آزمون های استخدامیسایر موضوعات

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

کانال تلگرام تحصیلی     

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ یکی از مهم ترین سوالات متقاضیانی است که قصد نام‌نویسی و استخد‌ام در آمو‌زش و پرو‌رش را دارند. هر ساله سازمان سنجش و آموزش کشور آزمون استخدامی برگزار می‌کند و افرادی که موفق به قبولی در این آزمون شوند می‌توانند وارد مرحله مصاحبه شوند. با توجه به برگزاری آزمون به صورت سالانه ضروری است که داوطلبان از زمان ثبت نام اطلاع دقیق داشته باشند تا با مشکلی مواجه نشوند. در این مطلب به بررسی کامل زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانید با مجموعه دانتل کو تماس بگیرید. 

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

آزمون استخدامی آموزش و پرورش تنها یکبار در سال برگزار می‌شود به همین دلیل اطلاع از زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ بسیار حائز اهمیت است چراکه با از دست دادن مهلت تعیین شده برای نام نویسی باید تا سال آینده برای ثبت‌نام صبر نمایید. برای کسب اطلاع شما عزیزان در این مطلب به بررسی کامل زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 پرداخته‌ایم. 

برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش به عهده سازمان سنجش و آموزش کشور است و متقاضیان برای نام نویسی آزمون بایستی به این سامانه با آدرس sanjesh.org مراجعه نمایند. سازمان سنجش با توجه به نیروی مورد نیاز ارگان های دولتی مختلف، آزمون استخدامی را برگزار کرده و بر این اساس اقدام به نیرو پذیرش می‌کند. 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در رشته آموزگاری 1402 از 10 تا 22 اسفند ماه بود و آزمون رشته دبیری نیز از 27 خرداد تا 3 تیر فرصت داشت. برای ثبت نام آزمون استخدامی مربی امو آموزش معلولین نیز متقاضیان از 17 تا 31 شهریور فرصت داشتند.

پس از اینکه دستورالعمل استخدام آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش تدوین شد، اطلاعیه ای از سوی این سازمان منتشر شده و طی آن تاریخ دقیق و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام می‌گردد. در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون در سال ۱۴۰۳ مشخص نشده است. اما انتظار می‌رود که مانند روند سال گذشته باشد. 

به محض اطلاع رسانی در مورد تاریخ دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 1403 این مطلب بروزرسانی خواهد شد. همچنین شما می‌توانید برای کسب اطلاع سریع در کانال تلگرامی دانتل کو عضو شوید.  

جهت عضویت درکانال اطلاع رسانی و آخرین اخبار در تلگرام بر روی تلگرام مشاوره تحصیلی کلیک کنید و یا در سرچ تلگرام عبارت ” مشاوره تحصیلی دانتل کو ” جست و جو و عضو شوید.

 

تمدید مهلت زمان ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش 1403

بسیاری از افراد در زمان اولیه ثبت نام موفق به ثبت نام نمی‌شوند و مهلت نام نویسی را از دست می‌دهند. اما جای نگرانی در این شرایط وجود ندارد چراکه سازمان سنجش معمولا هر سال زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را تمدید می‌کند و فرصت مجددی در اختیار متقاضیان متاخر قرار می‌گیرد. 

سال گذشته زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای تمامی رشته ها در حدود ۳ تا ۷ روز تمدید شد. در سال ۱۴۰۳ هنوز زمان دقیق تمدید مهلت ثبت نام مشخص نشده است و به محض اطلاع رسانی در این صفحه قرار خواهد گرفت. 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

تقویم زمانی استخدام آموزش و پرورش

آزمون استخدامی آموزش و پرورش تقویم زمانی مشخصی دارد که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور تعیین شده و به در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. اطلاع از تقویم زمانی به متقاضایان کمک می‌کند تا بتوانند در زمان های تعیین شده اقدامات لازم را انجام دهند.

در حال حاضر تقویم زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ مشخص نشده است اما داوطلبان می‌توانند با مشاهده جدول زمانی سال گذشته در مورد بازه زمانی نسبی ثبت نام در سال جدید نیز مطلع شوند. 

تقویم زمانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
ثبت نام آزمون  27 تا 31 خرداد 1402
تمدید زمان ثبت نام آزمون تا 3 تیر 1402
دریافت کارت ورود به جلسه 9 مرداد 1402
برگزاری آزمون استخدامی 12 مرداد 1402
نتایج اولیه شهریور 1402
مصاحبه نیمه اول شهریور 1402
نتایج نهایی اواخر مهر 1402

 

مشاوره زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

متقاضیانی که در زمان تعیین شده موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، می‌توانند در زمان تمدید مهلت نسبت به نام نویسی در آزمون اقدام کنند. با این حال توصیه می‌شود که متقاضیان با پیگیری اخبار مربوط به جدول زمانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در همان روزهای ابتدایی اقدام به نام نویسی نمایند تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوند. توجه داشته باشید که امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در بازه زمانی تعیین شده برای ثبت نام و همچنین تمدید مهلت وجوود دارد. 

چنانچه هرگونه سوال و یا ابهامی در مورد زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای تان وجود دارد و یا در روند نام نویسی در سایت سنجش با مشکلی مواجه شده اید، می‌توانید با مشاوران تحصیلی صحبت کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. متخصصان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل کو در خدمت شما هستند تا در این زمینه یاری‌تان کنند. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02191005066 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

  1. زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 چه تاریخی است؟

    تاریخ دقیق ثبت نام در سال جدید هنوز مشخص نشده است و به محض اطلاع رسانی در این مطلب از سایت دانتل کو قرار خواهد گرفت.

  2. آیا زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید خواهد شد؟

    بله سازمان سنجش هر ساله مهلت نام نویسی آزمون را تمدید خواهد کرد. 

  3. چندبار در سال امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجود دارد؟

    این آزمون تنها یکبار در سال برگزار می‌شود و در صورت از دست دادن مهلت نام نویسی بایستی یکسال برای شرکت در آن صبر نمایید. 

کانال تلگرام تحصیلی     

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره