کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی بهداشت عمومی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی بهداشت عمومی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی بهداشت عمومی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی بهداشت عمومی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی بهداشت عمومی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته بهداشت عمومی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی بهداشت عمومی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه بهداشت عمومی ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

کارنامه قبولی بهداشت عمومی منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی بهداشت عمومی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته بهداشت عمومی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی بهداشت عمومی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی ارومیه رشته: بهداشت عمومی
شهر داوطلب: تبریز نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  46977 رتبه در سهمیه: 12566
نام درس درصد
ادبیات فارسی 55
عربی 43
معارف 46
زبان 24
زمین شناسی 16
ریاضیات 9
زیست شناسی 26
فیزیک 11
شیمی 26
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته: بهداشت عمومی
شهر داوطلب: مشهد نوع دوره: نوبت دوم 
رتبه کشوری:  59633 رتبه در سهمیه: 15447
نام درس درصد
ادبیات فارسی 25
عربی 56
معارف 45
زبان 67
زمین شناسی 17
ریاضیات 35
زیست شناسی 26
فیزیک 9
شیمی 25

کارنامه قبولی بهداشت عمومی منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته بهداشت عمومی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی همدان رشته: بهداشت عمومی
شهر داوطلب: بروجرد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 48422 رتبه در سهمیه: 20755
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 78
معارف 76
زبان 18
زمین شناسی 0
ریاضیات 26
زیست شناسی 38
فیزیک 25
شیمی 14
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی تهران رشته: بهداشت عمومی
شهر داوطلب: چالوس نوع دوره: نوبت دوم
رتبه کشوری:  42955 رتبه در سهمیه: 18536
نام درس درصد
ادبیات فارسی 38
عربی 65
معارف 53
زبان 35
زمین شناسی 27
ریاضیات 19
زیست شناسی 42
فیزیک 16
شیمی 16

کارنامه قبولی بهداشت عمومی منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی بهداشت عمومی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی زنجان رشته: بهداشت عمومی
شهر داوطلب: شیراز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  18344 رتبه در سهمیه: 4855
نام درس درصد
ادبیات فارسی 78
عربی 62
معارف 53
زبان 26
زمین شناسی 0
ریاضیات 26
زیست شناسی 42
فیزیک 45
شیمی 25
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اردبیل رشته: بهداشت عمومی
شهر داوطلب: مشگین شهر نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  61344 رتبه در سهمیه: 19389
نام درس درصد
ادبیات فارسی 26
عربی 89
معارف 56
زبان 54
زمین شناسی 0
ریاضیات 12
زیست شناسی 23
فیزیک 13
شیمی 15

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی بهداشت عمومی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی بهداشت عمومی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی بهداشت عمومی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی بهداشت عمومی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته بهداشت عمومی می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره