کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی هوشبری ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی هوشبری نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی هوشبری در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی هوشبری ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی هوشبری داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته هوشبری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی هوشبری در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه هوشبری ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

کارنامه قبولی هوشبری منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی هوشبری سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته هوشبری که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی هوشبری دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی رشته: هوشبری 
شهر داوطلب: مشهد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 7756 رتبه در سهمیه: 2345
نام درس درصد
ادبیات فارسی 19
عربی 67
معارف 98
زبان 53
زمین شناسی 17
ریاضیات 42
زیست شناسی 65
فیزیک 42
شیمی 53
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی تبریز رشته: هوشبری
شهر داوطلب: تبریز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 28266 رتبه در سهمیه: 7876
نام درس درصد
ادبیات فارسی 41
عربی 67
معارف 45
زبان 24
زمین شناسی 19
ریاضیات 38
زیست شناسی 44
فیزیک 17
شیمی 25

کارنامه قبولی هوشبری منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته هوشبری با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی قم  رشته:هوشبری
شهر داوطلب: قم نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  38522 رتبه در سهمیه: 1664
نام درس درصد
ادبیات فارسی 32
عربی 28
معارف 71
زبان 29
زمین شناسی 13
ریاضیات 26
زیست شناسی 42
فیزیک 22
شیمی 26
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی نیشابور رشته:هوشبری
شهر داوطلب: سبزوار نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری: 45524 رتبه در سهمیه: 19536
نام درس درصد
ادبیات فارسی 55
عربی 45
معارف 87
زبان 11
زمین شناسی 17
ریاضیات 16
زیست شناسی 67
فیزیک 27
شیمی 10

کارنامه قبولی هوشبری منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی هوشبری در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شاهرود رشته:هوشبری
شهر داوطلب: شاهرود  نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری: 71719 رتبه در سهمیه: 23156
نام درس درصد
ادبیات فارسی 35
عربی 44
معارف 42
زبان 16
زمین شناسی 16
ریاضیات 17
زیست شناسی 38
فیزیک 19
شیمی 25
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رشته: هوشبری
شهر داوطلب: رضوانشهر نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  39399 رتبه در سهمیه: 11677
نام درس درصد
ادبیات فارسی 20
عربی 14
معارف 18
زبان 16
زمین شناسی 0
ریاضیات 7
زیست شناسی 43
فیزیک 76
شیمی 55

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی هوشبری منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی هوشبری و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی هوشبری می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 91005066-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی هوشبری و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته هوشبری می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره