دکتریدکتری وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ یکی از مراحل ثبت نام در این آزمون می باشد که متقاصیان بایستی به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور انجام دهند. پرداخت هزینه نام نویسی در آزمون دکتری وزارت بهداشت با خرید کارت اعتباری از سایت sanjeshp.ir با کارت بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است که در ادامه به زمان پرداخت، نحوه پرداخت و میزان هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401 اشاره کرده ایم.

 

هزینه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ 

هر ساله پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت میزان هزینه ثبت نام نیز مشخص می شود. لینک پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت همزمان با انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام و همینطور فعال شدن لینک نام نویسی در آزمون دکتری وزارت بهداشت در سایت ثبت نام دکتری وزارت بهداشت به نشانی “ sanjeshp.ir ” فعال می گردد. 

هزینه ثبت نام در سال ۱۴۰۰
هزینه ثبت نام + پیامک 208.500 تومان
هزینه ثبت نام با تاخیر جاماندگان اعلام نشده است.

اگر داوطلبی قصد دارد در دو کد رشته امتحانی در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت کند، بایستی که دو کارت اعتباری خریداری نماید و در واقع هزینه هر رشته امتحانی را به صورت مجزا بپردازد. داوطلبان مجاز به شرکت در حداکثر دو کد رشته امتحانی می باشند و در نهایت می توانند برای دو رشته امتحانی هزینه مدنظر را پرداخت کرده و کارت اعتباری خریداری کنند.

در نظر داشته باشید برای ورود به مقطع دکتری رشته های علوم پزشکی در دانشگاه های سراسری و آزاد یک آزمون یکپارچه برگزار می گردد، بنابراین داوطلبان فقط بایستی یک کارت اعتباری خریداری کنند.

 

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

همانطور که اشاره کردیم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت 1401 به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با آدرس الکترونیکی ” sanjeshp.ir ” امکان پذیر می باشد. در ادامه مراحل گام به گام نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ را  ارائه کرده ایم که می توانید در مهلت مقرر مطابق مراحل زیر هزینه ثبت نام در این آزمون را بپردازید.

1️⃣ وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور  به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” شوید.

2️⃣ از منوی رنگی سمت راست سایت بر روی گزینه ” دکتری تخصصی ph.D ” کلیک کنید.

3️⃣ در این مرحله بر روی گزینه “ ارسال مدارک – ثبت نام جدید ” کلیک کنید.

4️⃣ مجدد گزینه ” ارسال مدارک – ثبت نام جدید ” را انتخاب نمایید. 

5️⃣ درصفحه جدید کد ملی خود را وارد کرده و پس از انتخاب گزینه ” ادامه بر روی لینک ” پرداخت الکترونیکی ” کلیک نمایید. (داوطلبان غیر ایرانی بایستی که در این مرحله به جای کد ملی، کد اتباع خارجی را وارد کنند)  

6️⃣ اطلاعات خواسته شده شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، ایمیل، شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “ ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار ” کلیک کنید.

7️⃣ پس از رویت هزینه قابل پرداخت، گزینه ” تایید و پرداخت ” را انتخاب کنید.

8️⃣ در این مرحله به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک موردنظر انتقال داده می شوید که لازم است اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه ” پرداخت ” کلیک کنید.

پس از فعال شدن لینک خرید کارت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401، راهنمای تصویری را اضافه خواهیم کرد.

 

مشاوره ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت ۱۴۰۱

در سال های گذشته بدین صورت بوده است که آزمون دکتری وزارت بهداشت برای گروه های امتحانی مختلف در بازه های زمانی مجزایی برگزار می شد. بنابراین اگر می خواهید در این آزمون در دو گروه امتحانی و دو رشته مجزا شرکت کنید، بایستی پس از طی مراحل فوق ابتدا هزینه شرکت در رشته اول را بپردازید و سپس مجدد هزینه شرکت در رشته دوم را پرداخت کنید.

پس از پرداخت هزینه نام نویسی و تکمیل مراحل ثبت نام، متقاضیان می توانند اطلاعیه های مرکز سنجش آموزش پزشکی را دنبال کنند تا به موقع کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و در جلسه آزمون حضور داشته باشند. برای اطلاع از نحوه ثبت نام دکتری وزارت بهداشت کلیک کنید.

چنانچه پیرامون هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401 سوالی دارید، می توانید از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران مجموعه دانتل  استفاده کنید و با مجرب ترین مشاوران کشور در ارتباط باشید.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

 

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت ۱۴۰۱ چقدر است؟

این مبلغ در سال گذشته مبلغ 150 هزار تومان بوده است که احتمالا برای سال آینده با کمی افزایش همراه باشد.

آیا برای شرکت در دو رشته امتحانی از آزمون دکتري وزارت بهداشت باستی دو هزینه ثبت نام به صورت مجزا پرداخت کرد؟

بله، داوطلبانی که قصد دارند در دو رشته امتحانی از آزمون دکتري وزارت بهداشت شرکت کنند بایستی که دو کارت اعتباری ثبت نام خریداری کنند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت 1401 به چه صورت است؟

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتري وزارت بهداشت 1401 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با آدرس الکترونیکی “sanjeshp.ir ” امکان پذیر است که به مراحل پرداخت آن در متن مقاله اشاره کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره