کنکور سراسریانتخاب رشته کنکور سراسری

کارنامه قبولی کاردرمانی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی کاردرمانی نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی کاردرمانی در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی کاردرمانی ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی کاردرمانی داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته کاردرمانی می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی کاردرمانی در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه کاردرمانی ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

کارنامه قبولی کاردرمانی منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی کاردرمانی سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته کاردرمانی که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی کاردرمانی دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی مشهد  رشته: کاردرمانی
شهر داوطلب: مشهد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  14256 رتبه در سهمیه: 4356
نام درس درصد
ادبیات فارسی 40
عربی 43
معارف 66
زبان 27
زمین شناسی 10
ریاضیات 45
زیست شناسی 54
فیزیک 16
شیمی 46
دانشگاه: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان  رشته: کاردرمانی
شهر داوطلب: شیراز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  4367 رتبه در سهمیه: 15167
نام درس درصد
ادبیات فارسی 62
عربی 65
معارف 78
زبان 76
زمین شناسی 23
ریاضیات 27
زیست شناسی 55
فیزیک 36
شیمی 55

کارنامه قبولی کاردرمانی منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته کاردرمانی با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهواز رشته: کاردرمانی
شهر داوطلب: اهواز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  18467 رتبه در سهمیه: 8790
نام درس درصد
ادبیات فارسی 43
عربی 76
معارف 64
زبان 33
زمین شناسی 10
ریاضیات 27
زیست شناسی 44
فیزیک 28
شیمی 44
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی سمنان رشته:  کاردرمانی
شهر داوطلب: ساری نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  19178 رتبه در سهمیه: 8760
نام درس درصد
ادبیات فارسی 40
عربی 38
معارف 67
زبان 72
زمین شناسی 11
ریاضیات 32
زیست شناسی 53
فیزیک 25
شیمی 16

کارنامه قبولی کاردرمانی منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی کاردرمانی در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

 

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی همدان رشته: کاردرمانی
شهر داوطلب: رامهرمرز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  21567 رتبه در سهمیه: 5278
نام درس درصد
ادبیات فارسی 43
عربی 42
معارف 54
زبان 32
زمین شناسی 14
ریاضیات 26
زیست شناسی 61
فیزیک 17
شیمی 26
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه رشته: کاردرمانی
شهر داوطلب: یاسوج نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  24156 رتبه در سهمیه: 6270
نام درس درصد
ادبیات فارسی 45
عربی 61
معارف 54
زبان 11
زمین شناسی 12
ریاضیات 25
زیست شناسی 55
فیزیک 17
شیمی 15

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی کاردرمانی منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی کاردرمانی و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی کاردرمانی می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی کاردرمانی و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته کاردرمانی می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره