کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس 98

رشته اعضای مصنوعی از رشته های گروه علوم تجربی است که اتفاقا بازار کار مناسبی هم دارد. این رشته در دانشگاه های روزانه و همچنین تعدادی از دانشگاه های پردیس خودگردان ارائه می‌شود و تاکنون هیچیک از دانشگاه های آزاد و شبانه ظرفیتی در این رشته نداشته اند. ورود به رشته اعضای مصنوعی از طریق شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم میسر است و داوطلبان با اطلاع از رتبه قبولی پذیرفته شدگان سالهای قبل می‌توانند شانس پذیرش خود را بررسی کنند. در ادامه مطلبی در خصوص آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اعضای مصنوعی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 98 تهیه شده است تا راهنمای داوطلبان کنکوری عزیز باشیم.

 

آخرین رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس کنکور 98

در دانشگاه پردیس خودگردان ظرفیت پذیرش رشته اعضای مصنوعی بسیار محدود است و داوطلبانی که می‌خواهند وارد این رشته شوند باید رتبه و تراز لازم را به دست آورند. با توجه به اینکه دانشگاه پردیس خودگردان از طریق رتبه در سهمیه داوطلبان پذیرش را انجام دهید، جداول رتبه قبولی که در ادامه مشاهده می کنید به تفکیک هر یک از سهمیه ها آورده شده است :

 

منطقه یک | رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5823
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 7214
دانشگاه علوم پزشکی همدان 7009

 

منطقه دو | رتبه قبولی اعضای مصنوعی پردیس کنکور 98

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران (رشته های گروه پزشکی) 9468
دانشگاه علوم پزشکی همدان 12013
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 13161

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران (رشته های گروه پزشکی) 8564
موسسه آموزش عالی علمي – كاربردي هلال ايران 9793
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 10373

بخوانید: رتبه قبولی در انتخاب رشته

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

یکی از اطلاعات لازم برای انجام انتخاب رشته کنکور تجربی، آگاهی از رتبه قبولی رشته ها و دانشگاه های مختلف است و حدود رتبه قبولی‌ها به داوطلبان کمک می‌کند که با توجه به رتبه ای که در کارنامه کنکور کسب کرده اند، شانس پذیرش خود را ارزیابی کنند.

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل رتبه قبولی تمام رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی را در دانشگاه های مختلف به صورت مطالبی رایگان تهیه و از طریق سایت duntelco.com در اختیار شما عزیزان قرار داده اند و می‌توانید با کلیک بر روی لینک وارد سایت شده و با جستجوی رشته مد نظر حدود رتبه قبولی ها را مشاهده کنید. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

اما مشاوران با توجه به تجربه چندین ساله خود در زمینه کنکور و انتخاب رشته این احتمال را می‌دهند که شما برای انتخاب رشته کردن نیاز به اطلاعات بیشتری داشته باشید. اینکه هر دانشگاه چقدر ظرفیت دارد؟ قبولی در کدام دانشگاه ها آسان تر است؟ تفاوت دانشگاه روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان و … با یکدیگر چیست و تمام سوالاتی که ممکن است در زمان انتخاب رشته به ذهن شما خطور کند. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

در همین راستا مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل بخش مشاوره تلفنی را نیز راه اندازی کرده اند و آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی و از هر جای ایران تنها با یک تماس تلفنی ساده به برترین مشاوره متصل شوید و بهترین مشاوره را دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه اعضای مصنوعی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته اعضای مصنوعی را ارائه می‌دهند؟

تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی روزانه همچون دانشگاه علوم پزشکی ایران، شیراز، همدان و … در واحد پردیس خودگردان رشته اعضای مصنوعی را ارائه می‌دهند.

ظرفیت پذیرش رشته اعضای مصنوعی در دانشگاه پردیس خودگردان چقدر است؟

ظرفیت پذیرش رشته اعضای مصنوعی در دانشگاه پردیس خودگردان کمتر از 50 نفر است.

آیا قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان آسان تر از دانشگاه روزانه است؟

بله واحد های پردیس خودگردان دانشگاه های روزانه معمولا رتبه های بالاتری نیز پذیرش می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره