ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۱

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. داوطلبانی که در موعد مقرر در آزمون 1401 ثبت نام می کنند، بایستی که در تاریخ اعلام شده از سوی سایت sanjesh.org کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 1401 جهت ورود به جلسه آزمون الزامی است و از ورود داوطلبانی که این کارت را به همراه ندارند، به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید. 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۱

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 مشابه سال های گذشته چند روز قبل از برگزاری آزمون می باشد. مطابق آخرین اطلاعیه های سایت سازمان سنجش، آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ های 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه 1401 برگزار خواهد شد. 

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

تاکنون تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است، اما با توجه به تاریخ برگزاری این آزمون در اردیبهشت ماه، پیش بینی می شود که کارت ورود به جلسه در هفته آخر اردیبهشت 1401 منتشر شده و در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

لازم است داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود، به دقت اطلاعاتی را که بر روی آن درج شده است را بررسی کنند و چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در آن با اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی خود یافتند، از طریق باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه نسبت به رفع آن اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه شامل اطلاعات ثبت نامی، مکان و حوزه برگزاری آزمون می باشد که داوطلبان بایستی آن ها را بررسی کرده و در صورت داشتن نقص اصلاح کنند. 

لازم است اشاره کنیم که رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون علاوه بر باجه های رفع نقص، از طریق لینک ویرایش کارت ورود به جلسه نیز قابل انجام است. لینک ویرایش کارت ورود به جلسه، در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فعال می شود.

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱

متقاضیانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 1401 قصد دارند اطلاعات و نواقص کارت خود را ویرایش کنند، توجه داشته باشند که بیشتر موارد از طریق لینک ویرایش کارت ورود به جلسه از طریق سایت سازمان سنجش قابل انجام است.

داوطلبان بایستی برای رفع برخی نواقص از جمله  زبان خارجی و معلولیت و … به باجه های رفع نقص سازمان سنجش مراجعه کنند. آدرس باجه های رفع نقص از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

چنانچه پیرامون کارت ورود به جلسه و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نامی و رفع نواقص موجود در آن سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصلیی دانتل استفاده کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه کنکور کارشناسی ارشد 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

تاریخ دریافتکارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ چه تاریخی می باشد؟

زمان انتشار این کارت تاکنون از سوی سایت سازمان اعلام نشده است، اما احتمالا اواخر آذر ماه منتشر می گردد.

برای داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی شرکت کرده اند، چند کارت ورود به جلسه منتشر می گردد؟

برای داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی شرکت کرده اند، دو کارت ورود به جلسه با دو شماره داوطلبی متفاوت منتشر می گردد.

کازت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 از سوی کدام سایت منتشر می گردد؟

از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjeah.org منتشر می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره