سایر موضوعاتآزمون های زبان

نحوه ثبت نام آزمون MHLE 1400

 هزینه و نحوه ثبت نام آزمون MHLE سال 1400 یکی از سوالات پرتکرار متقاضیان این آزمون زبان انگلیسی وزارت بهداشت از ما می باشد. هر ساله وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، برای متقاضیان و دانشجویان دکتری در دانشگاه علوم پزشکی، آزمون زبان انگلیسی MHLE را برگزار می کند. شرکت در این آزمون نیازمند پرداخت هزینه می باشد که متقاضیان با اطلاع از  نحوه ثبت نام آزمون MHLE ۱۴۰۰ می توانند ضمن پرداخت هزینه، مراحل نام نویسی خود را نیز در این آزمون انجام دهند.

 

نحوه و هزینه ثبت نام آزمون MHLE 1400

آزمون زبان انگلیسی MHLE در سال 1400 طبق تقویم زمان بندی اعلام شده از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در 6 دوره در ماه های فروردین، خرداد، مرداد، مهر، آذر و بهمن ماه برگزار خواهد شد. شما متقاضیان آزمون زبان MHLE می توانید برای هر کدام از دوره ها که آمادگی لازم را دارید، نام نویسی کنید تا موفق به کسب نمره قبولی شوید.

تمامی متقاضیان بایستی جهت شرکت در آزمون زبان انگلیسی MHLE، از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور اقدام کنند. یکی از مراحل ثبت نام در این آزمون پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام است که شرکت کنندگان موظف به پرداخت آن می باشند. 

هزینه ثبت نام: 145.850 تومان

هزینه ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی MHLE برای ثبت نام در یکی از دوره های این آزمون در سال جاری، برابر با مبلغ 145 هزار و 850 تومان می باشد که متقاضیان بایستی با یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

 

نحوه ثبت نام آزمون MHLE 1400

متقاضیان جهت ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی MHLE بایستی که پیش از مراجعه به سایت اسکن برخی مدارک خود را شامل یک قطعه عکس پرسنلی، کارت ملی و صفحه اول شناسنامه را آماده کنند تا در روند نام نویسی در آزمون زبان انگلیسی MHLE، این مدارک را در سامانه بارگذاری کنند.

 

مراحل ثبت نام

متقاضیان آزمون زبان MHLE بایستی جهت ثبت نام در این آزمون طبق مراحل زیر عمل کنند. نکته ای که بایستی به آن توجه شود این است که داوطلبان بایستی فرم انتخاب رشته خود را به زبان انگلیسی تکمیل کنند، چراکه اگر فرم مربوطه به زبان فارسی تکمیل شود، غیر قابل قبول خواهد بود.

1️⃣ به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” مراجعه کنید.

2️⃣ پس از ورود به سایت، در بالای صفحه بر روی گزینه ” ورود به سامانه ثبت نام آزمون  MHLE ” کلیک کنید.

3️⃣ بر روی عبارت ” Send Documents and Register ” کلیک نمایید.

4️⃣ در این صفحه نیز مجدد بر روی  گزینه ” Send Documents and Register ” کلیک نمایید.

5️⃣ قوانین و ضوابط شرکت در آزمون را در این صفحه مطالعه کنید و سپس بر روی گزینه ” اینجانب موارد فوق و دفترچه را مطالعه نموده و می پذیرم ” کلیک نمایید.

6️⃣ در صفحه جدید، در کادر مربوطه “ کد ملی ” خود را وارد ورده و سپس بر روی گزینه ” ادامه ” کلیک کنید.

 

پرداخت هزینه

7️⃣ در این مرحله بایستی هزینه ثبت نام در آزمون MHLE را بپردازید، بنابراین لازم است بر روی لینک ” پرداخت الکترونیکی ” کلیک کنید.

8️⃣ در صفحه جدید، نوع آزمون خود را در کنار دوره آزمون MHLE انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه ” تایید ” کلیک نمایید.

9️⃣ در این مرحله در کادر های مشخص شده اطلاعات فردی خود را وارد کنید و پس از انتخاب گزینه ” ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار ” هزینه در نظر گرفته شده را پرداخت نمایید. (هزینه ثبت نام MHLE مبلغ 145 هزار و 850 تومان می باشد.)

? پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب، گزینه ” پرداخت ” را انتخاب نمایید.

 

بارگذاری مدارک

1️⃣1️⃣ پس از پرداخت هزینه ثبت نام، به صفحه اصلی بازگردید و سپس اسکن مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنید. از طریق گزینه ” Personal Photo ” عکس پرسنلی، از طریق گزینه “ National Card ” کارت ملی و از طریق گزینه ”  ID Card ” صفحه اول شناسنامه خود را بارگذاری کنید.

1️⃣2️⃣ : برای تکمیل فرم ثبت نام گزینه ” Registration ” را انتخاب نمایید و سپس بر روی گزینه ” Registration ” کلیک کنید، فرم ثبت نام ” Form Registration ”  نمایش داده می شود و پس از اتمام مراحل ثبت نام  می توانید کد رهگیری ثبت نام را با عنوان “Registration Code” دریافت کنید.

 

توجه | نحوه ثبت نام آزمون MHLE 1400 

❗❗ پیش از پرداخت هزینه از تصمیم خود اطمینان حاصل کنید، چراکه پس از پرداخت هزینه مبلغ پرداختی قابل عودت نبوده و قابل انتقال به فرد دیگری نیز نمی باشد.

✅ اگر برای دومین بار فا چندمین بار است که در آزمون زبان MHLE نام نویسی می کنید، نیازی به بارگذاری مجدد مدارک نیست و چنانچه هزینه ثبت نام را بپردازید،  گزینه ” Registration ” برای شما فعال خواهد شد.

❌پس از اتمام مراحل نام نویسی در آزمون زبان MHLE، سامانه یک کد با عنوان  Registration Code در اختیار شما قرار می دهد که لازم است تا زمان دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آن را نزد خود نگه دارید.

 

مشاوره ثبت نام آزمون MHLE 1400

پس از پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون زبان انگلیسی و تکمیل مراحل نام نویسی، لازم است که شما متقاضیان گرامی از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مطلع شوید و سپس در تاریخ مقرر، جهت دریافت آن اقدام کنید. 

لازم است توجه داشته باشید که کارت ورود به جلسه آزمون زبان MHLE از ملزومات ورود به جلسه آزمون می باشد و پس از دریافت کارت ورود به جلسه نیز در زمان برگزاری آزمون شرکت کنید و نتایج خود را پس از دو هفته مجدد از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دریافت نمایید.

چنانچه پیرامون آزمون زبان انگلیسی MHLE سوالی دارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه هزینه و نحوه ثبت نام آزمون MHLE، می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

هزینه ثبت نام در آزمون MHLE چقدر می باشد؟

هزینه ثبت نام در سال 1400 برابر 145 هزار و 850 تومان می باشد.

متقاضیان آزمون MHLE، جهت تکمیل مراحل ثبت نام خود باید به کدام سایت مزاجعه کنند؟

متقاصیان باید به سایت سنجش پزشکی sanjehsp.ir مراجعه کنند.

نحوه ثبت نام آزمون MHLE به جه صورت است؟

در متن مقاله فوق راهنما ثبت نام را شرحه داده ایم.

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام وقتتون بخیر
  آیا داوطلبان ثبت نام کننده درآزمون mhle درصورتی که نتوانند درآزمون ثبت نام شده شرکت کنندآیا میتوانند درآزمون دیگری باهمان هزینه ثبت نام کنند؟ممنون

 2. سلام وقت بخیر. در ازمون الکترونیکی MHLE از خانه باید به ازمون بچردازیم یا در حوزه ای مبتنی بر وب؟

  1. سلام، وقت بخیر
   فقط کافیه راس زمانی که اعلام کردن در آزمون شرکت کنید
   باقی شرایط مربوط به آزمون توسط خودشون اطلاع رسانی میشه

  2. سلام وقت بخیر, آزمون mhle قرار بود 13 دی ثبت نانش شروع بشه نمیدونم الان شروع شده یانه؟ چون داخل سایت ورود به سایت ثبت نام نزده لطفا راهنمایی کنید ممنون

   1. ثبت نام آزمون mhle از 13 دی ماه آغاز و تا 6 بهمن ادامه خواهد داشj.
    برای انحام فرآیند ثبت نام و راهمایی چهت نحوه ثبت نام آزمون mhle با مشاورین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره