مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

مهلت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان و دانش پژوهان جوان (سمپاد) اعلام می گردد. دانش آموزانی که علاقه مند به نام نویسی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم هستند. می توانند در صورتی که واجد الشرایط باشند، در تاریخ‌های اعلام شده نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام کنند. اطلاع از زمان نام نویسی لازمه ثبت نام در آزمون تیزهوشان ورودی مدارس سمپاد دوره دوم متوسطه می باشد. در ادامه این مقاله به مهلت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 اشاره کرده ایم.

مهلت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

داوطلبان باید در تاریخ هایی که به عنوان مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم اعلام می گردد، مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند چراکه خارج از این بازه امکان نام نویسی در آزمون تیزهوشان وجود نخواهد داشت.

تاکنون از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان اطلاعیه ای پیرامون مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ منتشر نشده است.

به محض اعلام تاریخ دقیق ثبت نام آزمون این مقاله بروزرسانی و تاریخ دقیق را اطلاع رسانی خواهیم کرد. پیش بینی مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل این است که این فرآیند همانند سال های گذشته در اواسط فروردین ماه انجام شود.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1402

هر ساله هستند داوطلبانی که به دلیل بی اطلاعی از تاریخ ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، از مرحله نام نویسی عقب می مانند. به منظور ثبت نام این دسته از داوطلبان، زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم پس از اتمام تاریخ در نظر گرفته شده، چند روزی نیز تمدید می گردد.

با تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ ضمن قرار گرفتن یک فرصت مجدد در اختیار داوطلبان جامانده از ثبت نام، دیگر داوطلبانی که مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده‌اند. می توانند در صورت نیاز اطلاعات خود را ویرایش کنند.

 در سال گذشته تمدید زمان ثبت نام آزمون بلافاصله پس از اتمام تاریخ نام نویسی بود و احتمالا در سال جاری نیز اینگونه باشد. به محض دریافت اخبار جدید پیرامون تمدید زمان ثبت نام تیز هوشان در سال جاری تاریخ دقیق را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

مشاوره ثبت نام تیزهوشان ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

پس از اتمام مهلت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 داوطلبان باید تلاش کنند تا زمان برگزاری آزمون، با مطالعه منابع مناسب میزان آمادگی خود را افزایش دهند. با فرارسیدن زمان برگزاری آزمون تیزهوشان، داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و در جلسه آزمون حاضر شوند.

برای دریافت اخبار لحظه ای پیرامون آزمون تیزهوشان نهم به دهم سال جاری و اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام می توانید با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با مشاوران مجرب این مرکز در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون تیز هوشان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم چه تاریخی است؟

تا کنون مهلت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ اعلام نشده است، اما پیش بینی می شود همانند سال های گذشته در فروردین ماه انجام شود.

آیا زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم تمدید نیز می شود؟

بله، هر ساله علاوه بر مهلت ثبت نام آزمون، یک بازه زمانی نیز پس از اتمام تاریخ نام نویسی به عنوان تمدید ligj ثبت نام آزمون در نظر گرفته می شود.

ثبت نام آزمون از طریق چه سایتی انجام می شود؟

ثبت نام از طریق سایت پادا به نشانی اینترنتی ” pada.medu.ir ” انجام می شود.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره