دکتریدکتری وزارت بهداشت

اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور در زمان مشخص اعلام می شود. گزینش و پذیرش از طریق آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت نیمه متمرکز است و تمامی کد رشته محل های ارائه شده در این آزمون همراه با مصاحبه است. بنابراین آزمون دکتری رشته های علوم پزشکی در دو مرحله آزمون کتبی و آزمون شفاهی برگزار می گردد که همین عامل باعث می شود نتایج این آزمون در چندین مرحله اعلام شود. در ادامه این مطلب به زمان و نحوه مشاهده نتایج دکتری وزارت بهداشت 1401 در زمان های اعلام نتایج اولیه، نتیجه انتخاب رشته و نهایی اشاره کرده ایم.

 

نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

پس از برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 1401 توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور، این مرکز پاسخنامه های شرکت کنندگان در این آزمون را بررسی می کند و سپس نتایج آزمون را منتشر می نماید. اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت تقریبا پس از گذشت یک بازه زمانی یک تا یک ماه و نیم از برگزاری آزمون اعلام می شود.

 

زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

بلافاصله پس از اعلام نتیجه اولیه پس از گذشت یک بازه زمانی کوتاه، از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی دفترچه ای تحت عنوان دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری رشته های علوم پزشکی منتشر می گردد. 

پس از اعلام نتیجه انتخاب رشته اسامی معرفی شدگان جهت شرکت در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت اعلام می گردد. اعلام نتیجه نهایی آزمون دکتري وزارت بهداشت 1401 نیز از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با بررسی  نمره آزمون کتبی، نمره مصاحبه و سهمیه های موثر اعلام می گردد.

مرحله نتیجه زمان اعلام نتایج
نتایج اولیه مرداد ماه 1401
نتایج انتخاب رشته اوایل شهریور ماه 1401
نتایج نهایی مصاحبه اواخر شهریور ماه 1401

تاکنون زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ مشخص نشده است. به محض اعلام شدن در این قسمت از مقاله قرار اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

نحوه دریافت نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱

دریافت نتیجه دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت “ sanjeshp.ir ” امکان پذیر است که در ادامه مراحل دریافت آن را آورده ایم.

1️⃣ وارد سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی ” sanjeshp.ir ” شوید.

2️⃣ بر روی گزینه  ” دکتری تخصصی ” از منوی سمت راست سایت کلیک کنید.

3️⃣ مجدد بر روی گزینه “ دکتری تخصصی (Ph.D) ” کلیک نمایید.

4️⃣ پس از ورود به صفحه جدید، بر روی گزینه ” نتایج انتخاب رشته محل جهت ورود به مرحله مصاحبه ” کلیک نمایید.

5️⃣ در صفحه جدید نیز مجددا گزینه ” نتایج انتخاب رشته محل جهت ورود به مرحله مصاحبه ” را انتخاب کنید.

6️⃣ در این مرحله لازم است ” کدملی ” و ” شماره تلفن همراه ” خود را در قسمت های مشخص شده وارد نمایید تا نتایج برای شما نمایش داده شود.

به محض فعال شدن لینک دریافت نتیجه راهنمای تصویری را نیز به مطالب فوق اضافه خواهیم کرد.

 

مشاوره پذیرش رشته های علوم پزشکی 1401

نتیجه  نهایی آزمون دکتري وزارت بهداشت به این موضوع نیز وابسته است که شما در مصاحبه دکتری تخصصی شرکت کرده اید و یا دکتری پژوهشی. چراکه برای پذیرش در هر کدام از دوره های دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی میزان تاثیر آزمون کتبی و مرحله مصاحبه با یکدیگر متفاوت می باشد، در ادامه آن ها را آورده ایم.

✅ دکتری تخصصی وزارت بهداشت : آزمون کتبی 50 درصد | مصاحبه علمی 30 درصد | سوابق آموزشی – پژوهشی و فناوری 20 درصد

✅​ دکتری پژوهشی وزارت بهداشت : آزمون کتبی 30 درصد | مصاحبه علمی 30 درصد | سوابق آموزشی – پژوهشی و فناوری 20 درصد | تهیه طرح واره نیز 20 درصد

در صورتی که پیرامون هر کدام از مراحل آزمون دکتری وزارت بهداشت سوالی دارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل استفاده کنید.  مشاوره تحصیلی دانتل این امکان را به شما می دهد که در زمان کم تری با مجرب ترین مشاوران تحصیلی ارتباط بگیرید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات متداول

نتیجه اولیه دکتري وزارت بهداشت 1401 چه زمانی اعلام خواهد شد؟

تاکنون زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ مشخص نیست، ام پیش بینی می شود اواسط مرداد ماه اعلام شود.

نتیجه مصاحبه دکتري وزارت بهداشت 1401 از طریق کدام سایت اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت ۱۴۰۱ از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی sanjeshp.ir اعلام می شود.

نحوه دریافت نتیجه انتخاب رشته دکتري وزارت بهداشت 1401 به چه صورت است؟

مراحل کامل و نحوه دریافت نتیجه انتخاب رشته دکتري وزارت بهداشت 1401 در مقاله فوق آورده شده است. 

کانال تلگرام تحصیلی     

‫8 دیدگاه ها

    1. لاقل یه تاریخ دقیق بگن اخه! میگن هفته اول مرداد.این که نشد که ! سازمان سنجش یک میلیون داوطلب داره و خیلی زودتر از سنجش پزشکی نتایج دکتری وزارت بهداشت رو اعلام میکنند

  1. دانتل جان لطفا پیگیری کن لاقل یه اطلاعیه بدن که از بلاتکلیفی دربیایم.نتایج نهایی دکتری بهداشت 1401 رو کی میدن؟ دیگه شهریور شده. دیگه سه هزار تا نتیجه منتشر کردن که انقدر بیخبری لازم نداره. لاقل از اول جدول زمانبندی بدن که نتایج کی میاد!

  2. دانتل جان لطفا پیگیری کن لاقل یه اطلاعیه بدن که از بلاتکلیفی دربیایم. دیگه شهریور شده.وسه هزار تا نتیجه منتشر کردن که انقدر بیخبری لازم نداره. لاقل از اول جدول زمانبندی بدن که نتایج نهایی دکتری بهداشت کی میاد!

  3. سلام . میشه با سنجش پزشکی یه ارتباط بگیرید که نتایج نهایی دکتری کی میاد دقیقا؟ خیلی استرس دارم. میترسم بیفته برای بعد اربعین. سکته میکنم از استرس تا اونموقع.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره