دکتریثبت نام آزمون دکتری

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۱ سه روز پیش از برگزاری آزمون می باشد. داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش می‌توانند می توانند این کارت را دریافت کنند. داوطلبانی که در آزمون ثبت‌نام کرده اند، لازم است برای حضور در جلسه آزمون کارت خود را از سایت سنجش اخذ کنند. کارت ورود به جلسه دکتری در یک بازه زمانی نزدیک به برگزاری آزمون و اوایل اسفند ماه منتشر می شود و شامل اطلاعات مهمی از جمله زمان و حوزه برگزاری آزمون می باشد. در ادامه به ارائه اطلاعاتی پیرامون زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401 می پردازیم.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۱

لینک دریافت کارت ورود به جلسه، چند روز قبل از برگزاری آزمون در سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” منتشر می شود. تاکنون سازمان سنجش پیرامون زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401 اطلاعیه ای منتشر نکرده است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۱ تاکنون مشخص نشده است. به محض اعلام در این بخش ا مقاله بروزرسانی خواهد شد.

با توجه به اینکه زمان آزمون دکتری از سوی سایت سازمان سنجش، روز جمعه تاریخ 11 اسفند ماه 1401 اعلام شده است، احتمالا داوطلبان از اوایل اسفند تا پنجم اسفند ماه فرصت دارند از طریق سایت نامبرده نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند. در نظر داشته باشید به محض اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1401 تاریخ دقیق را در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه دکتری ۱۴۰۱

همانطور که اشاره کوتاهی کردیم، لینک کارت آزمون در زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری ۱۴۰۲ فعال می شود. به مراحل گام به گام نحوه دریافت این کارت در ادامه اشاره کرده ایم.

1️⃣ به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی ” sanjesh.org ” مراجعه کنید.

2️⃣ بر روی گزینه ” دکتری تخصصی ” از منوی رنگی سمت راست سایت کلیک نمایید.

دکتری تخصصی

3️⃣ لینک فعال ” دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی دوره دکترا تخصصی (Ph.D) سال 1401 ” را انتخاب کنید.

4️⃣ این مرحله وارد صفحه جدیدی می‌شوید که در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری چهار روش فراهم است. یکی از روش‌ها را انتخاب و اطلاعات لازم را وارد کنید.

  • روش اول: شماره پرونده + سریال ثبت نام
  • روش دوم: شماره پرونده + کد پیگیری ثبت نام
  • روش سوم: شماره پرونده + کد ملی
  • روش چهارم: شماره پرونده + شماره داوطلبی 

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

ویرایش کارت ورود به جلسه دکتری ۱۴۰۱

کارت ورود به جلسه شامل برخی اطلاعات مهم است که باید به درستی بر روی این کارت درج شده باشند چراکه صحت اطلاعات برای حضور در جلسه آزمون اهمیت دارد. داوطلبان آزمون دکترا که پس از رویت کارت خود، متوجه می‌شوند که برخی اطلاعات آن ها به درستی درج نشده است، می توانند از دو طریق به شرح موارد زیر اطلاعات خود را ویرایش کنند.

❌ ویرایش اطلاعات کارت از طریق سایت سازمان سنجش

❌ ویرایش اطلاعات کارت از طریق باجه های رفع نقص

ویرایش اطلاعات مندرج برروی کارت در زمان دریافت کارت ورود به جلسه دکتری 1402 امکان پذیر می باشد. در صورتی که از متقاضیان آزمون دکتری 1401 هستید و پیرامون ویرایش اطلاعات کارت آزمون، سوالی دارید مشاوران مرکز مشاوره دانتل از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی سوالات شما می باشند.

مشاوره آزمون دکتری ۱۴۰۱

از جمله مواردی که مراقبان آزمون برای ورود داوطلب به جلسه امتحان از او می‌خواهند، کارت ورود به جلسه همراه با کارت شناسایی می باشد. کارت آزمون توسط سازمان سنجش برای تمامی داوطلبانی که در مهلت در نظر گرفته شده برای تکمیل مراحل نام نویسی، مراحل ثبت نام خود را با موفقیت انجام داده اند، صادر می شود.

این کارت ورود شامل برخی اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی داوطلب می باشد و همینطور زمان و حوزه برگزاری آزمون برای هر داوطلب نیز در این کارت ورود به جلسه درج گردیده است. اطلاعات درج شده بر روی کارت باید با اطلاعات واقعی فرد مطابقت داشته باشد چرا که قبل از ورود به جلسه، تطابق اطلاعات توسط مراقبان بررسی می شود و در صورتی که نقصی در آن وجود داشته باشد، از ورود داوطلب به حوزه امتحانی ممانعت به عمل می آورند.

بنابراین با توضیحاتی که ارائه کردیم، به همراه داشتن کارت آزمون 1401 برای حاضر شدن در جلسه آزمون الزامی می باشد و حتما داوطلبان باید در نظر داشته باشند که اطلاعات درج شده بر روی آن درست باشد. در غیر این صورت باید قبل از روز برگزاری آزمون نسبت به برطرف کردن نواقص کارت خود اقدام کنند.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان دریافت ورود به جلسه آزمون دکتری ۱۴۰۲ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

زمان دریافت ورود به حلسه آزمون دکتری 1402 چه تاریخی می باشد؟

این کارت از اوایل اسفندماه ۱۴۰۰ منتشر و در دسترس قرار خواهد گرفت.

متقاضیان در زمان دریافت کارت ورود به جلسه به کدام سایت مراجعه کنند؟

این کارت از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، به نشانی اینترنتی ” sanjesh.org ” منتشر می شود.

نحوه دریافت کارت آزمون دکترا 1401 به چه صورت است؟

در متن مقاله فوق نحوه دریافت کارت توضیح داده شده است.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره