کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ مبلغی است که داوطلبان این آزمون بایستی جهت طی کردن مراحل نام نویسی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی پرداخت کنند و کارت اعتباری را خریداری نمایند. خرید کارت اعتباری پیش از طی مراحل نام نویسی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور امکان پذیر است. در ادامه اطلاعاتی میزان پیرامون هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1403 و نحوه پرداخت آن ارائه کرده ایم.

بر اساس اطلاعیه سنجش پزشکی و با توجه به تغییرات اعمالی زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت از ۱۱ تا ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ می باشد.

 

هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

امکان پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1403 به صورت همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام این آزمون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور امکان پذیر می باشد. لینک ثبت نام و پرداخت هزینه طبق آخرین اطلاعیه در اواخر دی ماه در سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فعال می گردد.

هزینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403 مبلغ 378 هزار تومان است که ۱۰ هزار تومان آن هزینه خدمات پیامک کوتاه می باشد.

❌❌ چنانچه داوطلبی بخواهد در دو کد رشته امتحانی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کند، بایستی برای هر کدام کارت اعتباری جداگانه خریداری کند و هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ در مجموعه امتحانی را مجزا بپردازد.

داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نتوانسته اند ثبت نام خود را انجام دهند در فرصت مجدد ثبت نام مبلغ بیشتری برای نام نویسی در این آزمون بپردازند.

سال گذشته هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 233 هزار تومان بود و در سال جدید این مبلغ افزایش خواهد یافت. به محض اطلاع رسانی در مورد مبلغ دقیق ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت این مطلب بروزرسانی شده و هزینه دقیق در این صفحه قرار خواهد گرفت. 

داوطلبان گرامی در مقاله زیر به بررسی شرایط و مدارک لازم جهت نام نویسی در این پرداخته ایم. لذا توصیه می حتما پیش از ثبت‌نام مقاله راهنما جامع زیر را مطالعه نمایید.

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

در ادامه ابن مطلب به منظور سهولت کار برای شما داوطلبان گرامی، مراحل پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ را به صورت گام به گام آورده ایم.

1️⃣به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” مراجعه کنید.

هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 

2️⃣از منوی سمت راست سایت بر روی گزینه ” ارشد ” کلیک کنید.

هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 

3️⃣در این مرحله پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ لازم است بر روی لینک فعال ” ثبت نام جدید و پرداخت هزینه” کلیک نمایید.

4️⃣در این مرحله از پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت نیز مجدد گزینه ” ثبت نام جدید و پرداخت هزینه ” را انتخاب کنید.

5️⃣تیک عبارت ” ورود با کد ملی ” را فعال کرده و پس از وارد کردن کد ملی در قسمت مربوطه، بر روی گزینه “مشاهده ” کلیک کنید.

6️⃣برای پرداخت هزینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ لینک ” پرداخت الکترونیکی ” فعال می باشد که لازم است آن را انتخاب کنید.

7️⃣در این صفحه ابتدا نکات ارائه شده در زمینه خرید کارت اعتباری را مطالعه نمایید و سپس تیک گزینه ” پرداخت هزینه – رشته اول امتحانی (از یک گروه) “را فعال کرده و در نهایت گزینه ” ادامه ” را انتخاب کنید.

8️⃣در این مرحله داوطلب اطلاعات خواسته شده شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه، نام پدر، ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و سپس گزینه ” ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار ” را انتخاب نمایند.

9️⃣در این مرحله پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید تا هزینه ثبت نام ارشد ۱۴۰۳ را پرداخت کنید.

 

توجه

تمامی داوطلبان باید پس از طی تمامی مراحل فوق، مجدد وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی شوند و پس از وارد کردن کد ملی خود از وضعیت پرداخت خود برای رشته امتحانی اول مطلع گردند. داوطلبانی که قصد دارند در رشته امتحانی دوم نیز شرکت کنند، کافی است مطابق مراحل فوق عمل کنند و اینبار لینک پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت برای رشته دوم را انتخاب کنند.

همراهان گرامی برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی می توانید عضو کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی دانتل کو شوید.

 

ثبت نام ارشد پیام نور و غیرانتفاعی

در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی زیر نظر وزارت علوم می باشد و نام نویسی در سایت سازمان سنجش انجام می‌شود. آزمون ارشد وزارت بهداشت فقط مختص به دانشگاه های وزارت بهداشت می باشد و دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی را شامل نمی شود.

در صورتی که قصد شرکت در کنکور وزارت بهداشت و وزارت علوم را دارید، باید در هر یک به صورت مجزا نام نویسی کرده و هزینه ثبت نام در هر آزمون را نیز به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

 

مشاوره هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳

لازم است در نظر داشته باشید حتی اگر قصد نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را در دو کد رشته امتحانی دارید، ابتدا هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت رشته اول را بپردازید و فرم تقاضانامه را تکمیل کنید و پس از اتمام مراحل نام نویسی و پرینت از فرم ثبت نام، برای نام نویسی در رشته امتحانی دوم اقدام کنید. ثبت نام در کد رشته امتحانی دوم از طریق گزینه ویرایش فرم ثبت نام امکان پذیر می باشد. 

چنانچه می خواهید در کم ترین زمان و بدون خارج شدن از منزل، هزینه ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ رشته های گروه پزشکی را بپردازید و همینطور نام نویسی خود را در سایت مرکز سنجش پزشکی تکمیل نمایید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل استفاده کنید و ضمن انجام ثبت نام، پاسخ سوالات خود را نیز دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1403 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02161005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ چه قدر است؟

    هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1403 هنوز مشخص نشده است.

  2. پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت رشته های پزشکی از طریق کدام سایت انجام می شود؟

    پرداخت این هزینه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” امکان پذیر است.

  3. متقاضیان ثبت نام در دو کد رشته امتحانی در کنکور کارشناسی ارشد وزارت‌بهداشت بایستی دو هزینه پرداخت کنند؟

    بله، در متن مقاله فوق به نحوه پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ برای دو مجموعه امتحانی اشاره کرده ایم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره