کارشناسی ارشدانتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

رتبه قبولی ارشد فوتونیک

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه و رتبه قبولی ارشد فوتونیک در تمامی گرایش ها در سال های گذشته در این مقاله به صورت کامل آورده شده است. اطلاع از کارنامه ارشد رشته فوتونیک در تمامی گرایش ها از جمله … به شما کمک می کند تا بتوانید ارزیابی مناسبی در مورد رشته محل قبولی خود داشته باشید. در زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری کارنامه داوطلبان بر روی سایت سنجش قرار می گیرد که این کارنامه حاوی اطلاعات مهمی از جمله رتبه، تراز، درصد داوطلبین در دروس مختلف و… می باشد.

 آیا شما هم مانند اغلب داوطلبان می خواهید بدانید با رتبه خود چه رشته و دانشگاهی قبول می شوید؟ 

داوطلبان گرامی برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی و شانس قبولی خود می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

کارنامه و رتبه قبولی ارشد فوتونیک

داوطلبین باید با مطالعه دفترچه انتخاب رشته ارشد و بررسی کارنامه ها و رتبه قبولی ارشد فوتونیک در سال های گذشته در زمان اعلام شده، انتخاب رشته خود را انجام دهند. مقایسه کارنامه خود را سایر داوطلبین پذیرفته شده در سال های قبل به شما در یافتن شناختی بیشتر نسبت به انجام انتخاب رشته ارشد صحیح کمک شایانی می کند.

جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

در ادامه این مقاله رتبه قبولی ارشد فوتونیک برای تمامی گرایش ها در سال های گذشته آورده شده است.  شما همچنین می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به راهنمایی در مورد انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید.

هر ساله بسیاری از داوطلبانی که دارای رتبه مناسب نیز می باشند، به دلیل انتخاب رشته اشتباه و غلط در رشته مورد علاقه خود پذیرفته نمی شوند. ازین رو کارشناسان دانتل کو در مقاله زیر به بررسی تمامی نکات کلیدی و نحوه انتخاب رشته پرداخته اند. پیشنهاد می کنیم حتما پیش از انجام انتخاب رشته مقاله زیر را مطالعه نمایید. البته شما می توانید جهت انجام انتخاب رشته با مشاوران ما تماس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنما انتخاب رشته ارشد

 

فوتونيک

رتبه قبولی ارشد فوتونیک در این گرایش به شرح زیر می باشد.

دانشگاه دوره رتبه در زیرگروه سهمیه
 دانشگاه شهید بهشتی روزانه 98 ایثارگران 25 درصد
دانشگاه شهید بهشتی نوبت دوم 113 ایثارگران 25 درصد
دانشگاه صنعتی شیراز روزانه 156 ایثارگران 5 درصد
دانشگاه شهرکرد روزانه 200 ایثارگران 5درصد
دانشگاه الزهرا روزانه 134 آزاد
 دانشگاه خوارزمی روزانه 167 آزاد
دانشگاه علم و صنعت ایران – تهران روزانه 198 آزاد
دانشگاه اصفهان روزانه 234 آزاد
دانشگاه صنعتی شیراز روزانه 224 آزاد
دانشگاه تبریز روزانه 279 آزاد
دانشگاه شهید باهنر کرمان روزانه 314 آزاد
دانشگاه گیلان – رشت روزانه 334 آزاد
دانشگاه ملایر روزانه 356 آزاد
 دانشگاه مازندران – بابلسر روزانه 378 آزاد
دانشگاه ملایر نوبت دوم 417 آزاد
دانشگاه شهید بهشتی پردیس خودگردان 426 آزاد
دانشگاه تبریز پردیس خودگردان 445 آزاد
دانشگاه ولی عصر رفسنجان پردیس خودگردان 467 آزاد

 

مهندسی الكترواپتيک | رتبه قبولی ارشد فوتونیک

در ادامه گرایش های مهندسی الكترواپتيک را قرار داده ایم.

 

اپتوالكترونيک

رتبه قبولی ارشد فوتونیک در این گرایش به شرح زیر می باشد.

دانشگاه دوره رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه صنعتی مالک اشتر روزانه 72 ایثارگران 5 درصد
 دانشگاه صنعتی مالک اشتر روزانه 32 آزاد
دانشگاه صنعتی مالک اشتر روزانه 44 آزاد
دانشگاه صنعتی مالک اشتر نوبت دوم 45 آزاد

 

گرایش 2 : ليزر

رتبه قبولی ارشد فوتونیک در این گرایش به شرح زیر می باشد.

دانشگاه دوره رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه صنعتی مالک اشتر روزانه 84 ایثارگران 5 درصد
 دانشگاه صنعتی مالک اشتر روزانه 29 آزاد
دانشگاه صنعتی مالک اشتر روزانه 38 آزاد
دانشگاه صنعتی مالک اشتر نوبت دوم 51 آزاد

 

مشاوره رتبه قبولی ارشد فوتونیک

قبولی در مقطع کارشناسی ارشد نسبت به دوره کارشناسی با سختی بیشتری همراه است چراکه در این مقطع ظرفیت‌ها کمتر است و داوطلبان برای قبولی باید رتبه‌های بهتری به دست آورند. برای کسب رتبه قبولی ارشد فوتونیک باید چند مرحله را طی کنید.

برای کسب اطلاعات در زمینه رتبه قبولی لازم برای گرایش های مختلف می توانید با کارشناسان دانتل کو با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

مرحله اول نحوه صحیح درس خواندن است. در این مقطع اکثر داوطلبان به دلیل شاغل بودن زمان کمتری برای مطالعه دارند اما با روش‌های صحیح مطالعه می‌توان از همین زمان محدود بهترین استفاده را کرد و بیش‌ترین بازدهی را داشت.

مرحله دوم نحوه صحیح انتخاب رشته است. بسیاری از داوطلبان این مرحله را دست کم می‌گیرند و با انتخاب رشته نادرست شانس قبولی خود در رشته‌ و دانشگاه مورد نظرشان را از دست می‌دهند. این در حالیست که برخی از داوطلبان با وجود رتبه‌های کمتر توانسته‌اند در دانشگاه‌هایی با اعتبار بالا قبول شوند.

تمامی این مراحل مستلزم آگاهی داوطلب است و آگاهی تنها با کسب اطلاعات و کمک گرفتن از افراد متخصص امکان پذیر می‌شود. توصیه ما به شما این است که برای کسب رتبه قبولی ارشد فوتونیک حتما با مشاوران تحصیلی مشورت نمایید تا تمامی نکات مهم را برای شما توضیح دهند. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت‌تان هستند تا در این زمینه یاری‌تان کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی ارشد فوتونیک می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره