کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

سایت ثبت نام کنکور کارشانسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی sanjeshp.ir می باشد. وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ادامه تحصیل فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد، هر ساله آزمونی را با عنوان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برگزار می کند. علاقه مندان به شرکت در آزمون بایستی که از طریق سایت ” sanjeshp.ir ” تمامی مراحل نام نویسی خود را به صورت اینترنتی طی کنند و از طریق این سامانه پیگیر اطلاعیه های مربوطه باشند. در ادامه این مطلب اطلاعاتی پیرامون سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1401 ارائه کرده ایم.

 

سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسئول برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. علاقه مندان به ورود به مقطع کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی می توانند برای پیگیری اخبار و اطلاعیه های این آزمون و همینطور تکمیل اینترنتی مراحل ثبت نام و شرکت در آن از طریق سایت sanjeshp.ir اقدام نمایند.

لازم است در نظر داشته باشید اولین اقدامی که شما بایستی جهت شرکت آزمون رشته های گروه پزشکی بکنید، این است که از زمان ثبت نام مطلع شوید، چنانچه مطابق دفترچه راهنمای ثبت نام در این آزمون واجد الشرایط بودید، پس از مراجعه به وسایت مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایید.

نکته ای که وجود دارد، تمامی متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی در دوره های روزانه و شهریه پرداز دانشگاه های سراسری و همینطور دانشگاه آزاد، بایستی جهت ورود به این مقطع در آزمون یکپارچه ای که مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزاز می کند، شرکت کنند.

 

نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

اگر قصد نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ را دارید، بایستی که از طریق سایت ثبت نام نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام، تکمیل اطلاعات شخصی و تحصیلی خود اقدام کنید. در این قسمت به نحوه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ اشاره کرده ایم.

1️⃣ به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” مراجعه کنید.

2️⃣ از منوی سمت راست سایت بر روی گزینه ” ارشد ” کلیک کنید.

3️⃣ در این مرحله لازم است بر روی لینک فعال “ ثبت نام جدید و پرداخت هزینه ” کلیک نمایید.

4️⃣ در این مرحله نیز مجدد گزینه “ ثبت نام جدید و پرداخت هزینه ” را انتخاب کنید.

5️⃣ تیک عبارت “ ورود با کد ملی ” را فعال کرده و پس از وارد کردن کد ملی در قسمت مربوطه، بر روی گزینه ” مشاهده ” کلیک کنید.

6️⃣ برای پرداخت هزینه لینک “ پرداخت الکترونیکی ” فعال می باشد که لازم است آن را انتخاب کنید.

7️⃣ در این صفحه ابتدا نکات ارائه شده در زمینه خرید کارت اعتباری را مطالعه نمایید و سپس تیک گزینه ” پرداخت هزینه – رشته اول امتحانی (از یک گروه) “را فعال کرده و در نهایت گزینه “ ادامه ” را انتخاب کنید.

8️⃣ در این مرحله داوطلب باید اطلاعات خواسته شده شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه، نام پدر، ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کند؛ و سپس گزینه ” ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار” را انتخاب نماید.

9️⃣ در این مرحله اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را وارد کنید و هزینه نام نویسی برای یک رشته امتحانی را پرداخت کنید.

اولین مرحله ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 پرداخت هزینه مربوط به آن می باشد و چنانچه این مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید، لینک ثبت نام برای شما فعال می گردد.

 

فرم ثبت نام 

پس از پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت متقاضیان بایستی که فرم تقاضانامه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را تکمیل کنند. تکمیل فرم نام نویسی در آزمون ارشد رشته های گروه پزشکی به شرح موارد زیر است:

  1. تکمیل مشخصات شناسنامه ای 
  2. تکمیل اطلاعات مربوط به محل سکونت شامل استان، شهر، آدرس پستی، شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی 
  3. تکمیل اطلاعات مربوط به سهمیه شامل نوع سهیمه و مستندات مربوط به آن
  4. تکمیل مشخصات آموزشی شامل رشته امتحانی و حوزه امتحانی، مقطع، رشته و دانشگاه محل تحصیل، شروع و پایان تحصیل، وضعیت نظام‌وظیفه و …

چنانچه تمامی مراحل فوق را به درستی انجام دهید، می توانید کد پیگیری ثبت نام را از سامانه دریافت کنید. بهتر است این کد را تا پایان مراحل نام نویسی نزد خود نگه دارید.

 

مشاوره سایت ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

امکان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 در دو کد رشته امتحانی امکان پذیر است که داوطلبان در صورتی که هزینه ثبت نام هر کد رشته امتحانی را جداگانه بپردازند، می توانند مراحل نام نویسی را تکمیل کنند. بهتر است نام نویسی خود را با صبر و حوصله انجام دهید تا تمامی اطلاعات خود را به درستی وارد نمایید.

پس از اتمام مراحل نام نویسی نیز متقاضیان می توانند با اطلاع از تاریخ برگزاری، کارت ورود به جلسه خود را در مهلت مقرر در سایت دریافت کنند و در جلسه آزمون حضور داشته باشند.

شما عزیزان می توانید در صورتی که هر گونه سوالی پیرامون ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1401 دارید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مجموعه مشاوره تحصیلی دانتل استفاده کنید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ کدام سایت است؟

سامانه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1401 مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی “sanjeshp.ir ” می باشد.

آیا پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ارشد رشته های گروه پزشکی نیز از طریق سامانه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1401 انجام می شود؟

بله، متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، می توانند نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام نیز از طریق سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1401 به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” اقدام کنند.

نحوه نام نویسی در آزمون ارشد رشته های گروه پزشکی در سامانه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1401 به چه صورت می باشد؟

در متن مقاله فوق به طور کامل به نحوه نام نویسی در آزمون ارشد رشته های گروه پزشکی از طریق سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 1401 اشاره کرده ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره