کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۱۴۰۳ در دو مرحله نتایج اولیه و نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” منتشر می گردد. داوطلبانی که‌ در مرحله انتخاب رشته کنکور سراسری، کد رشته محل های مربوط به رشته‌هایی که دارای پذیرش نیمه متمرکز می باشند را در فرم انتخاب رشته خود درج کرده اند، می توانند در تاریخ های اعلام شده، جهت دریافت نتایج کنکور خود اقدام نمایند. در ادامه اطلاعات کاملی از زمان انتشار و نحوه مشاهده اعلام نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 1403 ارائه کرده‌ایم.

 

زمان اعلام نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور ۱۴۰۳

زمان اعلام نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۱۴۰۳ از سوی سازمان سنجش مشخص نشده است. اما این مرحله وابسته به زمان برگزاری کنکور سراسری و مهلت انتخاب رشته می باشد. پیش بینی می شود نتایح اولیه و زمان دعوت به مصاحبه در شهریور ماه باشد.

نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور 1403 هنوز اعلام نشده است.

 در پیرو اعلام نتیجه اولیه رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۱۴۰۳ سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات برگزاری این مصاحبه و گزینش را نیز اطلاع رسانی می کند. داوطلبانی که طبق نتایج رشته نیمه متمرکز 1403 منتشر شده جزو اسامی دعوت شدگان به مرحله مصاحبه هستند، می توانند اقدامات لازم را جهت شرکت در این مرحله انجام دهند.

با توجه به تغییرات اعمالی دانشگاه اعلام نتایج دانشگاه فرهنگیان به صورت جداگانه می باشد.

 

نحوه مشاهده نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور ۱۴۰۳

نتایج رشته های شرایط خاص کنکور سراسری ۱۴۰۳ چه در مرحله اعلام نتایج اولیه و چه در مرحله اعلام نتایج نهایی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود که نحوه مشاهده نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور 1403 آن را در ادامه توضیح داده ایم. چنانچه این کد رشته‌ها را در الویت های خود در فرم انتخاب رشته درج کرده اید، می توانید مطابق مراحل زیر عمل کنید و نتایج خود را دریافت کنید.

 

راهنما تصویری

1️⃣به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” مراجعه کنید.

نتایج رشته های دارای شرایط خاص

2️⃣ جهت مشاهده نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور ۱۴۰۳ بر روی گزینه ” سراسری ” کلیک کنید.

نتایج رشته های دارای شرایط خاص

3️⃣از سمت را صفحه بر روی گزینه اعلام نتایج کلیک کنید.

نتایج رشته های دارای شرایط خاص

4️⃣در این مرحله بر روی لینک فعال ” اعلام نتایج رشته های دارای شرایط خاص در آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ ” کلیک نمایید.

نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور

5️⃣در صفحه پیش رو دو روش جستجو برای دریافت نتایج به شرح موارد زیر پیش روی شما قرار دارد. 

🔴 روش اول: شماره پرونده و شماره شناسنامه

🔴 روش دوم: شماره داوطلبی و شماره شناسنامه

6️⃣از طریق تکمیل اطلاعات یکی از روش های فوق، می توانید نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور ۱۴۰۳ را دریافت نمایید. چنانچه جزو اسامی دعوت شدگان به  مرحله مصاحبه می باشید، می توانید از طریق سایت سازمان سنجش از زمان، شرایط و محل برگزاری مطلع شوید.

نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری

دعوت شدن به مصاحبه به معنای قبولی شما نمی‌باشد و بایستی که در مصاحبه و معاینات پزشکی نیز موفق به کسب نتیجه قبولی شوید.

 

شرکت در مصاحبه

داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته، کد‌رشته محل های شرایط خاص را انتخاب کرده‌اند، به صورت چند برابر ظرفیت برای مصاحبه دعوت خواهند شد. جلسه مصاحبه در زمان و مکان تعیین شده انجام می‌شود و عدم حضور در جلسه نیز به معنای انصراف از گزینش می‌باشد. 

داوطلبان باید در زمان تعیین شده به محل برگزاری جلسه مصاحبه خود مراجعه کرده و به سوالات کارشناسان پاسخ دهند. در حال حاضر زمان و مکان مصاحبه و نتایج رشته های شرایط خاص کنکور 1403 منتشر نشده است. داوطلبان می‌توانند پس از انتشار پذیرفته شدگان به مصاحبه به سایت سنجش مراجعه کرده و در مورد زمان و مکان آن مطلع شوند. 

 

نتایج نهایی رشته های دارای شرایط خاص کنکور 1403

نحوه مشاهده نهایی نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور ۱۴۰۳ نیز مطابق نتیجه اولیه می باشد، با این تفاوت که بایستی پس از ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و انتخاب گزینه سراسری، بر روی لینک ” اعلام نتیجه نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۳ ” کلیک کنید و سپس از طریق یکی از روش های جست و جو از نتیجه نهایی مطلع گردید.

در این مرحله اسامی پذیرفته شدگان نهایی که موفق به کسب امتیاز لازم در مرحله مصاحبه شده اند، اعلام می شود. چنانچه نتیجه نهایی انتخاب رشته دانشگاه های سراسری ۱۴۰۳ اعلام گردد، راهنمای تصویری را نیز به مطالب فوق اضافه خواهیم کرد.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” اخبار تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

 

دانشگاه های دارای شرایط خاص

در میان دانشگاه های سراسری کشور دانشگاه شهید مطهری، دانشگاه شاهد، دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری دادگستری، دانشگاه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)، دانشگاه غیرانتفاعی رفاه، دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا (ع) – مشهد از جمله دانشگاه هایی هستند که در تمامی رشته‌ها، دارای پذیرش نیمه متمرکز می باشند.

رشته‌های دکتری بیوتکنولوژی دانشگاه تهران، مدیریت بیمه اکو موسسه آموزش عالی بیمه اکو در دانشگاه علامه طباطبایی، تربیت مربی عقیدتی سیاسی سپاه و همینطور کاردانی فوریت های پزشکی رشته‌هایی هستند که در دانشگاه های ارائه دهنده، به صورت نیمه متمرکز ارائه می شوند.

در صورت داشتن هرگونه ابهام و یا سوال در زمینه نتایج رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. برای اطلاع از سوالات مصاحبه دانشگاه هایی که ارائه دهنده رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری 1403 می‌باشند، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس حاصل بفرمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه نتایج رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. نتایج رشته های دارای شرایط خاص آزمون سراسری ۱۴۰۳ در چند مرحله منتشر می شود؟

    نتایج در دو مرحله نتیجه اولیه و نهایی منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

  2. زمان اعلام نتیجه اولیه رشته نیمه متمرکز کنکور سراسری 1403 چه تاریخی می باشد؟

    نتایج معمولا در مرداد ماه منتشر می شود. در متن مقاله به زمان دقیق اعلام نتیجه اشاره شده است.

  3. متقاضیان جهت دریافت نتیجه رشته‌های دارای شراط خاص آزمون سراسری بایستی به کدام سایت مراجعه کنند؟

    اعلام نتایح از طریق سایت سازمان سنجش sanjesh.org منتشر می شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره