کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه مهندسی بهداشت حرفه ای ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه‌ای منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته: مهندسی بهداشت حرفه ای
شهر داوطلب: مشهد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 48205 رتبه در سهمیه: 12866
نام درس درصد
ادبیات فارسی 31
عربی 54
معارف 65
زبان 31
زمین شناسی 29
ریاضیات 8
زیست شناسی 28
فیزیک 17
شیمی 10
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شیراز رشته: مهندسی بهداشت حرفه ای
شهر داوطلب: شیراز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  34624 رتبه در سهمیه: 9500
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 56
معارف 90
زبان 32
زمین شناسی 29
ریاضیات 26
زیست شناسی 11
فیزیک 16
شیمی 22

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه‌ای منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی کرمان رشته: مهندسی بهداشت حرفه ای
شهر داوطلب: سیرجان نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری: 58187 رتبه در سهمیه: 24816
نام درس درصد
ادبیات فارسی 32
عربی 55
معارف 56
زبان 24
زمین شناسی 17
ریاضیات 22
زیست شناسی 31
فیزیک 16
شیمی 10
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی ایران رشته: مهندسی بهداشت حرفه ای
شهر داوطلب: بابلسر نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 38499 رتبه در سهمیه: 16645
نام درس درصد
ادبیات فارسی 32
عربی 55
معارف 54
زبان 58
زمین شناسی 23
ریاضیات 16
زیست شناسی 42
فیزیک 19
شیمی 42

کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه‌ای منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مانزندران – ساری رشته: مهندسی بهداشت حرفه ای
شهر داوطلب: علی آباد کتول نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری: 35537 رتبه در سهمیه: 10366
نام درس درصد
ادبیات فارسی 34
عربی 42
معارف 54
زبان 22
زمین شناسی 43
ریاضیات 8
زیست شناسی 21
فیزیک 15
شیمی 44
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی البرز – کرج رشته: مهندسی بهداشت حرفه ای
شهر داوطلب: نظرآباد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 55312 رتبه در سهمیه: 17245
نام درس درصد
ادبیات فارسی 23
عربی 31
معارف 66
زبان 60
زمین شناسی 0
ریاضیات 24
زیست شناسی 28
فیزیک 42
شیمی 14

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه‌ای می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی مهندسی بهداشت حرفه ای و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

یک دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید ببخشید میشه برای مهندسی بهداشت حرفه ای از رشته ریاضی هم قبولی و کارنامه بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره