سایر آزمون هاسایر موضوعات

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ از سوی سایت سازمان سنجش اعلام می گردد. علاقه مندان به شرکت در کنکور کاردانی فنی حرفه ای و ادامه تحصیل در رشته های با آزمون و همینطور رشته های بدون آزمون که دارای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی هستند، می توانند در بازه های زمانی اعلام شده، مراحل نام نویسی خود را به صورت همزمان و مشترک در سایت “sanjesh.org” تکمیل کنند. در ادامه این مقاله اطلاعات کامل تری از زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 ارائه کرده ایم.

ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ آغاز شد. داوطلبان از ۱۹ تا ۲۵ تیر ماه با مراجعه به سایت سنجش می توانند نام نویسی خود را تکیمل نمایند.

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲

اطلاع از زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی ۱۴۰۲ از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه متقاضیان واجد الشرایط فقط در بازه زمانی در نظر گرفته شده، می توانند نسبت به ثبت نام و نام نویسی در این آزمون اقدام کنند و خارج از این بازه زمانی امکان ثبت نام نخواهد بود. ثبت نام در رشته های با آزمون از طریق کنکور کاردانی فنی حرفه ای و رشته های بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی، به صورت همزمان با هم و از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود. 

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ از ۱۹ تا ۲۵ تیر ماه می باشد.

داوطلبان باید در تاریخ های اعلام شده از طریق سایت سنجش، ابتدا دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 را دریافت و مطالعه کنند و پس از اطلاع از لیست رشته های ارائه شده، اقدامات لازم جهت نام نویسی در این آزمون را انجام دهند. 

داوطلبان گرامی توصیه می کنیم حتما پیش از شروع فرآیند نام نویسی مقاله راهنما جامع زیر که شامل تمامی نکات مهم، شرایط و نحوه ثبت نام می باشد را مطالعه نمایید.

بخوانید: راهنما ثبت نام کاردانی فنی 

 

تمدید مهلت ثبت نام کاردانی فنی

داوطلبانی که به دلایل مختلفی همچون نقص مدارک و یا بی اطلاعی از زمان ثبت نام ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای نتوانند مراحل نام نویسی و انتخاب رشته خود را به موقع انجام دهند، نگران نباشند چراکه احتمالا این بازه زمانی اعلام شده همانند سال های گذشته تمدید شود. در تمدید مهلت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای داوطلبان می تواند با خرید کارت سریال ۱۲ رقمی خریداری و فرآیند نام نویسی تکمیل نمایند. 

تاکنون تمدید زمان ثبت نام کاردانی فنی 1402 اعلام نشده است.

همینطور داوطلبانی که در زمان ثبت نام برخی اطلاعات تحصیلی و فردی خواسته شده را اشتباه وارد می کنند، می توانند قبل از اتمام ثبت نام نسبت به ویرایش اطلاعات خواسته شده اقدام کنند. 

 

ثبت نام در رشته های بدون آزمون و با آزمون

دسته ای از داوطلبان که علاقه مند به تحصیل در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته فنی حرفه ای می باشند، بایستی که مطابق جدول زمانبندی منتشر شده از طریق سایت سازمان سنجش، در زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ نام نویسی کنند.

از تفاوت های کنکور کاردانی فنی حرفه ای با دیگر آزمون ها این است که متفاضیان باید هر دو مرحله ثبت نام و انتخاب رشته برای رشته های با آزمون و بدون آزمون را همزمان با هم انجام دهند. به این معنی که پس از مراجعه به سایت سازمان سنجش ابتدا فرم تقاضانامه اینترنتی خود را تکمیل کنند و سپس انتخاب رشته خود را (رشته های با آزمون و بدون آزمون) را حداکثر در 50 کد رشته محل تکمیل کنند.

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

مشاوره زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 1402

مراحل انتخاب رشته رشته های با آزمون و بدون آزمون، به صورت همزمان انجام می شود. علاقه مندان باید قبل از مراجعه به سایت سازمان سنجش، ابتدا مدارک لازم را برای تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی در سایت سازمان سنجش آماده کنند و سپس الویت های خود را از دفترچه راهنمایاستخراج کرده و در فرم انتخاب رشته در زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ خود وارد کنند.

نکته ای که متقاضیان باید به آن توجه کنند این است که آن ها مجاز به انتخاب حداکثر 50 کد رشته محل می باشند و بایستی که کد رشته محل های انتخابی خود را مطابق با الویت هایشان در انتخاب یک تا پنجاه، الویت بندی نمایند.

چنانچه پیرامون زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1402 و نحوه انتخاب رشته های با آزمون و رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده نمایید و پس از ارتباط با برترین مشاوران تحصیلی کشور، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1401 چه تاریخی می باشد؟

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای از 14 تیر ماه می باشد.

آیا زمان ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی فنی حرفه ای به صورت همزمان با یکدیگر می باشد؟

بله، دو مرحله ثبت نام و انتخاب رشته به صورت همزمان با یکدیگر انجام می شود.

ثبت نام در رشته های بدون کنکور چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام در رشته های با آزمون و بدون آزمون به صورت همزمان با یکدیگر انجام می شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره