کارشناسی ارشدثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲ از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود. داوطلبانی که در موعد مقرر در آزمون ثبت نام می کنند، بایستی که در تاریخ اعلام شده از سوی سایت sanjesh.org کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون جهت ورود به جلسه آزمون الزامی است و از ورود داوطلبانی که این کارت را به همراه ندارند، به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید. 

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد در تاریخ ۷ اسفندماه منتشر شد. داوطلبان با مراجعه به سایت سنجش می توانند این را دریافت کنند.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲ مشابه سال های گذشته چند روز قبل از برگزاری آزمون می باشد. مطابق آخرین اطلاعیه های سایت سازمان سنجش، آزمون کارشناسی ارشد در تاریخ های 11 و 12 اسفندماه ماه 1401 برگزار خواهد شد. 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد از ۷ اسفند ماه می باشد.

تاکنون زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است، اما با توجه به تاریخ برگزاری این آزمون در اسفند ماه، پیش بینی می شود که کارت آزمون چند روز پیش از برگزاری منتشر شده و در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

✅ داوطلبان گرامی در مقاله زیر نحوه دریافت این کارت را به صورت راهنما گام به گام تصویری شرح داده ایم. لذا برای مطالعه این راهنما بر روی مقاله زیر کلیک کنید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه

لازم است داوطلبان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1402 به دقت اطلاعاتی را که بر روی آن درج شده است را بررسی کنند و چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در آن با اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی خود یافتند، از طریق باجه های رفع نقص کارت آزمون نسبت به رفع آن اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه شامل اطلاعات ثبت نامی، مکان و حوزه برگزاری آزمون می باشد که داوطلبان بایستی آن ها را بررسی کرده و در صورت داشتن نقص اصلاح کنند. 

لازم است اشاره کنیم که رفع نقص کارت آزمون علاوه بر باجه های رفع نقص، از طریق لینک ویرایش کارت نیز قابل انجام است. لینک ویرایش کارت ورود به جلسه، در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد فعال می شود.

مشاوره زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد ۱۴۰۲

متقاضیانی که در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد ۱۴۰۲ قصد دارند اطلاعات و نواقص کارت خود را ویرایش کنند، توجه داشته باشند که بیشتر موارد از طریق لینک ویرایش کارت از طریق سایت سازمان سنجش قابل انجام است.

داوطلبان بایستی برای رفع برخی نواقص از جمله  زبان خارجی و معلولیت و … به باجه های رفع نقص سازمان سنجش مراجعه کنند. آدرس باجه های رفع نقص از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

چنانچه پیرامون کارت آزمون و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نامی و رفع نواقص موجود در آن سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصلیی دانتل استفاده کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

سوالات متداول

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۱۴۰۲ چه تاریخی می باشد؟

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد از تاریخ ۷ تا ۹ اسفند ماه می باشد.

برای داوطلبانی که در دو کد رشته امتحانی شرکت کرده اند، چند کارت ورود به جلسه منتشر می گردد؟

برای این دسته از داوطلبان داوطلبان، دو کارت ورود به جلسه با دو شماره داوطلبی متفاوت منتشر می گردد.

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد از سوی کدام سایت منتشر می گردد؟

کارت آزمون از سوی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjeah.org منتشر می گردد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره