مدارستیزهوشان و نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ توسط سازمان ملی پرورش استعداد درخشان مشخص و برگزار می شود. یکی از مقاطعی که داوطلبان می‌توانند در آن نسبت به نام نویسی در آزمون ورودی آن اقدام کنند، مقطع دهم است. لازمه شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مقطع نهم به دهم اطلاع از زمان نام نویسی این آزمون می‌باشد تا بتوانید در موعد مقرر نام نویسی را انجام دهید. همچنین برنامه ریزی برای آمادگی آزموم منوط به اطلاع از زمانبندی مربوط به آزمون است. در راستای همین توضیحات در ادامه این مطلب به ارائه اطلاعاتی پیرامون زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1402 – 1403 می‌پردازیم.

زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

نام نویسی آزمون در سال گذشته فروردین ماه انجام شد، پیش بینی می‌شود داوطلبان واجد شرایط نام نویسی ، بتوانند برای آزمون تیز هوشان نام نویسی خود را از اواسط بهمن تا اوایل اسفند ماه انجام دهند.

تاکنون زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان منتشر نگردیده است، اما به محض دریافت اخبار جدید این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

داوطلبان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان بایستی در تاریخ های اعلام شده به درگاه ورودی آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ” azmoon.medu.ir ” مراجعه کنند و سپس پس از مطالعه کامل دفترچه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم و تکمیل فرم اینترنتی مربوط به نام نویسی هزینه را نیز پرداخت کرده و تایید نهایی کنند.

مهلت ثبت نام تیزهوشان

با وجود اعلام زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم 1402 -1403 توسط سازمان ملی پرورش استعداد درخشان، باز هم هستند داوطلبانی که از نام نویسی در این آزمون جا می‌مانند. در سال های گذشته، مهلت آزمون تیزهوشان نهم به دهم اواسط اردیبهشت ماه تمدید شد. پیش بینی می‌شود در سال جاری نیز سازمان ملی پرورش استعداد درخشان یک بازه زمانی چند روزه را بعنوان تمدید مهلت نام نویسی درنظر بگیرد.

زمان برگزاری آزمون دریافت کارت ورود به جلسه

داوطلبان که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ نام نویسی کرده اند پس از چند ماه باید در آزمون مربوطه شرکت کنند. کارت ورود به جلسه آزمون 2 تا 3 سه روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان قابل دریافت می باشد. 

تا کنون زمان برگزاری و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اعلام نشده است. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان می توانید در کانال تلگرام مرکز مشاوره تحصیلی دانتل کو عضو شوید.

داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را چند روز قبل از برگزاری آزمون از سایت آزمون تیزهوشان و یا از سایت همگام دریافت کنند.

مشاوره زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

آزمون تیز هوشان نهم برای ورود به مقطع دهم هرسال برگزاری می‌شود، تا داوطلبان با استعداد در زمینه تحصیلی بتوانند از این طریق وارد مدارس تیز هوشان شوند. این آزمون توسط سازمان ملی پرورش استعداد درخشان (سمپاد) در یک تاریخ مشخص و به صورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود.

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس تیز هوشان مقطع دهم را برای ورود به دوره دوم متوسطه را دارند بایستی از زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم اطلاع داشته و در تاریخ مقرر به درگاه ورودی آزمون های وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی ” azmoon.medu.ir ” مراجعه کرده و از طریق ” سمپاد دهم ” و نسبت به تکمیل مراحل نام نویسی خود اقدام کنند.

لازم است که اشاره کنیم در سالهای اخیر به دلایل مختلفی که مهمترین آن کیفیت بالای آموزش در این مدارس است، رقابت بین دانش آموزان برای ورود به مدارس تیز هوشان در مقطع دهم بسیار زیاد است، بنابراین بهتر است داوطلبان ضمن اگاهی از تاریخ ثبت نام، برنامه ریزی های لازم را نیز جهت مطالعه دروس انجام دهند. برای دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا زمان ثبت نام تیز هوشان نهم به دهم ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ تمدید خواهد شد؟

در سال گذشته در چندین نوبیت مهلت ثبت نام تمدید شد.

مهلت نام نویسی آزمون تیز هوشان در چه تاریخی خواهد بود؟

در متن مقاله به تاریخ ثبت نام اشاره کرده ایم.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره