کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس کنکور ۹۹

رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس کنکور ۹۹ چقدر می باشد؟ داوطلبانی که در زمان ثبت نام کنکور گروه ریاضی را انتخاب کرده اند می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند. یکی از دانشگاه هایی که در رشته مهندسی شیمی دانشجو پذیرش می‌کند، دانشگاه پردیس خودگردان است. این دانشگاه برای رشته مهندسی شیمی ظرفیت پذیرش بسیار محدودی را اختصاص داده است و در کنکور ریاضی سال 99 تنها دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر تهران، ارائه دهنده این رشته بوده اند. در ادامه این مطلب میخواهیم به بررسی کنیم آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی شیمی پردیس خودگردان بین الملل کنکور 99 بپردازیم تا شما بتوانید یک ارزیابی از شانس قبولی خود در این رشته محل داشته باشید.

 

رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس کنکور ۹۹

همانطورکه پیش تر نیز اشاره شد، ظرفیت پذیرش رشته مهندسی شیمی در دانشگاه پردیس خودگردان بسیار کم است و در کنکور ریاضی 99 نیز فقط دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر این رشته را ارائه داده بودند. بنابراین با توجه به محدود بودن تعداد پذیرش و همچنین پرمتقاضی بودن دانشگاه های صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر، قبول شدن در رشته مهندسی شیمی این دانشگاه ها نیازمند کسب رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس بسیار مناسبی است و قطعا داوطلبان با رتبه‌ی بهتر شانس بیشتری برای پذیرش خواهند داشت. برای اطلاع از رتبه قبولی کنکور ریاضی در سایر رشته های گروه ریاضی کلیک کنید.

بخوانید: راهنما جامع انتخاب رشته کنکور سراسری

سهمیه 25 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1857
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 2285

 

سهمیه 5 درصد ایثارگران

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3961
دانشگاه صنعتی شریف 5904

منطقه یک | رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 3241
دانشگاه صنعتی شریف 4289

منطقه دو

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4868
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 4202

منطقه سه | رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس کنکور ۹۹

دانشگاه رتبه در سهمیه
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 5224
دانشگاه صنعتی شریف 6340

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی ۱۴۰۱ 

انتخاب رشته ریاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه انجام می‌گیرد که داوطلبان باید براساس رتبه و ترازی که در کارنامه کنکور برای آنها درج شده است و رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس خودگردان ، نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام کنند. 

توصیه ما به شما این است که هرگز با اطلاعات ناقص دست به انتخاب رشته نزنید، اگر شما رتبه بسیار خوب یا در حد متوسطی را به دست آورده باشید با انتخاب رشته غلط که نشات گرفته از ناقص بودن اطلاعات است، زحمات چندساله خود را به هدر خواهید داد و اگر هم که رتبه نه چندان مناسبی را به دست آورده باشید، موقعیت حساس تر است چرا که شانس قبولی شما در بسیاری از دانشگاه ها و رشته ها وجود دارد که از آنها غافل هستید و با ندانستن این اطلاعات، انتخاب رشته را غلط انجام می‌دهید. 

بنابراین حتما از مشاوری مجرب در این امر بهره ببرید و اگر دسترسی به مشاور حضوری ندارید یا مشاوران حضوری در اطراف شما وجود دارند ولی به اندازه کافی تبحر ندارند، می‌توانید از مشاوره تلفنی استفاده کنید. مزیتی که مشاوره تلفنی دارد دسترسی آسان آن است و همچنین هزینه مشاوره تلفنی بسیار کمتر از مشاوره حضوری و تضمین بیشتری نیز دارد. جهت ارتباط با مشاوران برتر مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل و بهره مندی از مشاوره انتخاب رشته کنکور و رتبه قبولی مهندسی شیمی پردیس 99 همین حالا با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

 برای اطلاع از رتبه قبولی در سال های دیگر و پردیس خودگردان مقالات زیر را مطالعه کنید.

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی شیمی کنکور ۱۴۰۰

بخوانید: رتبه قبولی مهندسی شیمی کنکور ۹۹

بخوانید: رتبه‌ها مهندسی شیمی پردیس کنکور ۱۴۰۰

برای دریافت مشاوره در زمینه آخرین رتبه مهندسی شیمی پردیس خودگردان کنکور 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

کدام یک از دانشگاه های پردیس خودگردان رشته مهندسی شیمی را ارائه می‌دهند؟

معمولا دانشگاه های صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر رشته مهندسی نفت را در واحد پردیس خودگردان ارائه می‌دهند.

ظرفیت پذیرش رشته مهندسی شیمی در دانشگاه پردیس خودگردان چند نفر است؟

ظرفیت پذیرش رشته مهندسی شیمی در دانشگاه پردیس خودگردان معمولا کمتر از 50 نفر است.

برای قبول شدن در رشته مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان حداقل چه رتبه‌ای لازم است؟

رتبه‌های پذیرفته شدگان مهندسی شیمی دانشگاه پردیس خودگردان در سهمیه های مختلف متفاوت است که در این مطلب بررسی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره