کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته وزارت بهداشت ۱۴۰۰ تعیین کننده این است که چه کسانی جزو پذیرفته شدگان نهایی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشند و می توانند جهت نام نویسی نهایی به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنند. مرکز سنجش آموزش پزشکی که مسئول برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی می باشد، در تاریخ های مقرر نتایج انتخاب رشته این آزمون را منتشر و در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد. در ادامه اطلاعات کاملی از زمان، نحوه دریافت اعلام نتیجه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1400 ارائه کرده ایم.

 

زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

همانطور که اشاره کردیم، برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بر عهده مرکز سنجش آموزش پزشکی می باشد. هر ساله این مرکز با شروع ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، یک تقویم برگزاری مربوط به مراحل مختلف این آزمون را نیز منتشر می نماید.

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در تاریخ ۲۳ مرداد ماه منتشر شد.

پس از اعلام نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته شرکت کرده بودند، می توانند از وضعیت قبولی و یا عدم قبولی خود مطلع شوند. پذیرفته شدگان در این مرحله بایستی جهت تکمیل مراحل نام نویسی خود در دانشگاه محل قبولی اقدام نمایند.

طبق آخرین اطلاعیه های منتشر شده از سوی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اواخر شهریور ماه منتشر خواهد شد.

 

نحوه دریافت نتایج نهایی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

نتیجه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1400 به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منتشر می گردد. . مراحل دریافت نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را در ادامه می توانید مشاهده کنید..

1️⃣ به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” مراجعه کنید.

2️⃣ در منوی سمت راست سایت ابتدا بر روی گزینه ” کارشناسی ارشد ” و سپس گزینه ” ارشد ” کلیک کنید.

3️⃣ گرینه “ نتایج نهایی ” را انتخاب کنید.

4️⃣ در این مرحله در کادر مربوطه “ کد رهگیری ثبت نام ” خود را وارد کنید، تا کارنامه نهایی این آزمون در اختیار شما قرار گیرد.

به محض فعال شدن لینک اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت 1400 در سایت سنجش پزشکی، راهنمای تصویری نیز به مطالب فوق اضافه خواهد شد.

 

مشاوره نتایج ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰

پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۰ دسته ای از داوطلبان در یکی از کد رشته محل هایی که در فرم انتخاب رشته خود درج کرده اند، پذیرفته می شوند. این دسته از داوطلبان بایستی به برخی نکات توجه داشته باشند.

✅ داوطلبانی که جزو اسامی پذیرفته شدگان دوره روزانه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشند، چنانچه جهت ثبت نام نهایی در دانشگاه محل قبولی اقدام نکنند، از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال بعد محروم می شوند.

✅ عدم مراجعه حضوری در زمان های تعیین شده جهت ثبت نام نهایی توسط پذیرفته شدگان به معنای انصراف آن ها تلقی خواهد شد.

✅ پس از ثبت نام در دانشگاه، دریافت هرگونه انتقالی، تغییر رشته و یا جابجایی ممنوع است.

✅ پذیرفته شدگان بایستی در زمان های تعیین شده به سایت دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند و سپس همراه با مدارک لازم برای ثبت نام نهایی در دانشگاه مورد نظر اقدام نمایند. 

 چنانچه در مورد اعلام نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد سوالی دارید، می توانید با برقراری تماس با مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل، ضمن دریافت پاسخ سوالات خود، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

متقاضیان چه زمانی می توانند برای مشاهد نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام کنند؟

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در اواخر شهریور ماه 1400 اعلام خواهد شد.

آیا انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام می گردد؟

بله، داوطلبان می توانند برای دریافت نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به سایت با آدرس الکترونیکی ” sanjeshp.ir ” مراجعه نمایند.

متقاضیان برای دریافت نتیجه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

کد رهگیری ثبت نام از مهم ترین اطلاعاتی است که هر داوطلب جهت دریافت این نتیجه بدان نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره