کارشناسی ارشدثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

مهلت ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ بلافاصله پس از اتمام مهلت نام نویسی در آزمون از سوی سازمان سنجش انجام می‌گردد. دسته ای از متقاضیان که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد که مشترک برای دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می شوند را دارند اما از زمان نام نویسی در این آزمون بی اطلاع بوده و از ثبت نام جامانده اند، می توانند در زمان هایی که به عنوان تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد آزاد اعلام می شود اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه به زمان های تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1403 اشاره کرده ایم. برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانید با مجموعه دانتل کو تماس بگیرید. 

 

مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

چندین سال است که کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با دانشگاه های سراسری ادغام شده است. در حال حاضر برای ورود به مقطع ارشد دوره های مختلف دانشگاه های سراسری و آزاد یک آزمون یکپارچه برگزار می گردد. طبق اطلاعیه سازمان سنجش شروع مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ از تاریخ 7 آبان ماه شروع شده و تا 13 آبان ماه 1403 ادامه خواهد داشت. متقاضیان در این مدت با مراجعه به سایت سنجش نبست به ثبت نام زمون ارشد خود باید اقدام کنند.

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته از 7 تا 13 آبان ماه 1403می باشد.

اگر شما نیز متقاضی ورود به مقطع ارشد دانشگاه آزاد می باشید، بایستی به این نکته توجه داشته باشید. برای ثبت نام در این آزمون و ورود به واحد های مختلف دانشگاه آزاد زمان مجزایی اعلام نمی شود و بایستی که در تاریخ های اعلام شده از سوی سایت سازمان سنجش مراحل نام نویسی خود را انجام دهید.

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1403

برخی از متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بعد از اتمام زمان ثبت نام ارشد متوجه می‌شوند که بازه زمانی در نظر گرفته شده جهت تکمیل اطلاعات به پایان رسیده است و یا به هر دلیل دیگری از تکمیل فرآیند نام نویسی جا می مانند و به عبارتی جاماندگان از ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد هستند.

تاکنون اطلاعیه پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد آزاد 1403 اعلام نشده است. به محض اعلام در این قسمت از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

با توجه به پیش بینی سازمان سنجش در خصوص جاماندگان از ثبت نام ارشد، بلافاصله پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد یک فرصت ثبت نام سه تا چهار روزه نیز اضافه می شود. 

پیرامون تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد در در سال جاری نیز بایستی منتظر اطلاعیه‌های سایت سازمان سنجش باشیم. اما احتمالا همانند سال های گذشته در آذر ماه و در ادامه مهلت ثبت نام باشد.

بخوانید: راهنما جامع ثبت نام کنکور ارشد

 

مهلت مجدد ثبت نام جاماندگان

بسیاری از متقاضیان آزمون از نام نویسی در مرحله تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1403 نیز  جا می مانند و به دنبال راهی برای اعلام علاقه مندی برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد هستند.

به محض اینکه تاریخ های دقیق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳ که مشترک برای دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می گردد اعلام گردد، تاریخ دقیق را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برای ثبت‌نام این دسته از متقاضیان نیز سازمان سنجش بازه زمانی دیگری را با عنوان تمدید ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد در نظر می‌گیرد. لینک مهلت مجدد کنکور کارشناسی ارشد در سال گذشته یکبار در بهمن ماه و یکبار هم در اردیبهشت ماه فعال شد. گفتی است که در زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون نیز امکان ثبت نام فراهم می شود.

مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام

آن دسته از داوطلبان که در مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ نام نویسی کرده اند، در تاریخ هایی که سازمان سنجش برای نام نویسی متقاضیان جامانده تعیین می کند، در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه باید نسبت به ویرایش و تصحیح اطلاعات خود اقدام کنند.

توصیه مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل به شما داوطلبین گرامی این است که اطلاعات خود را با نهایت دقت و بررسی چند باره وارد کنید تا احتمال اشتباه و خطا به کمترین حد خود برسد. چنانچه داوطلبی اطلاعات خود را اشتباه وارد کند و نسبت به تصحیح آن اقدامی نکند، در هر مرحله از فرآیند ثبت نام، انتخاب رشته و حتی پذیرفته شدن در دانشگاه که باشد، قبولی شخص لغو و حتی امکان محرومیت در سال آینده نیز را خواهد داشت. برای اطلاع از نحوه و زمان ویرایش ثبت نام ارشد مقاله زیر را مطالعه کنید.

 

مشاوره کنکور ارشد ۱۴۰۳

اگر جزو دسته ای از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد هستید که در مهلت ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد مراحل ثبت نام خود را انجام داده اید اما تمایل به ویرایش فرم تقاضانامه خود دارید، امکان ویرایش اطلاعات برای شما عزیزان وجود دارد.

شما مجاز هستید قبل از اتمام زمان ثبت نام، در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد و همینطور در زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنید. در هر مرحله ای از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد سوال دارید، در کم ترین زمان با استفاده مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آیا مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ تمدید می شود؟

    بله، سازمان سنجش به منظور رفاه حال جاماندگان از ثبت نام تاریخ نام نویسی را تمدید می‌کند.

  2. متقاضیان در چه تاریخی مجاز به ثبت نام هستند؟

    تاریخ دقیق ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد اعلام شده است و در 7 آبان شورع خواهد شد.

  3. آیا در فرصت مجدد نام نویسی کنکور ارشد دانشگاه آزاد متقاضیان مجاز به ویرایش اطلاعات خود می باشند؟

    بله، در تمامی زمان هایی که امکان ثبت نام وجود دارد، متقاضیان می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات فردی و تحصیلی خود اقدام کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره