انتخاب رشته کنکور سراسریکنکور سراسری

کارنامه قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱

کانال تلگرام تحصیلی     

کارنامه قبولی علوم تغذیه نشان دهنده رتبه، تراز علمی و حداقل درصد دروس امتحانی افرادی است که در سال های گذشته در این رشته پذیرفته شده اند. اطلاعات کارنامه‌ی قبولی به علاقه مندان به تحصیل در این رشته کمک می کند تا برای رسیدن به هدف و پذیرفته شدن در کنکور سراسری، برنامه ریزی هوشمندانه تری را انجام دهند. همینطور شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز می توانند به کمک کارنامه، از محدوده قبولی در دانشگاه‌های مختلف مطلع شوند و با آگاهی بیشتری قدم در مسیر انتخاب رشته بگذارند. در ادامه کارنامه قبولی علوم تغذیه در سهمیه های مختلف را برای شما علاقه مندان ارائه کرده ایم.

کارنامه قبولی علوم تغذیه ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ | حداقل درصد لازم

کارنامه قبولی علوم تغذیه داوطلبان سال گذشته بهترین راهنما و مبنای دقیقی برای تحلیل وضعیت داوطلبان متقاضی رشته علوم تغذیه می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی  را مطابق قبولی‌های سال گذشته در سه سهمیه منطقه یک، منطقه دو و منطقه سه برای شما عزیزان آورده ایم. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کلیک کنید.

از ابزارهای مهمی که در اختیار داوطلبان کنکور سراسری وجود دارد و می توانند از آن برای برنامه ریزی و مطالعه برای شرکت در آزمون و همینطور انتخاب رشته کمک بگیرند، کارنامه قبولی علوم تغذیه در سال های گذشته است. در واقع اطلاع از درصد های دروس امتحانی و همینطور رتبه و تراز علمی پذیرفته شدگان سال گذشته، دید خوبی به متقاضیان می دهد که برای قبولی در دانشگاه‌های سراسر کشور، حداقل چه درصد هایی را باید کسب کنند. در واقع منظور از کارنامه علوم تغذیه ، همان کارنامه اولیه است که در زمان اعلام نتایج اولیه منتشر شده و در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

بخوانید: راهنما انتخاب رشته کنکور

سهمیه منطقه یک

تمامی علاقه مندان می توانند برای قدم گذاشتن در این رقابت سخت و نفس گیر، از کارنامه قبولی علوم تغذیه سال گذشته استفاده کنند. کارنامه قبولی راهنمای خوبی برای شرکت در مرحله انتخاب رشته است و متقاضیان به واسطه آن می توانند از محدوده رتبه قبولی در دانشگاه های مختلف مطلع شوند و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند. 

پذیرش داوطلبان دانشگاه ها بر اساس رتبه آن ها در سهمیه انجام می شود. در ادامه تعدادی از کارنامه های قبولی رشته علوم تغذیه که در بردارنده حداقل درصد لازم قبولی علوم تغذیه دانشگاه های در سهمیه منطقه یک است را مشاهده می کنید.

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شهيدبهشتی رشته: علوم تغذیه
شهر داوطلب: مشهد نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  16570 رتبه در سهمیه: 3907
نام درس درصد
ادبیات فارسی 26
عربی 66
معارف 78
زبان 35
زمین شناسی 11
ریاضیات 36
زیست شناسی 66
فیزیک 28
شیمی 64
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی شيراز رشته: علوم تعذیه
شهر داوطلب: شیراز نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  17009 رتبه در سهمیه: 4256
نام درس درصد
ادبیات فارسی 36
عربی 55
معارف 67
زبان 54
زمین شناسی 16
ریاضیات 36
زیست شناسی 52
فیزیک 26
شیمی 77

کارنامه قبولی علوم تغذیه منطقه دو

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در تمامی زیر گروه ها، شرکت کنندگان باید اقدام به بررسی جزئیات کارنامه اولیه خود نمایند و با مقایسه داده های آن با کارنامه های قبولی سال های گذشته، از میزان شانس قبولی خود مطلع گردند. 

سهمیه منطقه دو یکی از سهمیه های مناطق است که دارای بیشترین جمعیت در رقابت کنکور سراسری می باشد. به همین دلیل در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی رشته علوم تغذیه با سهمیه منطقه دو را آورده ایم:

دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی کرمان رشته: علوم تغدیه
شهر داوطلب: رفسنجان نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  16780 رتبه در سهمیه: 7890
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 55
معارف 57
زبان 26
زمین شناسی 11
ریاضیات 56
زیست شناسی 32
فیزیک 36
شیمی 48
دانشگاه:  دانشکده علوم پزشکی خلخال رشته: علوم تغذیه
شهر داوطلب: ساری نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  32156 رتبه در سهمیه: 14256
نام درس درصد
ادبیات فارسی 53
عربی 75
معارف 42
زبان 55
زمین شناسی 17
ریاضیات 9
زیست شناسی 29
فیزیک 11
شیمی 52

سهمیه منطقه سه

انتخاب رشته کنکور سراسری بر اساس سهمیه های مختلفی انجام می شود که یکی از آن ها سهمیه منطقه سه است. داوطلبانی که از امکانات آموزشی کم تری در سراسر کشور برخوردار بوده اند، در سهمیه منطقه سه قرار می گیرند. در ادامه تعدادی از کارنامه قبولی علوم تغذیه در سهمیه منطقه سه کنکور سراسری را برایتان ارائه کرده ایم:

دانشگاه:  دانشکده علوم پزشکی مراغه رشته: علوم تغذیه
شهر داوطلب: ابهر نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  40188 رتبه در سهمیه: 11780
نام درس درصد
ادبیات فارسی 42
عربی 67
معارف 52
زبان 26
زمین شناسی 10
ریاضیات 26
زیست شناسی 34
فیزیک 9
شیمی 18
دانشگاه:  دانشگاه علوم پزشکی اراک رشته: علوم تغذیه
شهر داوطلب: قروه نوع دوره:  روزانه
رتبه کشوری:  39188 رتبه در سهمیه: 11670
نام درس درصد
ادبیات فارسی 25
عربی 63
معارف 43
زبان 39
زمین شناسی 17
ریاضیات 16
زیست شناسی 45
فیزیک 17
شیمی 29

داوطلبان برای مشاهده کارنامه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

👈 کارنامه قبولی کنکور 👉

مشاوره کارنامه قبولی علوم تغذیه

در این مقاله تعدادی از کارنامه های قبولی افراد پذیرفته شده سال گذشته کنکور سراسری را برایتان آوردیم. در نظر داشته باشید در عین حال کارنامه قبولی علوم تغذیه منبع مناسبی برای برنامه ریزی کردن برای کنکور سراسری و تخمین شانس است، برای استفاده نیازمند تحلیل مناسب نیز می باشد. در کنکور سراسری باید شما حداقل 10 الی 15 درصد رتبه های این جداول را بالاتر تصور کنید؛ تا نتیجه مطلوب حاصل شود. برای مطالعه راهنما ثبت نام کنکور کلیک کنید.

شما عزیزان برای تحلیل صحیح کارنامه قبولی علوم تغذیه و استفاده صحیح از آن ها جهت برنامه ریزی مطالعاتی و همینطور تخمین شانس قبولی برای انتخاب رشته کنکور سراسری، می توانید از مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی دانتل راهنمایی های لازم را دریافت کنید. تحلیل صحیح کارنامه مطابق با ظرفیت های جدید در سال جدید و همینطور جامعه آماری شرکت کنندگان و عملکرد آن ها در کنکور سراسری، سبب می شود که بتوانید الویت های خود را به درستی در فرم انتخاب رشته درج نمایید و در نهایت در رشته مورد علاقه تان متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود پذیرفته شوید. برای دریافت راهنمایی و دریافت مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری می توانید از طریق خدمات  با مشاوران مجرب مجموعه در ارتباط باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کارنامه قبولی علوم تغذیه می‌توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی دانتل با شماره 46291403-021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول 

شرکت کنندگان کنکور سراسری و متقاضی از چه طریقی می توانند از حداقل درصد های قبولی برای این رشته مطلع شوند؟

علاقه مندان می توانند برای اطلاع از محدوده قبولی در سال های گذشته، از کارنامه‌های در سال گذشته استفاده کنند. این کارنامه در متن مقاله فوق ارائه شده است.

اطلاع از کارنامه قبولی علوم تغذیه و حداقل درصد های لازم، چه کمکی به علاقه مندان به رشته علوم تغذیه می کند؟

به متقاضیان کمک می کند تادید مناسبی از محدوده قبولی در دانشگاه های مختلف به دست آوردند و انتخاب رشته دقیق تری داشته باشند.

کارنامه قبولی سال گذشته شامل چه درصد دروسی امتحانی است؟

کارنامه قبولی سال گذشته دارای درصد دروس قبولی متفاوتی در سهمیه های مختلف است که لازم است برای اطلاع از آن ها به متن مقاله فوق مراجعه کنید.

کانال تلگرام تحصیلی     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
دریافت مشاوره