سایر موضوعاتآزمون های زبان

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT ۱۴۰۰

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT 1400 از طریق سایت سامانه ثبت نام آزمون EPT با آدرس الکترونیکی ” english.iau.ac.ir/ept ” اعلام می شود. داوطلبانی که جزو دانشجویان دوره دکتری تخصصی در دانشگاه آزاد هستند، مجاز به شرکت در آزمون EPT می باشند. این دسته از متقاضیان بایستی به کمک شماره دانشجویی 9 رقمی خود وارد سامانه شده و سپس ثبت نام خود را انجام دهند. لازمه شرکت در جلسه آزمون، به همراه داشتن کارت ورود به جلسه می باشد که هر داوطلب بایستی در زمان در نظر گرفته شده جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT در سال ۱۴۰۰ اقدامات لازم را انجام دهد.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT ۱۴۰۰

همانطور که اشاره کوتاهی کردیم متقاضیان آزمون زبان EPT بایستی برای ورود به جلسه، کارتی را که با عنوان کارت ورود به جلسه آزمون EPT برای هر شرکت کننده صادر می شود را به همراه داشته باشند. از این کارت نامبرده جهت شناسایی داوطلب و تطبیق اطلاعات آن با مدرک شناسایی او استفاده می شود.

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد هر ساله به منظور اطلاع رسانی به داوطلبان تقویم زمان بندی آزمون EPT را به متقاضیان اعلام می نماید که زمان دریافت کارت آزمون نیز در این تقویم مشخص می باشد که معمولا دو روز قبل از زمان برگزاری آزمون EPT می باشد.

نوع آزمون زمان ثبت نام زمان دریافت کارت ورود به جلسه تاریخ برگزاری
زبان انگلیسی EPT 29 اردیبهشت تا 7 خرداد 19 خرداد 1400 21 خرداد 1400
زبان انگلیسی EPT و عربی 14 تا 21 تیر 1400 13 مرداد 1400 15 مرداد 1400

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT | خرداد ۱۴۰۰

با توجه به اینکه اولین دوره آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۰در تاریخ 21 خرداد 1400، برگزار خواهد شد، زمان انتشار کارت این آزمون، روز چهارشنبه 19 خرداد ماه 1400 یعنی دو روز قبل از برگزاری آزمون است.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT | مرداد 1400

دومین دوره آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۰در تاریخ 15 مرداد ۱۴۰۰، برگزار خواهد شد، زمان انتشار کارت این آزمون، روز چهارشنبه 13 مرداد ماه ۱۴۰۰یعنی دو روز قبل از برگزاری آزمون می باشد.

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT

اگر قصد دریافت کارت ورود به جلسه آزمون زبان انگلیسی EPT‌دانشگاه آزاد را دارید، می توانید در تاریخ های اعلام شده مربوط به دوره آزمونی که در آن ثبت نام کرده اید، طبق مراحل زیر پیش بروید و کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

1️⃣ به سامانه ثبت نام آزمون EPT به نشانی اینترنتی “ english.iau.ac.ir/ept ” مراجعه کنید.

2️⃣ در صفحه جدید، متقاضیان بایستی در قسمت فعال ” دریافت کارت ورود به جلسه ” اطلاعات خود را شامل ” شناسه کاربری که همان شماره پرونده ” می باشد و ” کد ملی ” و ” شماره شناسنامه ” را وارد نمایند و پس از رویت کارت ورود به جلسه از آن یک برگه پرینت تهیه کرده و همراه خود به جلسه آزمون ببرند.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه جهت حضور در جلسه آزمون EPT الزامی است و از ورود افرادی که کارت ورود به جلسه خود را به همراه ندارند، به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

 

مشاوره آزمون EPT سال ۱۴۰۰

همانطور که در نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون (ای پی تی) مطالعه کردید، شما برای دریافت کارت نامبرده به شماره پرونده خود نیاز دارید، چنانچه این کد را فراموش و یا گم کرده اید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید تا از طریق سایت  azmoon.net  بتوانید اطلاعات خود را بازیابی نمایید.

هر گونه سوالی پیرامون آزمون زبان EPT دارید، می توانید بدون خارج شدن از منزل و در کم ترین زمان پاسخ آن را از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل دریافت کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه آزمون EPT می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

کازت ورود به جلسه آزمون EPT دانشگاه آزاد از چه سایتی منتشر می شود؟

از طریق سایت ای پی تی دانشگاه آزاد به نشانی english.iau.ac.ir منتشر می گردد.

زمان دریافت کرت ورود به جلسه آزمون EPT در سال ۱۴۰۰ چه تاریخی می باشد؟

معمولا 2 روز قبل از برگزاری آزمون داوطلبان می توانند کارت خود را دریافت کنند.

آیا به همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی است؟

بله، در صورت همراه نداشتم از ورود داوطلب به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

‫4 دیدگاه ها

    1. سلام خیر تاکنون اطلاعیه‌ای در مورد لغو برگزاری منتشر نشده و در تاریخ 15 مرداد آزمون برگزار خواهد شد.
      برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنید و یا با مشاورین دانتل تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره