کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس ۱۴۰۰

کانال تلگرام تحصیلی     

رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس ۱۴۰۰ چند است؟ این رشته هم در دانشگاه روزانه و هم در تعدادی از واحد های علوم پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان ارائه می‌شود. با توجه به اینکه در دانشگاه روزانه رتبه مناسبی برای قبولی در این رشته لازم است، داوطلبان به دنبال قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان هستند که به نسبت رتبه های بالاتری را پذیرش می‌کنند. در همین راستا این مطلب به بررسی آخرین تراز و رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس ۱۴۰۰ اختصاص داده شده است.

 

رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس ۱۴۰۰

از جمله دانشگاه های پردیس خودگردان علوم پزشکی که سال گذشته در رشته اعضای مصنوعی و وسایل کمکی دانشجو پذیرش کردند عبارتند از دانشگاه علوم پزشکی همدان، شیراز، علوم بهزيستي و توانبخشي تهران و همچنین موسسه آموزش عالی علمي – كاربردي هلال ايران و …

بنابراین همانطورکه مشاهده می‌کنید ظرفیت پذیرش این رشته در دانشگاه پردیس خودگردان محدود است و تنها داوطلبانی که رتبه لازم را داشته باشند امکان پذیرش خواهند داشت. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور تجربی کلیک کنید. رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس 1400 به شرح زیر می باشد.

 

منطقه یک

آخرین رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس 1400 در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5883
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران (رشته های گروه پزشکی) 6014
برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

منطقه دو | رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس 1400

آخرین رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی همدان 12086
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 13098

 

منطقه سه

آخرین رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس ۱۴۰۰ در این سهمیه به شرح زیر می باشد.

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 10363
برای مشاهده و آگاهی از رتبه قبولی همه رشته های دانشگاهی در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و پردیس خودگردان به مقاله زیر مراجعه کنید.

👈 رتبه قبولی کنکور 👉

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

در این مطلب آخرین رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس 1400 را مشاهده کردید و در مطالب دیگر سایت دانتل کو می‌توانید رتبه‌ی قبولی سایر رشته های کنکور تجربی را در دانشگاه های مختلف بررسی کنید و سپس با ارزیابی شانس پذیرش خود، برای انتخاب  رشته کنکور آگاهانه تر عمل کنید.

اطلاع از رتبه پذیرفته شدگان کنکور سال های گذشته به شما کمک می‌کند که انتخاب رشته را دقیق‌تر انجام دهید ولی فقط اطلاع از این مورد برای افزایش شانس قبولی کافی نیست چرا که انتخاب رشته شرایط و اصولی دارد که بیشتر داوطلبان از آن اطلاعی ندارند و انتخاب رشته را به غلط انجام می‌دهند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته تجربی کلیک کنید.

به همین دلیل توصیه می‌شود که هرگز انتخاب رشته خود را با تکیه بر اطلاعات محدود و ناقصی که دارید انجام ندهید. حتما با مشاور یا مشاورانی مجرب در این زمینه مشورتی داشته باشید تا با دید بازتر و آگاهی از بسیاری از موارد مثل ظرفیت پذیرش رشته ها و دانشگاه ها، شرایط خوابگاه ، تفاوت دانشگاه های نوبت دوم، روزانه و آزاد با یکدیگر و… اقدام به انتخاب رشته نمایید.

در همین راستا بهره مندی از خدمات مشاوره تلفتی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. مشاوران دانتل کو چندین سال تجربه کار در این زمینه دارند و بخش خدمات تلفنی را برای سهولت دسترسی داوطلبان از تمام مناطق کشور، راه اندازی کرده اند. جهت ارتباط با مشاوران و رزرو وقت انتخاب رشته، همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس ۱۴۰۰ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. ایا رشته اعضای مصنوعی در دانشگاه پردیس خودگردان ارائه می‌شود؟

    بله، تعداد محدودی از دانشگاه های روزانه در شعبه پردیس خودگردان نیز در رشته اعضای مصنوعی دانشجو پذیرش می‌کنند. در این مقاله به بررسی رتبه پذیرفته شدگان اعضای مصنوعی پردیس 1400 پرداخته شده است.

  2. تفاوت دانشگاه پردیس خودگردان با پردیس بین الملل چیست؟

    پردیس بین الملل نام دیگر دانشگاه پردیس خودگردان است و تفاوتی با یکدیگر ندارند.

  3. آیا دانشگاه پردیس خودگردان در مقایسه با دانشگاه روزانه پذیرش آسان تری دارد؟

    بله، معمولا دانشگاه های پردیس خودگردان در مقایسه با دانشگاه روزانه رتبه‌های بالاتر یعنی بدتری را نیز پذیرش می‌کنند که البته تفاوت رتبه‌ها چندان زیاد نیست.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره