دکتریدکتری وزارت بهداشت

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 99

کانال تلگرام تحصیلی     

با برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت در مردادماه سال 99، داوطلبان به دنبال انتشار نتایج اولیه و دریافت کارنامه و نتیجه عملکردشان هستند. در پی انتشار کارنامه اولیه داوطلبان، کسانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، می‌توانند وارد فرآیند انتخاب رشته شوند و کدرشته محل‌های مرتبط با رشته‌شان را در فرم انتخاب رشته سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی ثبت و تایید نهایی کنند. پس از انتشار نتایج نهایی و اعلام پذیرفته شدگان، تمامی افراد در مرحله اول ابتدا باید تایید صلاحیت و سپس پذیرش نهایی شوند. در ادامه این مطلب به مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 99 خواهیم پرداخت.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

 

ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 99

تا این زمان اطلاعیه‌ای مبنی بر ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری وزارت بهداشت از سوی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر نشده‌است و به محض انتشار، این مطلب بروزرسانی خواهد شد.

اگر بخواهیم طبق روال سالهای گذشته روند ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت را بررسی کنیم، در سالهای گذشته ابتدا نتایج نهایی این آزمون در زمان تعیین شده اعلام شد و سپس به فاصله زمانی کوتاهی اطلاعیه  ثبت نام داوطلبان منتشر شد که موارد مربوط به ثبت نام داوطلبان در این اطلاعیه شامل تاریخ مراجعه به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی و یا سایت دانشگاه، نحوه ثبت نام و مدارک لازم به طور کامل شرح داده شده بود.

امسال با وجود شیوع ویروس کرونا ممکن است روند ثبت نام کمی متفاوت با سالهای گذشته باشد و تمامی مراحل برای جلوگیری از گسترش این بیماری به صورت اینترنتی انجام شود و شاید هم طبق روال سالهای گذشته باشد؛ در هرحال از سوی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی این مساله مشخص خواهد شد.

مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 99

پذیرفته شدگان باید در زمان مشخص پس از اعلام نتایج نهایی، مدارک زیر را فراهم و یا بصورت حضوری به آموزش دانشگاه محل قبولی تحویل دهند و یا به صورت اینترنتی در سایت مربوطه بارگذاری نمایند.

 • داوطلبان ابتدا باید اصل و کپی دانشنامه مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای که نشان دهد فارغ التحصیل هستند را ارائه دهند.
 • شش قطعه عکس 4 * 3.
 • ریزنمرات کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای داوطلب.
 • اصل شناسنامه داوطلب به همراه دو سری فتوکپی از تمامی صفحات آن.
 • اصل کارت ملی داوطلب به همراه یک سری فتوکپی از آن.
 • اصل مدرک زبان داوطلب به همراه یک سری فتوکپی از آن.
 • ارائه مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه آقایان باشد به همراه یک سری فتوکپی از آن.
 •  الزام و ارائه موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری.
 •  الزام و ارائه گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی.
 • ارائه حکم استخدام رسمی قطعی برای استفاده کنندگان از سهمیه مازاد مربیان رسمی.
 • ارائه گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی که باید در یکی از حالتهای اتمام طرح نیروی انسانی، معافیت یا ترخیص از طرح نیروی انسانی باشد.
 • در صورتی که داوطلب از سهمیه خاصی در هنگام ثبت نام آزمون دکتری، استفاده کرده است باید مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه، برای سهمیه های ایثارگران ، همسر و فرزند شهید، آزادگان، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، همسر و فرزند جانباز 25 % و بالاتر، فرزند و همسر مفقودالاثر که شامل کارت رزمندگی یا ایثارگری ، نامه ستاد شاهد و … است را ارائه دهند.

گفتنی است داوطلب در هرمرحله ای از ثبت نام که باشد در صورت مشخص شدن مغایرت مدارک با گفته‌های داوطلب، از پذیرش ایشان ممانعت به عمل خواهدآمد.

نکات مهم و مرتبط با مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 99

نکته اول: از تمامی افراد پذیرفته شده در آزمون دکتری وزارت بهداشت و در واقع پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی (phd) و دکتری پژوهشی که بورسیه وزارت متبوع و هیچ سازمانی به جز دانشگاه‌های شهریه‌پرداز و آزاد نیستند و هیچگونه سند تعهد محضری به محل کار خود ندارند، به اندازه مدت تحصیل تعهد محضری اخذ می‌شود.

نکته دوم: از میان پذیرفته شدگان کسانی که استخدام رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و موسسات زیرمجموعه آن و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور هستند باید تعهدات خاص استخدامی به واحدهای مربوطه بسپارند.

نکته سوم: از میان پذیرفته شدگان کسانی که استخدام رسمی سایر وزارتخانه‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی و وابسته به دولت باشند، در صورتی از سپردن تعهد عام معاف هستند که هزینه‌های تحصیلی شخص دانشجو توسط دستگاه مربوطه به دانشگاه محل قبولی داوطلب پرداخت شود. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت 99 می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 02146291403 تماس بگیرید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره