کنکور سراسریمشاوره کنکور سراسری

استعلام تاییدیه تحصیلی | سامانه پیگیری تاییدیه تحصیلی emt.medu.ir

پذیرفته شدگان دانشگاه‌های مختلف کشور باید از طریق مراجعه به سامانه emt.medu.ir ثبت نام تاییدیه تحصیلی را انجام دهند. در این سایت متقاضیان تاییدیه تحصیلی با درج کردن مشخصات شناسنامه ای و مشخصات مدرک تحصیلی خود از منطقه صادر کننده مدرک، برای دانشگاه محل پذیرفته شده خود تقاضای استعلام مدرک تحصیلی می نمایند و پس از انجام مراحل ثبت درخواست، شماره پیگیری صادر می‌شود که از طریق آن می‌توان نسبت به پیگیری تاییدیه تحصیلی اقدام کرد. در این مطلب سامانه پیگیری استعلام تاییدیه تحصیلی را مورد بررسی قرار داده ایم. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه سامانه استعلام و پیگیری تاییدیه تحصیلی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

 

راهنمای پیگیری استعلام تاییدیه تحصیلی

پس از ثبت نام اینترنتی تاییدیه تحصیلی در سامانه emt.medu.ir و ارسال مدارک در این سامانه، شماره پیگیری ثبت درخواست صادر می‌شود که این شماره به منزله موفقیت آمیز بودن ثبت نام می‌باشد.

شماره پیگیری استعلام تاییدیه تحصیلی از طریق پیامک نیز برای فرد متقاضی ارسال می‌شود بنابراین درهنگام ثبت نام توجه داشته باشید که شماره تلفنی را وارد فرم کنید که در دسترس و روشن باشد. متقاضیان می‌توانند از طریق شماره پیگیری درخواست خود را بررسی کنند و در صورت وجود صحت در مدرک تحصیلی براساس مستندات آموزش و پرورش، گواهی تایدیه تحصیلی او صادر می‌شود که این گواهی به صورت الکترونیکی به دانشگاه محل تحصیل داوطلب صادر می‌گردد.

سامانه پیگیری استعلام مدرک تحصیلی به نشانی emt.medu.ir است. پس از ورود به سامانه بر روی گزینه ” پیگیری تاییدیه تحصیلی ” کلیک کنید.

پیگیری-تاییدیه-تحصیلی

سپس کد ملی خود را به همراه کد پیگیری که در زمان ثبت نام از سامانه دریافت کرده اید در این بخش درج نمایید. داوطلبان غیر ایرانی به جای کد ملی، کد اتباع را درج کنند.

پس از درج اطلاعات بر روی گزینه ادامه کلیک کنید تا نتیجه استعلام برای شما ظاهر شود.

سامانه-تاییدیه-تحصیلی-1

توجه داشته باشید که دریافت تاییدیه تحصیلی مختص به پذیرفته شدگان رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراس کشور و همچنین پذیرفته شدگان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 می باشد. این دسته از متقاضیان اگر تمایل به ثبت نام در رشته و دانشگاه پذیرفته شده خود دارند، می بایست گواهی تاییدیه تحصیلی را به دانشگاه ارائه دهند.

تا قبل از سال 99 دریافت تاییدیه تحصیلی با مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت انجام می‌گرفت اما درحال حاضر که امکان مراجعه حضوری به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی فراهم نیست، باید به صورت اینترنتی اقدام به دریافت تاییدیه تحصیلی نمایید و سامانه emt.medu.ir پس از بررسی مدارک داوطلب، گواهی تاییدیه را به صورت الکترونیکی به دانشگاه ارسال می‌کند.

راهنمای پیگیری تاییدیه تحصیلی از سایت پیشخوان خدمات دولت

از طریق سایت پیشخوان خدمات دولت نیز می‌توانید استعلام مدرک تحصیلی را انجام دهید. اگر در سامانه inq.epishkhan.org ثبت نام اینترنتی تاییدیه تحصیلی را انجام داده اید، باید از همین سامانه نیز استعلام تاییدیه تحصیلی خود را پیگیری کنید.

با ورود به سایت inq.epishkhan.org و درج  کد ملی، شماره تماس ثبت شده و کد پیگیری که در زمان ثبت نام دریافت کرده اید،  نتیجه استعلام شما نمایش داده خواهد شد.

پیشخوان-خدمات-دولت

 

برای دریافت مشاوره در زمینه سامانه پیگیری تاییدیه تحصیلی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02126295595 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

    1. مجدد از طریق مراحلی که شرح داده شده اقدام کنید، در صورتی که موفق به دریافتش نشدید با مشاورین ما تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا