دکتریثبت نام آزمون دکتری

باجه رفع نقص آزمون دکتری ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

باجه رفع نقص آزمون دکتری سازمان سنجش ۱۴۰۳ به منظور اصلاح برخی اطلاعات اشتباه که بر روی کارت ورود به جلسه درج گردیده است، در تمامی استان های سراسر کشور مستقر می شوند. ممکن است برخی از شرکت کنندگان در آزمون پس از دریافت کارت ورود به جلسه، متوجه شوند که تعدادی از اطلاعات تحصیلی و یا فردی مندرج بر روی کارت ورود به جلسه شان اشتباه است. امکان ویرایش برخی از اطلاعات از طریق لینک ویرایش سایت سازمان سنجش و برخی از طریق باجه رفع نقص آزمون دکتری امکان پذیر می باشد. در ادامه قصد داریم به نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون دکتری از طریق باجه رفع نقص دکتری 1403 و آدرس آن ها بپردازیم.

 

باجه رفع نقص آزمون دکتری سازمان سنجش ۱۴۰۳

صحت اطلاعات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در صورتی که داوطلب پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود، متوجه مغایرتی بین اطلاعات درج شده بر روی کارت و اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی اش شود، باید نسبت به رفع آن ها یا از طریق لینک ویرایش فعال در سایت سازمان سنجش و یا باجه رفع نقص آزمون دکتری سازمان سنجش ۱۴۰۳ اقدام نمایند.

الزامی بودن به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دکتری برای شرکت در جلسه آزمون، به این دلیل است که اطلاعات فردی و تحصیلی داوطلب شامل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، شماره پرونده، شماره داوطلبی، سهمیه ثبت نامی، گروه آزمایشی، کد رشته امتحانی، نام رشته امتحانی و … بر روی این کارت درج گردیده است. در واقع مراقبان جلسه آزمون از این اطلاعات برای شناسایی هویت داوطلب استفاده می کنند.

 

زمان رفع نقص اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 1403

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری چند روز قبل برگزاری آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبان می‌توانند نسبت به دریافت آن اقدام نمایند. بلافاصله پس از انتشار کارت ورود به جلسه لینک ویرایش اطلاعات نیز فعال شده و همچنین باجه رفع نقص آزمون دکتری 1403 نیز شروع به فعالیت خواهد کرد. 

زمان برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۳ در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۲ می باشد.

طبق اطلاعیه های منتشر شده، آزمون دکتری ۱۴۰۳ در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود که کارت ورود به جلسه نیز در ابتدای اسفند ماه منتشر گردد. در این بازه زمانی داوطلبان می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات مندرج در کارت اقدام نمایند. در صورت تغییر در زمان انتشار کارت و ویرایش اطلاعات این مطلب بروزرسانی خواهد شد. شما می‌توانید برای کسب اطلاع سریع در کانال تلگرامی دانتل کو عضو شوید. 

برای عضویت در کانال اطلاع رسانی می توانید بر روی متن کانال تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” بنویسید و عضو شوید. 

 

موارد رفع نقص در باجه رفع نقص دکتری ۱۴۰۳

داوطلبانی که چند روز قبل از برگزاری آزمون دکتری ۱۴۰۳ کارت ورود به جلسه آزمون دکتری خود را دریافت می کنند، باید ابتدا اطلاعاتی که بر روی آن درج شده است را با اطلاعات اصلی شناسنامه ای و تحصیلی خود مطابقت دهند.  ممکن است برخی اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری داوطلب، با اطلاعات اصلی در مغایرت باشد.

این دسته از داوطلبان باید نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند. رفع نقص برخی موارد از کارت ورود به جلسه از طریق باجه رفع نقص دکتری ۱۴۰۳ امکان پذیر می باشد. داوطلبان در صورتی که مغایرتی در موارد زیر مشاهده کردند، باید به باجه رفع نقص آزمون دکتری سازمان سنجش 1403 مستقر در استان محل زندگی خود مراجعه نمایند.

✅ بند شماره 3: جنسیت

✅ بند شماره 7: معلوليت

✅ بند شماره 13: زبان خارجی 

اشکال در عکس داوطلب: در صورتی که عکس روی کارت ورود به جلسه داوطلب عکس شخص دیگری باشد و یا بدون عکس باشد، باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری با عکس درست به باجه رفع نقص آزمون دکتری ۱۴۰۳ مراجعه کنند. همینطور مهر نداشتن عکس، ناواضح بودن و … نیز نیاز به رفع نقص دارد. لازم است داوطلبان برای اصلاح عکس خود، شخصا با به همراه داشتن کارت ملی و دو قطعه عكس 4*3 به باجه رفع نقص دکتری مراجعه نمایند.

لازم است اشاره کنیم که اشتباهات روی کارت ورود به جلسه ممکن است به دلیل اشتباه در سیستم ثبت نام و یا خطا در زمان نام نویسی رخ دهد. آنچه که اهمیت دارد این است داوطلب به موقع آن ها را ویرایش کند. بسیار مهم است که خود داوطلب با به همراه داشتن کارت شناسایی جهت رفع نواقص کارت ورود به جلسه، به باجه رفع نقص آزمون دکتری سازمان سنجش 1403 مراجعه نماید.

 

آدرس باجه رفع نقص آزمون دکتری ۱۴۰۳

همانطورکه گفتیم چهار مورد از اطلاعات ثبت نامی شامل جنسیت، معلولیت، زبان خارجی و عکس داوطلبان آزمون دکتری از طریق باجه رفع نقص آزمون دکتری قابل ویرایش می‌باشد. پیش از برگزاری آزمون، سازمان سنجش کارت ورود به جلسه آزمون دکتری را منتشر کرده و در پی آن آدرس باجه رفع نقص دکتری را نیز منتشر می‌کند.

در زمان انتشار کارت ورود به جلسه، باجه رفع نقص دکتری ۱۴۰۳ در تمامی مراکز استان های سراسر کشور مستقر می شوند. آدرس این باجه رفع نقص آزمون دکتری 1403 از طریق سایت سازمان سنجش و در قالب یک قابل منتشر می شود. پاسخگویی به داوطلبان آزمون دکتری ۱۴۰۳ فقط در مهلت مقرر و تعیین شده از سوی سایت سازمان سنجش انجام می شود. 

 

موارد قابل رفع از طریق لینک فعال در سایت سازمان سنجش

همانطور که اشاره کردیم اصلاح برخی از اشتباهات مندرج بر روی کارت ورود به جلسه آزمون دکتری، نیازمند مراجعه به باجه رفع نقص آزمون دکتری می باشد. برخی دیگر از اطلاعات از طریق لینک فعال ویرایش اطلاعات سایت سازمان سنجش در مهلت مقرر، امکان پذیر می باشد. از جمله مواردی که می توان آن ها به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش و عدم مراجعه به باجه رفع نقص دکتری ویرایش کرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

❌ بند شماره 1: نام خانوادگی

❌ بند شماره 2: نام

❌ بند شماره 4: سال تولد

❌ بند شماره 5: شماره شناسنامه

❌ بند شماره 6: كد ملی

❌ بند شماره 9: معدل مقطع كارشناسی

❌ بند شماره 10: تاريخ فارغ التحصيلی مقطع كارشناسی

❌ بند شماره 11: موسسه فارغ التحصيلی مقطع كارشناسی

❌ بند شماره 14: معدل مقطع كارشناسی ارشد

❌ بند شماره 15: تاريخ فارغ‌ التحصيلی كارشناسی ‌ارشد

❌ بند شماره 16: مؤسسه فارغ‌ التحصيلی كارشناسی ‌ارشد 

❌ بند شماره 17: هيأت علمی

❌ بند شماره 18: دانشگاه محل خدمت مربيان آموزشی رسمی

باجه رفع نقص آزمون دکتری

 

رفع اشکال در سهمیه ایثارگری 

متثاضیان مشمول استفاده از سهمیه های رزمندگان (سپاه پاسداران و واحدهای تابعه ستاد كل نيروهای مسلح)، وزارت جهاد كشاورزی، ايثارگران (بنياد شهيد و امور ايثارگران) می باشند، می توانند اطلاعات ثبت نامی خود را از طریق لینک ویرایش اطلاعات ثبت نامی فعال در سایت سازمان سنجش ویرایش کنند و نیازی به مراجعه به باجه رفع نقص آزمون دکتری ۱۴۰۳ نمی باشد. اعمال سهمیه برای این دسته از داوطلبان مشروط بر تائید ارگان مربوطه می باشد.

داوطلبانی که سهمیه آن ها از طریق ارگان های مربوطه تائید نشده است، می توانند جهت مشخص کردن وضعیت خود به ارگان ذیربط مراجعه نمایند و نباید به باجه رفع نقص آزمون دکتری سازمان سنجش مراجعه کنند. لازم به ذکر است دسته ای از داوطلبان آزمون دکتری که در زمان ثبت نام جزو دانشجویان مقطع آخر کارشناسی ارشد بوده اند، باید در این مرحله اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت نامی و درج معدل خود کنند.

 

ویرایش معدل وارد شده

دانشجویان مقطع کارشناسی یا دکتری حرفه‌ای متقاضی که تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ فارغ التحصیل شده اند باید معدل نهایی خود را از طریق لینک موجود در سایت سنجش ویرایش نمایند. این داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری به باجه رفع نقص آزمون دکتری ۱۴۰۳ ندارند.

این دسته از داوطلبان در صورت قبولی و دعوت به مصاحبه باید ریز نمرات و گاوهی فارغ التحصیلی تایید شده دانشگاه را همراه داشته و در زمان مصاحبه  ارائه نمايند. 

 

مشاوره باجه رفع نقص دکتری ۱۴۰۳

چند روز قبل از برگزاری آزمون دکتری، لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری در سایت سازمان سنجش ” sanjesh.org ” فعال می شود. تمامی شرکت کنندگان در آزمون دکتری، در صورتی مجاز به شرکت در جلسه آزمون هستند که کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون با اطلاعات درست بسیار حائز اهمیت می باشد. متقاضیان بایستی هر گونه مغایرتی در کارت ورود به جلسه خود رویت کردند، متناسب با نوع اطلاعات از طریق یکی از روش های گفته شده، لینک فعال در سایت سازمان سنجش و یا باجه رفع نقص آزمون دکتری سازمان سنجش 1403 اقدام کنند.

چنانچه در آزمون دکتری شرکت کرده و اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده و نسبت به تصحیح آن اقدام نکرده اید باید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه تغییرات لازم را انجام دهید تا دچار محرومیت از ادامه تحصیل در مقطع دکتری نشوید. در صورت بروز هرگونه سوال و یا ابهام در زمینه ویرایش اطلاعات و باجه رفع نقص آزمون دکتری می‌توانید با مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه باجه رفع نقص آزمون دکتری ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آدرس باجه رفع نقص دکتری ۱۴۰۳ از چه طریقی می توان دریافت کرد؟

    در متن مقاله فایل آدرس باجه رفع نقص آزمون دکتری 1403 سراسر کشور را قرار داده ایم.

  2. زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکترا در چه تاریخی می باشد؟

    داوطلبان از چندین روز قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری می توانند نسبت به دریافت این کارت اقدام کنند.

  3. آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی و کارت ورود به جلسه آزمون دکترا می باشد؟

    بله، از 2 طریق اینترنتی و مراجعه به باجه رفع نقص آزمون دکتری می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره