کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی گفتار درمانی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی گفتار درمانی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی گفتار درمانی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی گفتار درمانی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته گفتار درمانی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی گفتار درمانی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه گفتار درمانی ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

کارنامه قبولی گفتار درمانی منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی گفتار درمانی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته گفتار درمانی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی گفتار درمانی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی تبریز رشته:گفتار درمانی
شهر داوطلب: تبریز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  9677 رتبه در سهمیه: 2877
نام درس درصد
ادبیات فارسی 34
عربی 67
معارف 54
زبان 61
زمین شناسی 52
ریاضیات 24
زیست شناسی 64
فیزیک 54
شیمی 34
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مشهد رشته:کاردرمانی
شهر داوطلب: مشهد نوع دوره:  نوبت دوم
رتبه کشوری:  21256 رتبه در سهمیه: 6055
نام درس درصد
ادبیات فارسی 52
عربی 65
معارف 67
زبان 52
زمین شناسی 11
ریاضیات 25
زیست شناسی 51
فیزیک 37
شیمی 14

کارنامه قبولی گفتار درمانی منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته گفتار درمانی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رشته: گفتار درمانی
شهر داوطلب: اهواز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 21066 رتبه در سهمیه: 9215
نام درس درصد
ادبیات فارسی 61
عربی 67
معارف 78
زبان 25
زمین شناسی 17
ریاضیات 42
زیست شناسی 76
فیزیک 15
شیمی 17
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اراک رشته: گفتار درمانی
شهر داوطلب: قوچان نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 26955 رتبه در سهمیه: 11709
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 56
معارف 53
زبان 37
زمین شناسی 17
ریاضیات 34
زیست شناسی 67
فیزیک 22
شیمی 29

کارنامه قبولی گفتار درمانی منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی گفتار درمانی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی ایران رشته: گفتار درمانی
شهر داوطلب: زرند نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری: 19624 رتبه در سهمیه: 5387
نام درس درصد
ادبیات فارسی 32
عربی 42
معارف 46
زبان 54
زمین شناسی 10
ریاضیات 42
زیست شناسی 46
فیزیک 25
شیمی 45
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی تبریز رشته: گفتاردرمانی
شهر داوطلب: خوی نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  28214 رتبه در سهمیه: 8115
نام درس درصد
ادبیات فارسی 31
عربی 88
معارف 76
زبان 16
زمین شناسی 17
ریاضیات 16
زیست شناسی 49
فیزیک 8
شیمی 26

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی گفتار درمانی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی گفتار درمانی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی گفتار درمانی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی گفتار درمانی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته گفتار درمانی می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره