مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403

کانال تلگرام تحصیلی     

دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 را می توانید در ادامه دانلود کنید. مدارس نمونه دولتی از مدارس خوب کشور می‌باشند که چنین بستری را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند. چرا که از امکانات آموزشی خوبی برخوردار بوده و این امکانات را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. بنابراین می‌تواند گزینه خوبی برای این دسته از دانش آموزان باشد. اما لازمه ورود به مدارس تنها انگیزه نیست و داوطلبان بایستی در ابتدا دفترچه‌ی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1402 – 1403 را دریافت کرده و چنانچه واجد شرایط بودند در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنند و موفق به کسب قبولی شوند. در راستای همین توضیحات در ادامه توضیحاتی پیرامون دانلود و دریافت این دفترچه ارائه کرده ایم.

دانلود دفترچه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403

برای شرکت در آزمون دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403 منتشر می‌گردد که داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از تمامی موارد مربوط به آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در مقطع دهم به این دفترچه‌ی مراجعه نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403

از آنجایی که ثبت‌نام به صورت استانی انجام می‌شود و داوطلبان بایستی برای ثبت‌نام نمونه دولتی به سایت نمونه دولتی نهم به دهم  استان محل سکونت خود مراجعه کنند، دفترچه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم نیز به صورت استانی و از سایت مربوط به هر استان قابل دریافت است. بنابراین هر یک از داوطلبان بایستی به سامانه استانی مراجعه و ضمن دریافت دفترچه مربوطه و مطالعه آن، نسبت به ثبت‌نام خود را اقدام کنند.

دفترچه ثبت نام این آزمون نیز به صورت استانی و از سایت مربوط به هر استان قابل دریافت است. هر یک از داوطلبان باید برای دانلود دفترچه‌ی به سامانه ثبت نام آزمون استان خود، مراجعه کنند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم 1402 – 1403

هرسال دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام در سایت‌های استانی منتشر می‌شود. در سال گذشته که ثبت نام آزمون نمونه دولتی در فروردین ماه انجام شد، لینک دانلود و دریافت دفترچه راهنما نیز همزمان در سایت‌های مربوطه فعال گردید.

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر زمان ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم از سوی هیچ سایتی اعلام نشده است. امسال نیز پیش بینی می‌شود در فروردین ماه لینک مربوط به دانلود این دفترچه‌ی فعال گردد و داوطلبان بتوانند این دفترجه ها را دریافت کنند اما به محض دریافت اخبار جدید، مطالب این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

مندرجات دفترچه ثبت نام

تاکید ما در این مقاله بر اهمیت مندرجات دفترچه راهنما بوده است. دفترچه ای که شامل اطلاعاتی می‌باشد که ممکن است داوطلبان در زمان نام نویسی و ثبت نام در این آزمون به آنها نیاز داشته باشند.

در این قسمت از مقاله مهمترین مواردی که در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم به آن پرداخته می‌شود، اشاره کنیم. این جزئیات به شرح موارد زیر می‌باشد.

✅زمان ثبت نام آزمون

✅نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه‌دولتی نهم به دهم

✅هزینه ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

✅زمان برگزاری آزمون ورودی این مدارس

✅منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

شرایط ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم

مدارک ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 

مشاوره نام نویسی مدارس نمونه

در سالهای گذشته تمامی دانش آموزان برای ورود به مدارس نمونه‌دولتی فقط می‌توانستند از طریق شرکت در آزمون ورودی این مدارس که فقط در دو مقطع هفتم و دهم برگزار می‌گردید شرکت کنند.

آزمون‌هایی که با عناوین آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم برای ورود به دوره اول متوسطه و آزمون نمونه‌دولتی برای ورود به مقطع دهم برای ورود به دوره دوم متوسطه برگزار می‌گردید. اما در سال اخیر این آزمون فقط برای ورود به مقطع دهم برگزار می‌شود.

علاقه مندان بایستی در زمان‌های اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش به سایت ثبت نام مراجعه کنند و ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سال تحصیلی 1402 – 1403 را دریافت کنند و به دقت مندرجات آن را مطالعه نمایند.

دانش آموزانی که طبق دفترچه‌ی واجد شرایط ثبت نام هستند، می‌توانند از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه‌دولتی استان محل سکونت خود، جهت ثبت نام در این آزمون اقدام کنند. برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارس نمونه دولتی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره