کارشناسی ارشدانتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

رتبه قبولی ارشد حسابداری

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه و رتبه قبولی ارشد حسابداری در تمامی گرایش ها در سال های گذشته در این مقاله به صورت کامل آورده شده است. اطلاع از کارنامه ارشد حسابداری در تمامی گرایش ها از جمله … به شما کمک می کند تا بتوانید ارزیابی مناسبی در مورد رشته محل قبولی خود داشته باشید. در زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری کارنامه داوطلبان بر روی سایت سنجش قرار می گیرد که این کارنامه حاوی اطلاعات مهمی از جمله رتبه، تراز، درصد داوطلبین در دروس مختلف و… می باشد.

 آیا شما هم مانند اغلب داوطلبان می خواهید بدانید با رتبه خود چه رشته و دانشگاهی قبول می شوید؟ 

داوطلبان گرامی برای اطلاع از آخرین رتبه قبولی و شانس قبولی خود می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

کارنامه و رتبه قبولی ارشد حسابداری

داوطلبین باید با مطالعه دفترچه انتخاب رشته ارشد و بررسی کارنامه ها و رتبه قبولی ارشد حسابداری در سال های گذشته در زمان اعلام شده، انتخاب رشته خود را انجام دهند. مقایسه کارنامه خود را سایر داوطلبین پذیرفته شده در سال های قبل به شما در یافتن شناختی بیشتر نسبت به انجام انتخاب رشته ارشد صحیح کمک شایانی می کند.

جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

در ادامه این مقاله رتبه قبولی ارشد حسابداری برای تمامی گرایش ها در سال های گذشته آورده شده است.  شما همچنین می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به راهنمایی در مورد انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید.

هر ساله بسیاری از داوطلبانی که دارای رتبه مناسب نیز می باشند، به دلیل انتخاب رشته اشتباه و غلط در رشته مورد علاقه خود پذیرفته نمی شوند. ازین رو کارشناسان دانتل کو در مقاله زیر به بررسی تمامی نکات کلیدی و نحوه انتخاب رشته پرداخته اند. پیشنهاد می کنیم حتما پیش از انجام انتخاب رشته مقاله زیر را مطالعه نمایید. البته شما می توانید جهت انجام انتخاب رشته با مشاوران ما تماس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

 

حسابداری

رتبه قبولی ارشد حسابداری در این گرایش به شرح زیر می باشد.

دانشگاه دوره قبولی رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه فردوسی مشهد روزانه 76 ایثارگران 5 درصد
دانشگاه تهران روزانه 67 آزاد
دانشگاه اصفهان نوبت دوم 87 آزاد
دانشگاه علامه طباطبایی- تهران نوبت دوم 76 آزاد
دانشگاه ارومیه پردیس خودگردان 124 آزاد
 دانشگاه یزد پردیس خودگردان 135 آزاد
دانشگاه خاتم تهران غیرانتفاعی 187 آزاد
دانشگاه شهاب دانش غیرانتفاعی 224 آزاد
دانشگاه مازندران- بهشهر پیام نور 335 آزاد
دانشگاه هرمزگان-قشم پیام نور 368 آزاد

 

حسابرسی

رتبه قبولی ارشد حسابداری در این گرایش به شرح زیر می باشد.

دانشگاه دوره قبولی رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه تهران روزانه 14 آزاد
دانشگاه تهران نوبت دوم 66 آزاد
دانشگاه علامه طباطبایی -تهران نوبت دوم 109 آزاد
دانشگاه فردوسی مشهد نوبت دوم 244 آزاد
دانشگاه علامه طباطبایی -تهران پردیس خودگردان 1566 آزاد
موسسه غیرانتفاعی پرندک -پرندک غیرانتفاعی 5289 آزاد
موسسه غیرانتفاعی بصیر-ابیک غیرانتفاعی 6698 آزاد
دانشگاه پیام نوراستان تهران -تهران غرب پیام نور 808 آزاد

 

حسابداری مديريت

رتبه قبولی ارشد حسابداری در این گرایش به شرح زیر می باشد.

دانشگاه دوره قبولی رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه تهران روزانه 498 آزاد
دانشگاه علامه طباطبایی -تهران نوبت دوم 114 آزاد
دانشگاه فردوسی مشهد نوبت دوم 244 آزاد
دانشگاه شهیدبهشتی -تهران پردیس خودگردان 1709 آزاد
دانشگاه غیرانتفاعی خاتم -تهران غیرانتفاعی 1227 آزاد
دانشگاه شهیدبهشتی -تهران غیرانتفاعی 1734 آزاد

 

حسابداری بخش عمومی

برای کسب اطلاعات در مورد رتبه قبولی لازم برای این گرایش می توانید با کارشناسان دانتل تماس بگیرید.

 

مشاوره رتبه قبولی ارشد حسابداری

قبولی در مقطع کارشناسی ارشد نسبت به دوره کارشناسی با سختی بیشتری همراه است چراکه در این مقطع ظرفیت‌ها کمتر است و داوطلبان برای قبولی باید رتبه‌های بهتری به دست آورند. برای کسب رتبه قبولی ارشد حسابداری باید چند مرحله را طی کنید.

برای کسب اطلاعات در زمینه رتبه قبولی لازم برای گرایش های مختلف می توانید با کارشناسان دانتل کو با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

مرحله اول نحوه صحیح درس خواندن است. در این مقطع اکثر داوطلبان به دلیل شاغل بودن زمان کمتری برای مطالعه دارند اما با روش‌های صحیح مطالعه می‌توان از همین زمان محدود بهترین استفاده را کرد و بیش‌ترین بازدهی را داشت.

مرحله دوم نحوه صحیح انتخاب رشته است. بسیاری از داوطلبان این مرحله را دست کم می‌گیرند و با انتخاب رشته نادرست شانس قبولی خود در رشته‌ و دانشگاه مورد نظرشان را از دست می‌دهند. این در حالیست که برخی از داوطلبان با وجود رتبه‌های کمتر توانسته‌اند در دانشگاه‌هایی با اعتبار بالا قبول شوند.

تمامی این مراحل مستلزم آگاهی داوطلب است و آگاهی تنها با کسب اطلاعات و کمک گرفتن از افراد متخصص امکان پذیر می‌شود. توصیه ما به شما این است که برای کسب رتبه قبولی ارشد حسابداری حتما با مشاوران تحصیلی مشورت نمایید تا تمامی نکات مهم را برای شما توضیح دهند. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت‌تان هستند تا در این زمینه یاری‌تان کنند.

بخوانید: ثبت نام ارشد

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی ارشد حسابداری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره