آزمون های زبانسایر موضوعات

زمان ثبت نام آزمون MHLE 99 | تقویم بندی آزمون وزارت بهداشت

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های گروه پزشکی که قصد شرکت در آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت را دارند بایستی پیش از هر اقدامی به فکر یک مدرک معتبر زبان انگلیسی باشند چرا که یکی از الزامات آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور داشتن یک مدرک زبان معتبر می‌باشد. این افراد می‌توانند در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی مرتبط با رشته های گروه پزشکی یعنی MHLE ثبت نام کنند که لازمه آن اطلاع از زمان دقیق ثبت نام این آزمون می‌باشد. به همین منظور در ادامه به زمان ثبت نام آزمون MHLE 99 پرداخته ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون MHLE 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

 

آزمون MHLE

اهمییت یادگیری زبان انگلیسی بر هیچکس پوشیده نیست مخصوصا برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری تخصصی دارند. دکتری تخصصی وزارت بهداشت نیز از این امر مستثنی نمی‌باشد.

وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور هرسال و در چندین دوره، با برگزاری آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی MHLE بستری را برای دانشجویان و متقاضیان رشته های علوم پزشکی فراهم کرده است تا بتوانند با شرکت در آزمون زبان مرتبط با رشته تحصیلی‌شان، مدرک زبان معتبری نیز دریافت کنند.

لازم است اشاره کنیم که آزمون MHLE بسیار شبیه به آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی بین المللی تافل می‌باشد. درصورتی که داوطلبی موفق به دریافت مدرک زبان از طریق این آزمون شود، گواهی مدرک زبانی دریافت می‌کند که تا دو سال در دانشگاه هایی که زیر نظر وزات بهداشت، فعالیت می‌کنند، دارای اعتبار خواهد بود.

زمان ثبت نام آزمون MHLE 99

طبق تقویم آزمون MHLE منتشر شده از سوی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، طی سال 99 این آزمون در پنج دوره برگزار می‌شود. تمامی داوطلبان می‌توانند با توجه به شرایط خود و میزان آمادگی‌شان در پاسخگویی به سوالات این آزمون در یکی از این دوره ها، ثبت نام و شرکت کنند.

ثبت نام در آزمون MHLE به گونه ای است که مرکز سنجش آموزش پزشکی برای هر دوره یک تاریخی را برای ثبت نام درنظر می‌گیرد. به دلیل محدودیت در ظرفیت، داوطلبان بایستی در روزهای ابتدایی نسبت به ثبت نام در این آزمون ها، اقدام کنند و لازمه ثبت نام به موقع نیز اطلاع از زمان دقیق ثبت نام می‌باشد.

به همین منظور در این قسمت از مقاله، جدولی را ارائه کرده ایم که شامل زمان ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه، برگزاری و اعلام نتایج آزمون MHLE در دوره های آذر و بهمن می‌باشد.

تقویم آزمون MHLE 99| زمان ثبت نام 

همانطورکه گفته شد آزمون MHLE در سال 99 در پنج نوبت برگزار می‌شود، در ادامه به زمان ثبت نام آزمون های آذر و بهمن اشاره می‌کنیم.

زمان ثبت نامدریافت کارت ورود به جلسه | ساعت 15:00برگزاری آزمون | ساعت 8:30اعلام نتایج | ساعت 15:00
18 آبان لغایت
12 آذر ماه 99 
18 آذر ماه20 آذر ماه14 بهمن ماه
14 دی لغایت
8 بهمن ماه 99 
14 بهمن ماه16 بهمن ماه26 بهمن ماه

توجه: تمامی متقاضیان بایستی درنظر داشته باشند که هر کدام از حوزه ها دارای یک ظرفیت محدود است و اتمام مهلت ثبت نام بستگی به این دارد که تا چه زمانی ظرفیت ها پرخواهد شد؛ به همین منظور بهتر است داوطلبان در روزهای ابتدایی، ثبت نام خود را انجام دهند، چراکه بعد از تکمیل ظرفیت امکان افزایش ظرفیت وجود نخواهد داشت.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون MHLE 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره ----- تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا