سایر موضوعاتآزمون های زبان

کارت ورود به جلسه آزمون EPT سال 1400

کانال تلگرام تحصیلی     

کارت ورود به جلسه آزمون EPT سال 1400 یکی از الزاماتی است که متقاضیان بایستی جهت حضور در جلسه آزمون زبان انگلیسی ای پی تی حتما به همراه داشته باشند. کارت ورود به جلسه آزمون سنجش مهارت های زبان انگلیسی متقاضیان و دانشجویان مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از سوی سامانه ثبت نام آزمون EPT برای شرکت کنندگان صادر می گردد. در ادامه اطلاعات جامعی از کارت ورود به جلسه آزمون EPT در سال ۱۴۰۰ ارائه کرده ایم.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT سال 1400

آزمون ای پی تی معمولا ده بار در سال برگزار می گردد که داوطلبان تقریبا 20 روز قبل از برگزاری این آزمون مهلت دارند در یک بازه زمانی یک هفته ای ثبت نام خود را انجام دهند. متقاضیانی که موفق به نام نویسی در این آزمون می شوند، بایستی مطابق با زمان بندی آزمونی که در آن ثبت نام کرده اند، در تاریخ های اعلام شده جهت دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

تاکنون مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد زمان برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه دو دوره از آزمون را اعلام کرده است که به شرح جدول زیر می باشد: 

تاریخ برگزاری آزمون زبان EPT تاریخ انتشار کارت ورود به جلسه آزمون
21 خرداد 1400 روز چهارشنبه 19 خرداد ماه 1400
15 مرداد 1400 روز چهارشنبه 13 مرداد ماه 1400

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT

تمامی متقاضیانی که در تاریخ های اعلام شده جهت نام نویسی اقدام کرده اند، می توانند برای شرکت در جلسه آزمون، به محض فعال شدن لینک دریافت کارت ورود به جلسه، جهت دریافت کارت خود اقدام کنند. برای دریافت کارت مراحل زیر را ا انجام دهید.

1️⃣ به سامانه ثبت نام آزمون EPT مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی ” english.iau.ac.ir/ept ” مراجعه کنید.

2️⃣ درصفحه جدید، متقاضیان بایستی در قسمت فعال ” دریافت کارت ورود به جلسه ” اطلاعات خود را شامل “ شناسه کاربری که همان شماره پرونده ” می باشد و ” کد ملی ” و ” شماره شناسنامه ” را وارد نمایند و پس از رویت کارت ورود به جلسه از آن یک برگه پرینت تهیه کرده و همراه خود به جلسه آزمون ببرند.

 

❌❌ اگر شماره پرونده خود را فراموش کرده باشید، قادر به دریافت کارت ورود به جلسه و همینطور شرکت در جلسه آزمون نخواهید بود. می توانید برای بازیابی آن از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کمک بگیرید.❌❌ 

 

مشاوره آزمون EPT

چنانچه پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ای پی تی در جلسه آزمون شرکت کردید، اما پس از اعلام نتایج موفق به کسب نتیجه قبولی نشدید، نگران نباشید می توانید در دوره های بعدی این آزمون که تقریبا 45 روز پس از دوره قبلی برگزار می شود شرکت کنید.

برای دریافت راهنمایی های بیشتر و اطلاع از منابع آزمون زبان انگلیسی EPT می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل بفرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون EPT می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد طریق کدام سایت منتشر می شود؟

از طریق سامانه ثبت نام آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد به نشانی english.iau.ac.ir منتشر می گردد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون زبان انکلیسی به چه صورت است؟

در متن مقاله فوق به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی‌EPT اشاره کرده ایم.

متقاضیانی که شماره پرونده خود را فراموش کرده اند، پگونه می توانند آن را بازیابی کنند؟

متقاضیان جهت بازیابی شماره پرونده خود باید به سامانه azmoon.net مراجعه کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره