کارشناسی ارشدکارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ مبلغی است که داوطلبان این آزمون بایستی جهت طی کردن مراحل نام نویسی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی پرداخت کنند و کارت اعتباری را خریداری نمایند. خرید کارت اعتباری پیش از طی مراحل نام نویسی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور امکان پذیر است. در ادامه اطلاعاتی میزان پیرامون هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 و نحوه پرداخت آن ارائه کرده ایم.

 

هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

امکان پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به صورت همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام این آزمون در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور امکان پذیر می باشد. معمولا لینک ثبت نام و پرداخت هزینه اواخر بهمن ماه و یا اوایل اسفند ماه در سایت ثبت نام ارشد وزارت بهداشت فعال می گردد.

هزینه ثبت نام در آزمون ارشد وزارت بهداشت ۱۲۵ هزار تومان می باشد.

چنانچه داوطلبی بخواهد در دو کد رشته امتحانی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کند، بایستی برای هر کدام کارت اعتباری جداگانه خریداری کند و هزینه هر کدام را مجزا بپردازد.

داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نتوانسته اند ثبت نام خود را انجام دهند در فرصت مجدد ثبت نام مبلغ بیشتری برای نام نویسی در این آزمون بپردازند

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

در ادامه مراحل پرداخت هزینه ثبت نام را به صورت گام به گام آورده ایم:

1️⃣ به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” مراجعه کنید.

2️⃣ از منوی سمت راست سایت بر روی گزینه ” ارشد ” کلیک کنید.

3️⃣ در این مرحله لازم است بر روی لینک فعال ” ثبت نام جدید و پرداخت هزینه” کلیک نمایید.

4️⃣ در این مرحله نیز مجدد گزینه “ ثبت نام جدید و پرداخت هزینه ” را انتخاب کنید.

5️⃣ تیک عبارت “ ورود با کد ملی ” را فعال کرده و پس از وارد کردن کد ملی در قسمت مربوطه، بر روی گزینه ” مشاهده ” کلیک کنید.

6️⃣ برای پرداخت هزینه لینک “ پرداخت الکترونیکی ” فعال می باشد که لازم است آن را انتخاب کنید.

7️⃣ در این صفحه ابتدا نکات ارائه شده در زمینه خرید کارت اعتباری را مطالعه نمایید و سپس تیک گزینه ” پرداخت هزینه – رشته اول امتحانی (از یک گروه) “را فعال کرده و در نهایت گزینه ” ادامه ” را انتخاب کنید.

8️⃣ در این مرحله داوطلب اطلاعات خواسته شده شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه، نام پدر، ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و سپس گزینه ” ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار ” را انتخاب نمایند.

9️⃣ در این مرحله اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید تا هزینه ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ را پرداخت کنید.

به محض فعال شدن لینک پرداخت در سایت سنجش پزشکی راهنمای تصویری را اضافه خواهیم کرد.

بخوانید: راهنما تصوری نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 

توجه

تمامی داوطلبان باید پس از طی تمامی مراحل فوق، مجدد وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی شوند و پس از وارد کردن کد ملی خود از وضعیت پرداخت خود برای رشته امتحانی اول مطلع گردند. داوطلبانی که قصد دارند در رشته امتحانی دوم نیز شرکت کنند، کافی است مطابق مراحل فوق عمل کنند و اینبار لینک پرداخت هزینه آزمون برای رشته دوم را انتخاب کنند.

 

مشاوره نام نویسی ارشد رشته های گروه پزشکی ۱۴۰۱

لازم است در نظر داشته باشید حتی اگر قصد نام نویسی در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را در دو کد رشته امتحانی دارید، ابتدا هزینه رشته اول را بپردازید و فرم تقاضانامه را تکمیل کتید و پس از اتمام مراحل نام نویسی و پرینت از فرم ثبت نام برای ثبت نام در رشته امتحانی دوم اقدام کنید. ثبت نام در کد رشته امتحانی دوم از طریق گزینه ویرایش فرم ثبت نام امکان پذیر می باشد. 

چنانچه می خواهید در کم ترین زمان و بدون خارج شدن از منزل، هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ رشته های گروه پزشکی را بپردازید و همینطور نام نویسی خود را در سایت مرکز سنجش پزشکی تکمیل نمایید، می تواتید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل استفاده کنید و ضمن انجام ثبت نام، پاسخ سوالات خود را نیز دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 چه قدر است؟

در سال گذشته هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی در مهلت مقرر مبلغ 90 هزار تومان + 850 تومان جهت خدمات پیامک کوتاه بوده است. این مبلغ برای جاماندگان مبلغ 120 تومان + 850 تومان می باشد.

پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد رشته های پزشکی از طریق کدام سایت انجام می شود؟

پرداخت این هزینه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” امکان پذیر است.

متقاضیان ثبت نام در دو کد رشته امتحانی در کنکور کارشناسی ارشد وزارت‌بهداشت 1401 بایستی دو هزینه پرداخت کنند؟

بله، در متن مقاله فوق به نحوه پرداخت هزینه برای دو کد رشته امتحانی اشاره کرده ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره