ثبت نام کنکور کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد

مهلت ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ بلافاصله پس از اتمام مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش انجام می گردد. دسته ای از متقاضیان که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد که مشترک برای دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می شوند را دارند، اما از زمان نام نویسی در این آزمون بی اطلاع بوده و از ثبت نام جامانده اند؛ می توانند در زمان هایی که به عنوان تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد اعلام می شود، اقدامات لازم را انجام دهند. در ادامه به زمان های تمدید ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401 اشاره کرده ایم.

 

مهلت ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

در سال گذشته متقاضیان توانستند در تاریخ های 16 آذر ماه الی 23 آذر ماه، مراحل نام نویسی خود را در سایت سازمان سنجش تکمیل کنند. در سال جاری نیز احتمالا زمان ثبت نام آزمون ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد مطابق سال گذشته در آذر ماه باشد. با این حال نیز به محض اعلام زمان دقیق ثبت نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد 1401، مهلت ثبت نام را در این قسمت از مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

تا کنون زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ازاد ۱۴۰۱ اعلام نشده است.

 

اگر شما نیز متقاضی ورود به مقطع ارشد دانشگاه آزاد می باشید، بایستی به این نکته توجه داشته باشید که برای ثبت نام در این آزمون و ورود به واحد های مختلف دانشگاه آزاد زمان مجزایی اعلام نمی شود و بایستی که در تاریخ های اعلام شده از سوی سایت سازمان سنجش مراحل نام نویسی خود را انجام دهید.

 

تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

برخی از متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بعد از اتمام زمان ثبت نام، متوجه می شوند که بازه زمانی در نظر گرفته شده جهت تکمیل اطلاعات به پایان رسیده است و یا به هر دلیل دیگری از تکمیل فرآیند نام نویسی جا می مانند و به عبارتی جاماندگان از ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد هستند.

با توجه به پیش بینی سازمان سنجش در خصوص جاماندگان از ثبت نام ارشد، بلافاصله پس از اتمام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد یک فرصت ثبت نام سه تا چهار روزه نیز  اضافه می شود. در سال گذشته زمان ثبت نام در تاریخ 23 آذر ماه به پایان رسید اما تا تاریخ 27 آذر ماه تمدید شد.

پیرامون تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در در سال جاری نیز بایستی منتظر اطلاعیه های سایت سازمان سنجش باشیم، اما احتمالا همانند سال های گذشته در آذر ماه و در ادامه مهلت ثبت نام باشد.

 

مهلت مجدد ثبت نام جاماندگان

بسیاری از متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد از ثبت نام در مرحله مهلت نام نویسی و تمدید مهلت آن جا می مانند و به دنبال راهی برای اعلام علاقه مندی برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد هستند.

برای ثبت نام این دسته از متقاضیان نیز سازمان سنجش بازه زمانی دیگری را با عنوان مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد در نظر می گیرد. لینک مهلت مجدد کنکور کارشناسی ارشد در سال گذشته یکبار در بهمن ماه و یکبار هم در اردیبهشت ماه فعال شد. گفتی است که در زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون نیز امکان ثبت نام فراهم می شود.

به محض اینکه تاریخ های دقیق زمان مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 که مشترکا برای دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می گردد، اعلام گردد؛ تاریخ دقیق را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

مشاوره کنکور ارشد ۱۴۰۱

اگر جزو دسته ای از داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد هستید که در زمان مقرر  و قانونی نام نویسی در این آزمون، مراحل ثبت نام خود را انجام داده اید، اما تمایل به ویرایش فرم تقاضانامه خود دارید، امکان ویرایش اطلاعات برای شما عزیزان وجود دارد.

شما مجاز هستید قبل از اتمام زمان ثبت نام، در زمان مهلت مجدد نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد و همینطور در زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنید. در هر مرحله ای از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد سوال دارید، در کم ترین زمان با استفاده مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل، پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه تمدید ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا مهلت ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401 تمدید می شود؟

بله، سازمان سنجش به منطور رفاه حال جاماندگان از ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401 تاریخ نام نویسی را تمدید می کند.

متقاضیان در چه تاریخی مجاز به ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401 هستند؟

تاریخ دقیق ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401 اعلام نشده است، اما احتمالا همانند سال های گذشته در آذر ماه باشد.

آیا در مهلت مجدد ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401 متقاضیان مجاز به ویرایش اطلاعات خود می باشند؟

بله، در تمامی زمان هایی که امکان ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401 وجود دارد، متقاضیان می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات فردی و تحصیلی خود اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره