تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 | دانلود دفترچه پذیرش مدارس

آزمون تیزهوشان نهم به دهم هرسال توسط سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان به منظور جذب دانش آموزان نمونه و مستعد جهت تحصیل در مدارس برتر کشور یعنی تیزهوشان، برگزار می‌شود. دانش آموزان علاقه مند به شرکت در این آزمون، باید واجد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 باشند. به همین منظور لازم است در زمان اعلام شده از سایت سازمان ملی پرورش استعداد درخشان نسبت به دریافت دفترچه نامبرده اقدام کنند. این مطلب در خصوص دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 تهیه شده است تا به سوالات شما عزیزان پاسخ داده شود.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام تیزهوشان 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

تمام دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند بایستی شروع مراحل ثبت نام را با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم آغاز کنند. سپس چنانچه تمامی مندرجات دفترچه را به طور کامل مطالعه کردند و مطابق دفترچه واجد شرایط شرکت در آزمون بودند، نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام کنند.

در این دفترچه اطلاعات مفیدی برای داوطلبان ارائه شده است تا بتوانند یک دید کلی از این آزمون بدست آورند. اطلاعاتی که در این دفترچه ارائه شده شامل مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم، مراحل ثبت نام، شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان دهم، شرایط پذیرش داوطلب در مدارس تیزهوشان متوسطه دوم، منابع دروس امتحانی، تعداد سوالات و ضرایب درس‌های مختلف در آزمون، زمان توزیع کارت ورود به جلسه، زمان برگزاری آزمون، زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون و شرایط و راهنمای نقل و انتقال اسامی پذیرفته شدگان می‌باشد.

بخوانید: نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

زمان و سایت انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم 1400 – 1401

لینک دریافت دفترچه راهنما همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 فعال می‌شود. داوطلبان فرصت چند روزه ای برای دریافت دفترچه و سپس ثبت نام در این آزمون خواهند داشت.

در سالهای گذشته‌ ثبت نام آزمون تیزهوشان دوره متوسطه دوم، مقطع نهم به دهم اواسط فروردین ماه از طریق درگاه ورودی آزمونهای وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنی “ azmoon.medu.ir ” انجام شد که در این تاریخ لینک دریافت و دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مقطع نهم به دهم نیز فعال گردید. پیش بینی می‌شود برای سال آینده نیز دفترچه در همین بازه زمانی منتشر گردد.

بخوانید: زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

لازم است اشاره کنیم که دریافت دفترچه دهم 1400 – 1401 از طریق سامانه همگام مدارس  ” hamgam.medu.ir ” نیز امکان پذیر است.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 

درحال حاضر در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان دهم 1400 – 1401 قرار نداریم، به همین دلیل لینک مربوط به دفترچه راهنمای ثبت نام هنوز فعال نگردیده است. پس از فعال شدن لینک مربوط به آن در درگاه ورودی آزمون های وزارت بهداشت و یا در سامانه همگام، برای تسهیل روند دریافت این دفترچه، لینک دریافت آن در این قسمت قرار داده خواهد شد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

بخوانید: مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400

تاکنون اطلاعیه ای مبنی بر زمان انتشار دفترچه تیزهوشان 1400 – 1401 و فعال شدن لینک دانلود دفترچه نامبرده، از سوی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان منتشر نگردیده است، اما به محض دریافت اخبار جدید، این مقاله نیز بروزرسانی خواهد شد.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام تیزهوشان 1400 – 1401 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره