تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ را می توانید در ادامه دانلود کنید. مدارس نمونه دولتی از مدارس خوب کشور می‌باشند که چنین بستری را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند، چرا که از امکانات آموزشی خوبی برخوردار بوده و این امکانات را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. بنابراین می‌تواند گزینه خوبی برای این دسته از دانش آموزان باشد. اما لازمه ورود به مدارس تنها انگیزه نیست و داوطلبان بایستی در ابتدا دفترچه‌ی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402 را دریافت کرده و چنانچه واجد شرایط بودند در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند و موفق به کسب قبولی شوند. در راستای همین توضیحات در ادامه توضیحاتی پیرامون دانلود و دریافت این دفترچه ارائه کرده ایم.

 

دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

برای آزمون نمونه دولتی دفترچه‌ای برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ منتشر می‌گردد که داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از تمامی موارد مربوط به آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در مقطع دهم به این دفترچه‌ی مراجعه نمایند.

از آنجایی که ثبت نام به صورت استانی انجام می‌شود و داوطلبان بایستی برای ثبت نام نمونه دولتی 1401 – 1402 به سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم  استان محل سکونت خود مراجعه کنند، دفترچه‌ی ثبت نام این آزمون نیز به صورت استانی و از سایت مربوط به هر استان قابل دریافت است. بنابراین هر یک از داوطلبان بایستی به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خود، مراجعه کنند و ضمن دریافت دفترچه مربوطه و مطالعه آن، نسبت به ثبت نام خود را اقدام کنند.

دفترچه ثبت نام این آزمون نیز به صورت استانی و از سایت مربوط به هر استان قابل دریافت است و هر یک از داوطلبان باید برای دانلود دفترچه‌ی به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خود، مراجعه کنند.

 

زمان انتشار دفترچه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

هرسال دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام در سایت‌های استانی منتشر می‌شود. در سال گذشته که ثبت نام آزمون نمونه دولتی در فروردین ماه انجام شد، لینک دانلود و دریافت دفترچه راهنما نیز همزمان در سایت‌های مربوطه فعال گردید.

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم از سوی هیچ سایتی اعلام نشده است. امسال نیز پیش بینی می‌شود در فروردین ماه لینک مربوط به دانلود این دفترچه‌ی فعال گردد و داوطلبان بتوانند این دفترجه ها را دریافت کنند اما به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

 

مندرجات دفترچه ثبت نام

تاکید ما در این مقاله بر اهمیت مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ بوده است. دفترچه ای که شامل اطلاعاتی می‌باشد که ممکن است داوطلبان در زمان نام نویسی و ثبت نام در این آزمون به آنها نیاز داشته باشند.

در این قسمت از مقاله سعی کرده ایم به مهمترین مواردی که در دفترچه‌ی راهنمای ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی به آن پرداخته می‌شود، به صورت موردی اشاره کنیم. این جزئیات به شرح موارد زیر می‌باشد. 

✅ زمان ثبت نام آزمون

✅ نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه‌دولتی نهم به دهم

✅ هزینه ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

✅ زمان برگزاری آزمون ورودی این مدارس

✅ منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 

شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم

مدارک ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 

 

مشاوره نام نویسی مدارس نمونه 

در سالهای گذشته تمامی دانش آموزان برای ورود به مدارس نمونه‌دولتی فقط می‌توانستند از طریق شرکت در آزمون ورودی این مدارس که فقط در دو مقطع هفتم و دهم برگزار می‌گردید شرکت کنند.

آزمون‌هایی که با عناوین آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم برای ورود به دوره اول متوسطه و آزمون نمونه‌دولتی برای ورود به مقطع دهم برای ورود به دوره دوم متوسطه برگزار می‌گردید. اما در سال اخیر این آزمون فقط برای ورود به مقطع دهم برگزار می‌شود.

علاقه مندان بایستی در زمان‌های اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش به سایت ثبت نام مراجعه کنند و ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه‌دولتی نهم به دهم سال تحصیلی 1401 – 1402 را دریافت کنند و به دقت مندرجات آن را مطالعه نمایند.

دانش آموزانی که طبق دفترچه‌ی واجد شرایط ثبت نام هستند، می‌توانند از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه‌دولتی استان محل سکونت خود، جهت ثبت نام در این آزمون اقدام کنند. برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارس نمونه دولتی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره