تحصیل در خارجسایر موضوعات

آرایشگری در سوئد

کانال تلگرام تحصیلی     

آرایشگری در سوئد یکی از گزینه ها برای افرادی است که قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری به این کشور را دارند. آرایشگران در صورت داشتن مدارک و شرایط لازم می توانند با ویزای کاری به این کشور مهاجرت کرده و کار و درآمد مناسبی برای خود فراهم نمایند. با توجه به پیچیدگی های مهاجرت، لازم است ما متقاضیان از جزئیات مهاجرت با مدرک آرایشگری اطلاع کامل داشته باشند. شما می‌توانید برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه چگونه در کشور سوئد آرایشگر شویم مطلب را تا انتها مطالعه کرده و یا با مشاوران مرکز دانتل کو تماس بگیرید. 

 

آرایشگری در سوئد

آرایشگری یکی از شغل های جذاب و خلاقانه است که در تمام کشور ها از آن استقبال می شود. با توجه به محبوبیت شغل آرایشگری در دنیا، این سوال برای متقاضیان مهاجرت به سوئد به وجود می آید که با این مدرک چگونه می توان مهاجرت کرد. برای آرایشگری در سوئد، افراد باید مدارک مورد نیاز را دارا بوده و شرایط و مهارت کافی نیز داشته باشند. 

با توجه به اهمیت شغل در فرایند مهاجرت، در این مطلب به بررسی کامل آرایشگری در سوئد و جزییات مربوط به آن پرداخته ایم. در صورتی که قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارید، می توانید برای دریافت ویزا از مشاوران مجموعه دانتل کو کمک بگیرید. 

بخوانید: مهاجرت به سوئد

 

شرایط آرایشگری در سوئد

افرادی که قصد دارند با مدرک آرایشگری به کشور سوئد مهاجرت کنند، باید مدرک مرتبط با رشته آرایشگری را از مراکز معتبر دریافت نمایند. مهم ترین مساله در مورد مدرک آرایشگری این است که مدرک بایستی حتما بین المللی باشد. پس در هنگام انتخاب آموزشگاه برای یادگیری حرفه و مدرک آرایشگری حتما به بین المللی بودن و مورد تایید بودن آن توسط سوئد توجه داشته باشید. 

شرط مهم دیگر برای مهاجرت به سوئد با آرایشگری، داشتن جاب آفر می باشد. برای این منظور باید مدرک بین المللی و روزمه کاری قوی داشته باشید و آن ها را برای کارفرمایان سوئدی ارسال کنید. در صورتی که رزومه شما قوی باشد، پس از طی کردن مراحل مصاحبه، جاب آفر برای تان ارسال خواهد شد و با استفاده از آن می توانید برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید. 

آرایشگری در سوئد

 

بازار کار آرایشگری در سوئد

آرایشگری یکی از رشته های شغلی است که با بهداشت و زیبایی افراد سروکار دارد و در تمامی جوامع و فرهنگ ها محبوب و مورد تقاضا است. آرایشگری در سوئد نیز بازار کار خوبی دارد و درصورتی که مهارت کافی داشته باشید، می‌توانید مشتری های زیادی را جذب نمایید. 

برای کار بهتر در این زمینه لازم است که ساعت کاری منظم و منعطف باشد تا مشتریان بتوانند در ساعات مختلف از خدمات شما استفاده نمایند. البته نرخ بیکاری در کشور سوئد نزدیک به 8 درصد است و این مساله نشان دهنده سخت بودن یافتن کار در این کشور می باشد. 

بخوانید: ویزای کار سوئد

 

موقعیت های شغلی مرتبط با آرایشگری در سوئد

پس از دریافت مدرک بین المللی آرایشگری و دریافت ویزای کاری سوئد، آرایشگران می توانند در موقعیت های شغلی مختلفی با عناوین متفاوت مشغول به کار شوند. ممکن است آرایشگران حرفه ای تصمیم بگیرند که به سراغ کارهایی همچون بازاریابی بروند اما برخی دیگر تصمیم بگیرند که کار خود را در سالن آرایشی ادامه دهند. 

با داشتن مهارت بالا و دانش گسترده در حوزه های مختلف آرایشگری مثل میکاپ، شینیون، ناخن و غیره می توانید به یک برند در عرصه آرایشگری در سوئد تبدیل شوید. برای گسترش حوزه شغلی خود در سوئد می توانید از مشاوران دانتل کو کمک بگیرید. 

 

درآمد آرایشگری در سوئد 

میزان درآمد در شهرهای مختلف سوئد متفاوت است و از سوی دیگر سالن محل فعالیت و میزان ساعات کار و سطح حرفه ای بودن شما در میزان در آمد آرایشگری در سوئد تاثیر می گذارد. 

به صورت کلی می توان گفت که آرایشگران در سوئد به ازای هر ساعت 150 کرون و ماهانه 18500 کرون درآمد خواهند داشت. درآمد آرایشگران در سال را می توان در حدود 310000 کرون در نظر گرفت. 

 

چگونه در کشور سوئد آرایشگر شویم

برای اینکه بتوانید در کشور سوئد به آرایشگری بپردازید، باید مهارت‌های لازم را دارا باشید. در دوره های آموزش‌ها آرایشگری معمولا تمامی مهارت ها همچون میکاپ، کوتاهی مو و غیره آموزش داده می شود. علاوه بر این افراد باید مهارت های دیگری نیز داشته باشند که به شرح موارد زیر می باشد. 

✅تسلط به زبان انگلیسی یا سوئدی و نروژی 

✅مدرک حداقل سطح دو دیپلم NVQ

✅علم و دانش و تجربه کافی در زمینه آرایشگری 

✅ویژگی های شخصیتی همچون خلاقیت و کمال گرایی 

✅سریع بودن و زمان شناسی 

✅توانایی برقرار ارتباط با دیگران و تعامل حرفه ای 

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی این عبارت 👈 تلگرام مشاوره تحصیلی 👉 کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

هزینه آرایشگاه در سوئد

یکی از راه ها برای فعالیت حرفه ای و کسب درآمد در سوئد راه اندازی سالن آرایشگاه می باشد. برای راه اندازی سالن باید سرمایه زیادی داشته باشد تا بتوانید کارهای ثبت شرکت را انجام دهید. برای این منظور با سرمایه اولیه ای در حدود 6000 کرون نیاز دارید. 

اما در مجموع توصیه می شود که راه اندازی سالن را به سال های آینده موکول کنید و درابتدا با ویزای کاری و جاب آفر مهاجرت کرده و به فعالیت در سالن های دیگر بپردازید تا با مشکلات مالی و اداری در ابتدای مسیر مواجه نشوید. در صورتی که قصد ثبت شرکت را دارید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران دانتل کو مشورت نمایید. 

 

شرایط اقامت در سوئد با مدرک آرایشگری

اقامت دائم در سوئد هدف اصلی اکثر افرادی است که به روش های مختلف به این کشور مهاجرت می کنند. برای آرایشگری ذره سوئد شما باید ویزای کاری و جاب آفر داشته باشید که این ویزا مدت محدودی (در حدود یکسال) اعتبار دارد و قابل تمدید نیز می‌باشد.

درصورتی که بتوانید برای 4 سال دراین کشور کار کرده و مالیات پرداخت کنید، امکان دریافت اقامت دائم را خواهید داشت. پس از گذشت 10 سال نیز می توانید برای دریافت شهروندی اقدام نمایید. برای دریافت اقامت سوئد می توانید با مشاوران مجموعه دانتل کو مشورت نمایید. 

 

مشاوره مهاجرت به سوئد

کشور سوئد یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت است که افراد می توانند با روش های مختلف برای مهاجرت به آن اقدام کنند. یکی از این روش ها مهاجرت با ويزای کاری است و یکی از شغل های محبوب نیز آرایشگری می باشد که از درآمد و محبوبیت زیادی در این کشور برخوردار است. 

چنانچه هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه آرایشگری در سوئد برای تان وجود دارد، می‌توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری تان کنند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آرایشگری در سوئد با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. آرایشگری در سوئد برای ایرانیان امکان پذیر است؟ 

    بله درصورت داشتن مدارک و شرایط لازم می توانید با شغل آرایشگری به‌این کشور مهاجرت نمایید. 

  2. شرایط لازم برای آرایشگری در سوئد چیست؟ 

    به شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به سوئد با مدرک آرایشگری پرداخته شده است. 

  3. درآمد آرایشگران در سوئد چقدر است؟ 

    در صورت داشتن مهارت کافی و جذب مشتری، این شغل درآمد خوبی در سوئد خواهد داشت. 

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره