کارشناسی ارشدانتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

رتبه قبولی ارشد مهندسی سیستم های انرژی

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی سیستم های انرژی در تمامی گرایش ها در سال های گذشته در این مقاله به صورت کامل آورده شده است. اطلاع از کارنامه ارشد مهندسی سیستم های انرژی در تمامی گرایش ها از جمله … به شما کمک می کند تا بتوانید ارزیابی مناسبی در مورد رشته محل قبولی خود داشته باشید.

 

کارنامه و رتبه قبولی ارشد مهندسی سیستم های انرژی

داوطلبین باید با مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد و بررسی کارنامه ها و رتبه قبولی ارشدسیستم های انرژی در سال های گذشته در زمان اعلام شده، انتخاب رشته خود را انجام دهند. مقایسه کارنامه خود را سایر داوطلبین پذیرفته شده در سال های قبل به شما در یافتن شناختی بیشتر نسبت به انجام انتخاب رشته ارشد صحیح کمک شایانی می کند.

جهت عضویت در کانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو کرده و عضو شوید.

در ادامه این مقاله کارنامه ارشد مهندسی سیستم های انرژی برای تمامی گرایش ها در سال های گذشته آورده شده است.

در ادامه این مقاله رتبه قبولی ارشد سیستم های انرژی برای تمامی گرایش ها در سال های گذشته آورده شده است.  شما همچنین می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به راهنمایی در مورد انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید.

هر ساله بسیاری از داوطلبانی که دارای رتبه مناسب نیز می باشند، به دلیل انتخاب رشته اشتباه و غلط در رشته مورد علاقه خود پذیرفته نمی شوند. ازین رو کارشناسان دانتل کو در مقاله زیر به بررسی تمامی نکات کلیدی و نحوه انتخاب رشته پرداخته اند. پیشنهاد می کنیم حتما پیش از انجام انتخاب رشته مقاله زیر را مطالعه نمایید. البته شما می توانید جهت انجام انتخاب رشته با مشاوران ما تماس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور ارشد

 

گرایش تكنولوژی انرژی

دانشگاه دوره رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف روزانه 27 ایثارگران 5 درصد
دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان روزانه 145 آزاد
دانشگاه کاشان روزانه 156 آزاد
برای کسب اطلاعات در زمینه رتبه قبولی لازم برای گرایش های مختلف می توانید با کارشناسان دانتل کو با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

انرژی و محيط زيست

دانشگاه دوره رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه صنعتی شریف روزانه 34 ایثارگران 5 درصد
دانشگاه علم و صنعت پردیس خودگردان 334 آزاد

 سيستم های انرژی

دانشگاه دوره رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل روزانه 1306 آزاد
دانشگاه تهران روزانه 27 آزاد

سیستم های انرژی تجديد پذير

دانشگاه دوره رتبه در زیرگروه سهمیه
دانشگاه تهران روزانه 24 ایثارگران 5 درصد
 دانشگاه شهید بهشتی روزانه 38 آزاد
دانشگاه ایلام نوبت دوم 198 آزاد
دانشگاه شهید بهشتی پردیس خودگردان 346 آزاد
 موسسه غیر انتفاعی ارومی ارومیه غیرانتفاعی 456 آزاد

برای کسب اطلاعات در مورد رتبه قبولی لازم برای این گرایش می توانید با کارشناسان دانتل تماس بگیرید.

 

مشاوره رتبه قبولی ارشد سیستم های انرژی

قبولی در مقطع کارشناسی ارشد نسبت به دوره کارشناسی با سختی بیشتری همراه است چراکه در این مقطع ظرفیت‌ها کمتر است و داوطلبان برای قبولی باید رتبه‌های بهتری به دست آورند. برای کسب رتبه قبولی ارشدسیستم های انرژی باید چند مرحله را طی کنید.

تمامی این مراحل مستلزم آگاهی داوطلب است و آگاهی تنها با کسب اطلاعات و کمک گرفتن از افراد متخصص امکان پذیر می‌شود. توصیه ما به شما این است که برای کسب رتبه قبولی حتما با مشاوران تحصیلی مشورت نمایید تا تمامی نکات مهم را برای شما توضیح دهند. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت‌تان هستند تا در این زمینه یاری‌تان کنند.

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه قبولی ارشد سیستم های انرژی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره