کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی اعضای مصنوعی کنکور 99

رشته اعضای مصنوعی که در کنکور تجربی 99 با عنوان اعضای مصنوعي و وسايل کمکی از در دفترچه راهنمای انتخاب رشته قید شده بود، از رشته های گروه علوم پزشکی کنکور تجربی است که در دو دانشگاه روزانه و پردیس خودگردان با ظرفیت پذیرش محدودتر از سایر رشته های علوم پزشکی ارائه می‌شود.  ورود به رشته اعضای مصنوعی از طریق شرکت در کنکور تجربی و کسب نمره و رتبه لازم امکان پذیر است و در هیچ دانشگاهی بدون کنکور ارائه نمی‌شود. بنابراین با توجه به اهمیت کسب رتبه لازم در ادامه به بررسی آخرین رتبه و تراز قبولی رشته اعضای مصنوعی کنکور 99 می‌پردازیم. 

 

آخرین رتبه قبولی اعضای مصنوعی کنکور 99 | دانشگاه روزانه

دانشگاه روزانه اولین انتخاب داوطلبان کنکوری علاقه مند به رشته اعضای مصنوعی برای قبولی در این رشته است چرا که این دانشگاه تحصیل رایگان دارد و بسیاری دیگر از مزایا که در سایر دانشگاه ها این مزایا را نمی‌بینید. شما برای قبولی در رشته اعضای مصنوعی دانشگاه روزانه باید رتبه قبولی پذیرفته شدگان کنکور سالهای قبل را در سهمیه مشابه خود بررسی کنید وسپس یک ارزیابی از شانس قبولی خود داشته باشید. برای مشاهده رتبه قبولی کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

دلیل اشاره به سهمیه های کنکور سراسری در بند فوق این است که دانشگاه روزانه از طریق رتبه در سهمیه داوطلبان اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند و آخرین رتبه قبولی اعضای مصنوعی کنکور 99 در هر یک از سهمیه های مناطق و ایثارگری به صورت زیر است :

 

منطقه یک | رتبه قبولی اعضای مصنوعی کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 4328
دانشگاه علوم بهزيستی و توانبخشی تهران 4911
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 5600
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 6111
دانشگاه علوم پزشکي شيراز 5847

 

منطقه دو | رتبه قبولی اعضای مصنوعی کنکور 99

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم پزشکی ایران 5225
دانشگاه علوم پزشکی همدان 7786
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 8803

 

منطقه سه 

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران (رشته های گروه پزشکی) 6009
دانشگاه علوم پزشکی شیراز 8697
دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 9286
همدان 10148

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

هرسال پس از اعلام نتایج کنکور تجربی تعداد زیادی از داوطلبان هستند که به دنبال مشاوری مجرب می‌باشند که به آنها در انتخاب رشته کردن کمک کند. با توجه به اینکه بیشتر شما داوطلبان عزیز برای اولین بار است فضای انتخاب رشته را تجربه می‌کنید قطعا اطلاعات زیادی در این زمینه ندارید و اگر با اطلاعات کامل انتخاب رشته نکنید مطمئنا نتیجه خوبی را به دست نخواهید آورد.

توصیه ما این است که اگر می‌خواهید انتخاب رشته را خودتان انجام دهید حتما از قبل اطلاعات لازم را کسب کنید و اگر هم که می‌خواهید انتخاب رشته خود را به مشاوری توانمند بسپارید، در انتخاب مشاور دقت کافی را به خرج دهید. برای اطلاع و آگاهی از انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۰ کلیک کنید.

مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیلی دانتل با تجربه چند ساله در زمینه کنکور و انتخاب رشته آماده پاسخگویی به سوالات شما داوطلبان هستند. همچنین مشاوران با اشنایی کاملی که از نحوه چیدمان فرم انتخاب رشته برای افزایش شانس قبولی دارند، انتخاب رشته شما را نیز انجام می دهند و می توانید با خیال راحت تکمیل فرم انتخاب رشته خود را به مشاوران بسپارید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه اعضای مصنوعی کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

آیا رشته اعضای مصنوعی در دانشگاه روزانه ارائه می‌شود؟

بله، دانشگاه روزانه اکثر رشته های علوم پزشکی کنکور تجربی را از جمله رشته اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، ارائه میدهد.

آیا دانشگاه آزاد رشته اعضای مصنوعی را ارائه می‌دهد؟

خیر، دانشگاه آزاد رشته اعضای مصنوعی را همچون رشته های بینایی سنجی، فیزیوتراپی، رادیولوژی و … ارائه نمی‌دهد.

آیا داوطلبانی که از سهمیه ایثارگری بهره مند هستند می‌توانند برای قبولی در رشته اعضای مصنوعی از این سهمیه استفاده کنند؟

بله داوطلبان تمام سهمیه ها از جمله سهمیه ایثارگران مجاز به انتخاب رشته اعضای مصنوعی می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره