سایر موضوعاتسایر آزمون ها

مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ توسط سازمان سنجش مشخص می شود. دسته ای از داوطلبان که قصد دارند در رشته های با آزمون و یا بدون آزمون کنکور کاردانی انتخاب رشته کرده و وارد دانشگاه شوند، باید در مهلت مقرر، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته همزمان در کدرشته محل های ارائه شده اقدام نمایند. البته ممکن است بعد از اتمام مهلت مقرر نام نویسی و انتخاب رشته، گروهی به دنبال تمدید مهلت ثبت نام باشند که احتمالا مطابق رویه سال های گذشته، این مهلت برای چند روزی تمدید نیز شود. در ادامه این مقاله قصد داریم به مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 بپردازیم.

 

مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲

سازمان سنجش آموزش کشور برای نام نویسی و انتخاب رشته همزمان رشته های با آزمون و بدون آزمون مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ را اعلام کرده است. داوطلبان باید در زمان مقرر نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 از 18 تیر ماه تا 25 تیر 1402 و مهلت ثبت نام در سال آینده  17 الی 24 تیر ماه 1403 می باشد.

متقاضیان به منظور اعلام علاقه مندی، تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی و همینطور انتخاب رشته کد رشته محل های ارائه شده به صورت با آزمون و بدون آزمون، می توانند از تاریخ 14 تیر ماه الی 21 تیر ماه 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند. تمامی متقاضیان واجد الشرایط می توانند در این بازه زمانی به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات نام نویسی خود بپردازند.

توصیه می کنیم پیش از انجام فرآیند ثبت نام مقاله راهنما زیر که حاوی تمامی ضوابط و شرایط لازم می باشد را مطالعه نمایید. البته داوطلبان گرامی برای بررسی بیشتر و مشاوره با متخصصان این حوزه با مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره های درج شده تماس بگیرید. 

 

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 1402

همانطور که اشاره کردیم سازمان سنجش آموزش کشور زودتر از موعد مقرر ثبت نام، تقویم زمانبندی مربوط به مراحل مختلف آزمون کاردانی فنی‌حرفه ای ۱۴۰۲ را اعلام کرده است، تا تمامی متقاضیان با اطلاع از مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 بتوانند به موقع نام نویسی و انتخاب رشته خود را انجام دهند.

هر ساله پس از اتمام تاریخ نام نویسی، برخی از داوطلبان موفق به تکمیل مراحل ثبت نام و نام نویسی در آزمون نمی شوند. سازمان سنجش با پیش بینی این موضوع زمان ثبت نام را برای چند روز دیگر نیز تمدید می کند. 

سازمان سنجش آموزش کشور تاکنون اطلاعیه ای پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 منتشر نکرده است؛ به محض دریافت اخبار جدید، زمان دقیق را در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

نحوه ثبت نام در آزمون ۱۴۰۲

داوطلبان در مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 با مراجعه به سایت سازمان سنجش sanjesh.org می توانند نسبت به نام نویسی اقدام نمایند. در هنگام ثبت نام کاردانی داوطلبان می بایست انتخاب رشته خود را بر اساس رشته های مجاز نسبت به مدرک دیپلم خود انجام دهند. مراحل کلی ثبت نام را در ادامه شرح داده ایم. 

✅ ابتدا به سایت سازمان sanjesh.org مراجعه کنید و از منوی سمت راست کاردانی فنی حرفه ای را انتخاب کنید.

✅ دفترچه راهنما ثبت نام منتشر شده را دانلود کنید و کدرشته محل های انتخابی را استخراج کنید. توصیه می کنیم حتما پیش از انتخاب کدرشته محل با مشاوران و متخصصان این حوزه مشاوره بگیرید.

✅ هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و سریال ۱۲ رقمی را دریافت کنید

✅ فرم ثبت نام را پر کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید.

✅ رشته های انتخابی استخراج کرده از دفترچه راهنما ثبت نام را در فرم مربوطه وارد کنید.

✅ در آخر شماره پرونده ۷ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی خود را دریافت کنید که به منزله پایان فرآیند ثبت نام می باشد.

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

مشاوره مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲

ممکن است برخی از داوطلبان که اقدام به تکمیل اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور می کنند و کد رشته محل های با آزمون و یا بدون آزمون را در فرم انتخاب رشته درج می کنند، تمایل به ویرایش اطلاعات داشته باشد. به این معنی که برخی اطلاعات غلط در فرم تقاضانامه را اصلاح و یا الویت های خود را در فرم انتخاب رشته آزمون کاردانی جابه جا کنند.

این دسته از داوطلبان می توانند قبل از اتمام مهلت نام نویسی یعنی تا پایان تاریخ 21 ام تیرماه سال و همینطور در تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ نسبت به ویرایش اطلاعات ورودی خود در زمان نام نویسی اقدام نمایند. 

چنانچه پیرامون مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای و همینطور انتخاب رشته برای این آزمون سوالی دارید، می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با مشاوران این مرکز در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را از مشاوران مجرب این مرکز دریافت کنید. لازم است در نظر داشته باشید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل می توانند تمامی مراحل مربوط به ثبت نام و نام نویسی شما را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام دهند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 1402 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

ثبت نام کاردانی فنی‌حرفه ای ۱۴۰۲ چه زمانی می باشد؟

مطابق آخرین اطلاعیه های سایت سازمان سنجش مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ در 14 تیر الی 21 تیر ماه می باشد.

آیا تاریخ ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای تمدید نیز می شود؟

احتمالا همانند سال های گذشته، مهلت ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ برای چند روزی تمدید نیز شود.

زمان ثبت نام کاردانی فنی‌حرفه ای از سوی کدام سایت اعلام می شود؟

از سوی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” اعلام می گردد.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره