کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس کنکور 99

از رشته های کنکور تجربی که می‌توان آن را در شاخه علوم پزشکی دسته بندی کرد، رشته اعضای مصنوعی است که در کنکور 99 نیز با عنوان رشته اعضای مصنوعی و وسایل کمکی معرفی شد. این رشته هم در دانشگاه روزانه و هم در تعدادی از واحد های علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان ارائه می‌شود و با توجه به اینکه در دانشگاه روزانه رتبه مناسبی برای قبولی در این رشته لازم است، داوطلبان به دنبال قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان که به نسبت رتبه های بالاتر یعنی بدتری را پذیرش می‌کنند، هستند. در همین راستا این مطلب به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اعضای مصنوعی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 اختصاص داده شده است.

 

رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس کنکور 99

از جمله دانشگاه های پردیس خودگردان علوم پزشکی که در سال گذشته در رشته اعضای مصنوعی و وسایل کمکی دانشجو پذیرش کردند عبارتند از دانشگاه علوم پزشکی همدان، شیراز، علوم بهزيستي و توانبخشي تهران و همچنین موسسه آموزش عالی علمي – كاربردي هلال ايران و … بنابراین همانطورکه مشاهده می‌کنید ظرفیت پذیرش این رشته در دانشگاه پردیس خودگردان محدود است و تنها داوطلبانی که رتبه لازم را داشته باشند امکان پذیرش خواهند داشت. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

 

منطقه یک | رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5883
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران (رشته های گروه پزشکی) 6014

 

منطقه دو | رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی همدان 12086
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 13098

 

منطقه سه

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 10363

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

در این مطلب آخرین رتبه‌های پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس کنکور 99 مشاهده کردید و در مطالب دیگر سایت دانتل می‌توانید رتبه‌ی قبول شدن سایر رشته های کنکور تجربی را در دانشگاه های مختلف بررسی کنید و سپس با ارزیابی شانس پذیرش خود، برای انتخاب  رشته کنکور آگاهانه تر عمل کنید. اطلاع از رتبه‌ی پذیرفته شدگان کنکور سالهای گذشته به شما کمک می‌کند که انتخاب رشته را دقیق‌تر انجام دهید ولی فقط اطلاع از این مورد برای افزایش شانس قبولی کافی نیست چرا که انتخاب رشته کردن شرایط و اصولی دارد که بیشتر داوطلبان از آن اطلاعی ندارند و انتخاب رشته را به غلط انجام می‌دهند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربیکلیک کنید.

به همین دلیل توصیه می‌شود که هرگز انتخاب رشته خود را با تکیه بر اطلاعات محدود و ناقصی که دارید انجام ندهید و حتما با مشاور یا مشاورانی مجرب در این زمینه مشورتی داشته باشید تا با دید بازتر و آگاهی از بسیاری از موارد مثل ظرفیت پذیرش رشته ها و دانشگاه ها، شرایط خوابگاه دانشگاه ها، تفاوت دانشگاه های نوبت دوم، روزانه، آزاد  با یکدیگر و … اقدام به انتخاب رشته کنید.

در همین راستا بهره مندی از خدمات مشاوره تلفتی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. مشاوران دانتل چندین سال تجربه کار در این زمینه دارند و بخش خدمات تلفنی را برای سهولت دسترسی داوطلبان از تمام مناطق کشور، راه اندازی کرده اند. جهت ارتباط با مشاوران و رزرو وقت انتخاب رشته، همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه اعضای مصنوعی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

ایا رشته اعضای مصنوعی در دانشگاه پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

بله، تعداد محدودی از دانشگاه های روزانه در شعبه پردیس خودگردان نیز در رشته اعضای مصنوعی دانشجو پذیرش می‌کنند.

تفاوت دانشگاه پردیس خودگردان با پردیس بین الملل چیست؟

پردیس بین الملل نام دیگر دانشگاه پردیس خودگردان است و تفاوتی ندارند.

آیا دانشگاه پردیس خودگردان در مقایسه با دانشگاه روزانه پذیرش آسان تری دارد؟

بله، معمولا دانشگاه های پردیس خودگردان در مقایسه با دانشگاه روزانه رتبه‌های بالاتر یعنی بدتری را نیز پذیرش می‌کنند که البته تفاوت رتبه‌ها چندان زیاد نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره