کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی اعضای مصنوعی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی اعضای مصنوعی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی اعضای مصنوعی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی اعضای مصنوعی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی اعضای مصنوعی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته اعضای مصنوعی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی اعضای مصنوعی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه اعضای مصنوعی ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

کارنامه قبولی اعضای مصنوعی منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی اعضای مصنوعی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته اعضای مصنوعی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی اعضای مصنوعی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی ایران رشته: اعضای مصنوعی
شهر داوطلب: تهران  نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  14198 رتبه در سهمیه: 4299
نام درس درصد
ادبیات فارسی 62
عربی 89
معارف 65
زبان 15
زمین شناسی 10
ریاضیات 54
زیست شناسی 67
فیزیک 53
شیمی 78
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شیراز رشته: اعضای مصنوعی
شهر داوطلب: تهران نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  15467 رتبه در سهمیه: 4677
نام درس درصد
ادبیات فارسی 56
عربی 62
معارف 78
زبان 31
زمین شناسی 35
ریاضیات 42
زیست شناسی 72
فیزیک 34
شیمی 66

کارنامه قبولی اعضای مصنوعی منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته اعضای مصنوعی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رشته: اعضای مصنوعی
شهر داوطلب: بابل نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  20466 رتبه در سهمیه: 9108
نام درس درصد
ادبیات فارسی 76
عربی 67
معارف 89
زبان 42
زمین شناسی 0
ریاضیات 45
زیست شناسی 52
فیزیک 26
شیمی 55
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی همدان رشته: اعضای مصنوعی
شهر داوطلب: همدان نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  22245 رتبه در سهمیه: 9865
نام درس درصد
ادبیات فارسی 54
عربی 76
معارف 78
زبان 89
زمین شناسی 10
ریاضیات 24
زیست شناسی 67
فیزیک 43
شیمی 64

کارنامه قبولی اعضای مصنوعی منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی اعضای مصنوعی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران رشته: اعضای مصنوعی
شهر داوطلب: گنبد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  26698 رتبه در سهمیه: 7155
نام درس درصد
ادبیات فارسی 43
عربی 67
معارف 78
زبان 53
زمین شناسی 18
ریاضیات 45
زیست شناسی 78
فیزیک 37
شیمی 24
دانشگاه:  دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران رشته: اعضای مصنوعی
شهر داوطلب: آبادان نوع دوره: روزانه
رتبه کشوری:  22734 رتبه در سهمیه: 5978
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 78
معارف 98
زبان 66
زمین شناسی 11
ریاضیات 55
زیست شناسی 58
فیزیک 25
شیمی 56

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی اعضای مصنوعی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی اعضای مصنوعی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی اعضای مصنوعی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی اعضای مصنوعی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته اعضای مصنوعی می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره