آزمون های استخدامیسایر موضوعات

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت

کانال تلگرام تحصیلی     

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت در دوره های مختلف انجام می شود و داوطلبان و علاقه مندان به اشتغال در بانک می توانند برای شرکت در این آزمون اقدام نمایند. داوطلبان واجد شرایط که نمره قابل قبولی در آزمون به دست آورند، استخدام بانک ملت خواهند شد. متقاضیان برای ثبت نام باید از شرایط نام نویسی اطلاع کامل داشته باشند و بر این اساس در زمان تعیین شده اقدامات لازم را انجام دهند. در این مطلب به بررسی کامل ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مجموعه دانتل کو تماس بگیرید. 

 

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت

بانک ملت هر ساله در طی فراخوانی، اعلام می کند که در حال جذب نیرو برای استخدام در بانک می باشد و علاقه مندان به کار در این حوزه می توانند از این فرصت استفاده کرده و نسبت به نام نویسی این آزمون اقدام نمایند.

داوطلبان علاقه مند به ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت باید شرایط لازم برای نام نویسی را دارا بوده و سپس با کسب نمره قابل قبول در آزمون در بانک استخدام شوند. متقاضیان باید از زمان و نحوه و سایر جزییات آزمون استخدامی بانک ملت اطلاع کامل داشته باشند تا اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند. 

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۲

نام نویسی آزمون استخدامی بانک ملت زمان مشخص و دقیقی ندارد و با توجه به نیاز بانک ملت به نیروی جدید انجام می شود. فرایند ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی بانک ملت بر عهده سازمان استخدام و جذب بانک ملت می باشد و زمان دقیق نام نویسی نیز در توسط این مرکز اطلاع رسانی می شود. 

در دوره قبلی بانک ملت از ۱۵ آذر تا ۴ دی ماه شروع به ثبت‌نام آزمون استخدامی کرد. مدت کوتاهی قبل از شروع فرایند نام نویسی آزمون، دفترچه راهنما نیز منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار گرفت. دوره های برگزاری آزمون به صورت منظم نیستند و به همین دلیل نمی توان تاریخ دقیقی را مشخص کرد.

به محض اطلاع رسانی مرکز استخدام و جذب بانک ملت در مورد زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۲، این مطلب بروزرسانی شده و تاریخ دقیق در همین صفحه قرار خواهد گرفت. شما می توانید برای کسب اطلاع سریع در کانال تلگرامی دانتل کو عضو شوید. 

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت

همانطور که گفته شد ثبت‌نام و استخدام در بانک ملت شرایطی دارد که داوطلبان باید آن ها را دارا باشند و در غیر این صورت مجاز به ثبت‌نام آزمون نخواهند بود. شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت به دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می شود. این شرایط به شرح زیر هستند. 

 

شرایط عمومی آزمون استخدامی ملت

✅ تابعیت ایران

✅ اعتقاد به دین اسلام و یا ادیان مورد تایید در قانون اساسی 

✅ اعتقاد به جمهوری اسلامی

✅ مشخص یودن وضعیت خدمت سربازی

✅ عدم فعالیت به صورت رسمی یا پیمانی در سایر مراکز

✅ نداشتن تعهد خدمت به موسسات دولتی و خصوصی

✅ برخورداری از سلامت جسمانی و روانی

✅ عدم سو سابقه

✅ عدم اعتیاد به مواد مخدر

 

شرایط اختصاصی آزمون استخدامی ملت

✅ داشتن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد و فارغ التحصیلی تا قبل آزمون

✅ معدل حداقل ۱۴ برای کارشناسی و حداقل ۱۵ برای ارشد از ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت

✅ شرط سنی حداقل ۳۰ برای دارندگان مدرک کارشناسی و حداقل ۳۲ برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد

✅ ارائه تعهدنامه برای اشتغال در شهر مورد نظر برای ۱۵ سال

✅ پذیرش به صورت بومی گزینی

✅ داشتن گواهینامه ICDL

✅ داشتن مدرک تحصیلی مرتبط در رشته های مورد نیاز استخدامی بانک ملت

✅ داوطلبان با مدرک IT باید تا آخر بهمن ماه فارغ التحصیل شوند. 

 

رشته های لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت

همانطور که در قسمت شرایط ثبت‌نام آزمون استخدامی توضیح داده شد، یکی از شرایط نام نویسی مربوط به هماهنگی مدرک تحصیلی با رشته های مورد نیاز بانک ملت می باشد. لیست رشته های لازم برای استخدام بانک ملت در هر دوره از طریق دفترچه راهنما ثبت نام منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. 

در دوره قبلی برخی از رشته های مورد نیاز شامل ریاضی، آمار، اقتصاد، حسابداری، بانکداری و غیره بودند. با توجه به عدم انتشار دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت ۱۴۰۲ لیس رشته ها در دوره جدید مشخص نیستند. شما می توانید برای کسب اطلاع از رشته های دوره گذشته، دفترچه راهنما دوره قبلی را مطالعه نمایید. 

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت دوره قبلی

 

نحوه ثبت نام استخدامی بانک ملت

برای ثبت نام در آزمون بانک ملت، متقاضیان باید از طریق سایت بانک ملت با آدرس bankmellat.iran-azmoon.ir اقدام نمایند. ثبت نام آزمون استخدامی مشروط به طی مراحل نام نویسی در سایت و پرداخت هزینه می باشد. نحوه ثبت نام استخدامی بانک ملت به شرح زیر می باشد. 

1️⃣ وارد سایت بانک ملت به آدرس bankmellat.ir یا bankmellat.iran-azmoon.ir​ شوید. 

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت

 

2️⃣ بر روی گزینه آزمون استخدامی بانک ملت کلیک کنید. 

3️⃣ گزینه برای “ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید” را انتخاب نمایید.

4️⃣ در پایین صفحه گزینه “در صورتی که اگهی ثبت نام و موارد فوق را بطور كامل مطالعه نموده اید و واجد شرایط شركت در آزمون می باشید اینجا را کلیک نمایید” را انتخاب کنید. 

5️⃣ در صفحه جدید کد ملی، شماره شناسنامه و کد امنیتی را در کادر های مربوطه وارد کنید. 

6️⃣ هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و با تکمیل اطلاعات خود کد رهگیری ثبت نام را دریافت نمایید. 

 

مشاوره آزمون استخدامی بانک ملت

در صورتی که بانک ملت اقدام به پذیرش نیروی جدید نماید و فراخوان ثبت‌نام آزمون استخدامی بدهد، متقاضیان و علاقه مندان در صورت دارا بودن تمامی شرایط لازم می توانند در این آزمون ثبت‌نام نمایند. زمان نام نویسی آزمون بانک ملت مشخص نیست و با توجه به نیاز به نیروی کار برگزار می شود. 

چنانچه هرگونه سوال و یا ابهامی در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت برای تان وجود دارد، می توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری تان کنند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت چه زمانی است؟

    زمان دقیق ثبت نام مشخص نیست چراکه بانک ملت با توجه به کمبود نیرو اقدام به برگزاری آزمون می کند. 

  2. ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت چگونه انجام می شود؟

    برای ثبت نام در این آزمون باید به سایت بانک ملت مراجعه کرده و مراحل نام نویسی را طی نمایید. 

  3. آیا داوطلبان تمامی رشته ها امکان ثبت نام و استخدام بانک ملت را دارند؟

    خیر برای ثبت نام در آزمون استخدامی داوطلبان باید فارغ التحصیل رشته های مورد نیاز باشند. 

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره