تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401 | زمان انتشار کارت آزمون نهم

مدارس نمونه دولتی از برجسته ترین مدارس کشور می‌باشد. وزارت آموزش و پرورش برای ورود دانش آموزان به این مدارس در مقطع دهم و دوره دوم متوسطه، آزمونی را با عنوان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم برگزار می‌کند. داوطلبانی که در تاریخ های مشخصی در این آزمون ثبت نام کرده اند، بایستی پیش از حضور در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، چرا داشتن کارت ورود به جلسه الزامی است. در ادامه این مطلب به منظور راهنمایی دانش آموزان عزیز و والدین گرامی مطالبی پیرامون نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401 ارائه کرده ایم.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 1400 – 1401

در سالهای اخیر که شاهد حذف آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم بوده ایم، تنها آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 برگزار خواهد شد. تمامی دانش آموزانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند، بایستی برای کسب قبولی در روز برگزاری آزمون در جلسه حضور داشته باشند، بنابراین باید به این نکته توجه داشته باشند که لازمه ورود به جلسه و شرکت در آزمون نیز به همراه داشتن کارت ورود جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 می‌باشد.

لینک دریافت کارت ورود به جلسه چند روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی در سایت های استانی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 فعال می‌شود و داوطلبان موظف هستند در تاریخ های مقرر به سایت های مربوطه مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

در کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 اطلاعاتی همچون زمان و محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی، مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدرسه تحصیل، رشته مورد تقاضا، اولویت انتخاب مدارس و نشانی دقیق حوزه امتحانی درج شده است که همه این اطلاعات برای حضور داوطلب در جلسه آزمون نیاز است.

بخوانید: کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 1400

زمان انتشار کارت ورود به جلسه 

همانطورکه گفته شد کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 در یک بازه زمانی چند روزه تا هفته پیش از برگزاری آزمون از طریق سایت های ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر استان قابل دریافت است.

تاکنون از طریق هیچ سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی هیچ استانی زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی منتشر نگردیده است اما با توجه به اینکه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 در روز جمعه مورخ 20 تیرماه برگزار خواهد شد، بنابراین پیش بینی می‌شود که کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401 در یک بازه زمانی پنج روز تا یک هفته پیش از این تاریخ گفته شده از طریق سایت های ثبت نام مدارس نمونه دولتی استانی و یا سامانه همگام به نشانی اینترنتی “ hamgam.medu.ir ” منتشر خواهد شد.

بخوانید: زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400

توجه

داوطلبان توجه داشته باشند که زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 در هر استان متفاوت است و تاکنون نیز زمان دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در هیچ سایت استانی منتشر نگردیده است و زمان گفته شده نیز تقریبی می‌باشد، اما به محض دریافت اخبار جدید این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401

داوطلبانی که قصد دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 خود را دارند، کافی است طبق مراحل زیر پیش رفته و کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند.

  • مرحله اول: با توجه به استانی بودن ثبت نام نمونه دولتی 1400 در پایه نهم به دهم، داوطلبان بایستی پس از انتشار اطلاعیه استان محل سکونت خود مبنی بر زمان دریافت کارت ورود به جلسه به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان محل سکونت خود مراجعه کنند.
  • مرحله دوم: در صفحه ایجاد شده بایستی” کد ملی داوطلب ” و اطلاعات خواسته شده را وارد کنند تا بتوانند وارد سامانه شوند.
  • مرحله سوم: چنانچه در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 باشیم، لینک مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه فعال خواهد بود. بنابراین داوطلبان باید بر روی گزینه ” دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ” کلیک کرده و  کارت خود را دریافت کنند.

در نهایت داوطلبان آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 بایستی از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه کرده و روز برگزاری آزمون همراه خود داشته باشند.

نکات

  • نکته اول: بهتر است داوطلبان در روزهای ابتدایی مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401، کارت خود را از سایت های مربوطه دریافت کنند، تا در صورتی که در کارت و اطلاعاتشان مغایرتی وجود داشت، بتوانند نسبت به رفع آن اقدام کنند.
  • نکته دوم: همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی از ملزومات شرکت در جلسه آزمون می باشد و چنانچه داوطلبی  کارت ورود به جلسه خود را به همراه نداشته باشد و یا اطلاعات مندرج در آن با اطلاعات شخصی داوطلب مغایرت داشته باشد از شرکت وی در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا