انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

کارنامه قبولی شنوایی شناسی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی شنوایی شناسی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامهکارنامه قبولی شنوایی شناسی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی شنوایی شناسی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم شنوایی شناسی

کارنامه قبولی شنوایی شناسی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته شنوایی شناسی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی شنوایی شناسی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه شنوایی شناسی همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج کنکور منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

کارنامه قبولی شنوایی شناسی منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی شنوایی شناسی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته شنوایی شناسی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی شنوایی شناسی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی ایران رشته: شنوایی شناسی
شهر داوطلب: تهران نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  12335 رتبه در سهمیه: 3725
نام درس درصد
ادبیات فارسی 67
عربی 43
معارف 90
زبان 52
زمین شناسی 21
ریاضیات 35
زیست شناسی 86
فیزیک 24
شیمی 56
دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران رشته: شنوایی شناسی
شهر داوطلب: تهران نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  11698 رتبه در سهمیه: 3587
نام درس درصد
ادبیات فارسی 65
عربی 78
معارف 78
زبان 87
زمین شناسی 11
ریاضیات 26
زیست شناسی 69
فیزیک 36
شیمی 65

سهمیه منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته شنوایی شناسی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رشته: شنوایی شناسی
شهر داوطلب: یزد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 12867 رتبه در سهمیه: 5815
نام درس درصد
ادبیات فارسی 65
عربی 61
معارف 98
زبان 63
زمین شناسی 10
ریاضیات 35
زیست شناسی 72
فیزیک 33
شیمی 64
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اراک رشته: شنوایی شناسی
شهر داوطلب: کرمانشاه نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  13660 رتبه در سهمیه: 6144
نام درس درصد
ادبیات فارسی 51
عربی 69
معارف 93
زبان 96
زمین شناسی 10
ریاضیات 26
زیست شناسی 76
فیزیک 25
شیمی 78

کارنامه قبولی شنوایی شناسی منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی شنوایی شناسی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

سه

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رشته: شنوایی شناسی
شهر داوطلب: خواف نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  5877 رتبه در سهمیه: 1296
نام درس درصد
ادبیات فارسی 76
عربی 73
معارف 78
زبان 44
زمین شناسی 56
ریاضیات 55
زیست شناسی 72
فیزیک 36
شیمی 28
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی بابل رشته: شنوایی شناسی
شهر داوطلب: اسفراین نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  14116 رتبه در سهمیه: 3488 
نام درس درصد
ادبیات فارسی 76
عربی 56
معارف 89
زبان 29
زمین شناسی 9
ریاضیات 35
زیست شناسی 85
فیزیک 36
شیمی 35

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

  👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره کارنامه قبولی شنوایی شناسی

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی شنوایی شناسی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی شنوایی شناسی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی شنوایی شناسی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی شنوایی شناسی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره