زمان (تهران)
ثبت نام آزمون 8 اردیبهشت تا 20 اردیبهشت ماه 1400
ویرایش اطلاعات ثبت نام 20 خرداد تا 2 تیر ماه 1400
دریافت کارت ورود به جلسه 14 تیر تا 17 تیر ماه 1400
تاریخ برگزاری آزمون جمعه 18 تیر ماه 1400 ساعت 9 صبح

 

 

نحوه ویرایش ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت استانی انجام می‌شود. بنابراین داوطلبانی که قصد ویرایش اطلاعات خود را نیز دارند بایستی توجه داشته باشند که ویرایش اطلاعات این آزمون نیز به صورت استانی قابل انجام است و ممکن است مراحل آن در سایت استان‌های مختلف با یکدیگر کمی متفاوت باشد اما مراحل کلی این ویرایش در تمامی سایت ها یکسان خواهد بود. کافی است داوطلبان طبق مراحل زیر پیش بروند و اطلاعات ثبت نامی آزمون نمونه دولتی خود را ویرایش نمایند.

1️⃣ در ابتدا متقاضیان بایستی به سایت ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان محل سکونت خود مراجعه کنند.

2️⃣ در صفحه ایجاد شده بایستی بر روی گزینه ” ویرایش اطلاعات ” کلیک کنند.

3️⃣ در این مرحله داوطلبان برای دسترسی به صفحه اصلی باید “ کد ملی ” و ” رمز عبور ” که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اند را وارد کنند.

4️⃣ در نهایت داوطلبان بایستی به ویرایش اطلاعات ثبت نام و ثبت در سامانه بپردازند. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

تبعات وجود اشتباه در اطلاعات

متقاضیان بایستی در تاریخ‌های مشخص به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خود مراجعه و با اطلاعات شناسنامه ای و سوابق تحصیلی درست خود فرم ثبت نام را تکمیل نمایند. هرسال هستند داوطلبانی که دقت کافی را در وارد کردن اطلاعات خود به خرج نمی‌دهند و برخی اطلاعات خود را به اشتباه وارد می‌کنند. این دسته از داوطلبان باید در زمان هایی که برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون نمونه دولتی درنظر گرفته میشود، اطلاعات خود را ویرایش کنند. برای دریافت دفترچه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم کلیک کنید.

در صورتی که داوطلبان نسبت به ویرایش اطلاعات خود و وارد کردن اطلاعات درست در ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اقدام نکنند، کارت ورود به جلسه آن ها با مشخصات غلط منتشر خواهد شد که در این صورت نیز حق شرکت در جلسه آزمون را نخواهند داشت.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون نمونه دولتی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره